رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

آموزش خوانندگی

آموزش خوانندگی

خواننده شدن برای کسانی که هنوز وارد دنیای موسیقی نشده اند یک رویا است، هرچند گاهی کار ساده و پیش پا افتاده ای است. در واقع هیچ کدام از اینها نیست.

خیلی ها فکر می کنند آواز خواندن یک استعداد است، بعضی ها آن را دارند، بعضی ها وجود ندارند.

خواننده بودن مانند هر رشته دیگری مجموعه ای از مهارت ها و اصول را در خود دارد که اگر آنها را درک کنید قطعا شما و هر علاقه مند دیگری می توانید خواننده شوید.

اصول تنفس صحیح، نحوه نوشتن و نحوه صحبت کردن. در عین حال، کسانی که جرأت می کنند پا به دنیای آواز بگذارند، حتی اگر بدشانس باشند، به سمت دکترین اشتباه می روند و ممکن است کاملاً ناامید شوند.

کسب و استفاده از آموزش خوانندگی اولیه و خوب در آموزش آواز برای مبتدیان بسیار مهم است. در هنگام آموزش آواز برای مبتدیان، چند تکنیک را به شما می گویم که در ابتدای راه برای خواننده شدن به شما کمک زیادی می کند.

مطالعه
تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران

شما باید از صمیم قلب آواز بخوانید

آواز خواندن با نفس کشیدن شروع می شود وقتی تصمیم به آواز خواندن دارید باید از طریق شکم نفس بکشید. دیافراگم پایین است، ریه ها از هوا پر می شود، شکم به سمت جلو است و هنگام بازدم، شکم به سمت بالا است. می آید، ریه ها خالی است.

هنگامی که هوا خارج می شود، تارهای صوتی می لرزند و صدا تولید می کنند. بنابراین اگر نشسته اید، هنگام آواز خواندن باید سر و شانه های خود را در حالتی آرام بالا بیاورید. گردن صاف و شکم آزاد است. فک پایین باید بتواند آزادانه حرکت کند که در خواندن بسیار مهم است
سینه، آلتو، و سر

مطالعه
۶ حدیث گرانبها از امام صادق

افراد مبتدی معمولا با یک نوع صدا و آهنگ آشنا هستند. لازم است بدانید که هر فرد می تواند سه صدا ایجاد کند: صدای سینه، میدرنج و تون سر که در مقالات دیگر به طور کامل توضیح داده ایم. اگر بتوانید از این ترکیب صدا به درستی استفاده کنید، بدن شما مانند یک ساز می شود، مانند ساکسیفون یا … بعد از این یک آواز عالی اتفاق می افتد، یعنی شرط خواننده شدن شما این است که تمام زندگی شما در خدمت باشد. موسیقی، و شما تمام زندگی خود را برای آواز خواندن استفاده خواهید کرد.

سکوی پرتاب آواز

در اینجا اعلام می کنیم که برای شروع خواندن به یک پیانو برای نت نواختن و تولید نت های آوایی روی آن نیاز دارید. صدای شما باید با صدای نت ها مطابقت داشته باشد. البته اگر پیانو ندارید اصلا نگران نباشید بسته به نوع گوشی اپلیکیشن های زیادی وجود دارد که می توانید دانلود و استفاده کنید. شما باید این کار را برای پرده های مختلف انجام دهید.

مطالعه
ترموستات، پرکاربردترین عنصر صنعت برق

هنگام آموزش آواز خواندن به مبتدیان، پرسیدن از یک معلم آواز بسیار مفید است

با تمام نکاتی که به شما گفتیم، در بسیاری از موارد، مردم شروع به خواندن سخت کردند. در این مورد توصیه می کنیم از اساتید آواز و موسیقی کمک بگیرید تا راه را برای خواننده شدن شما هموار کنند. به طور کلی داشتن یک معلم خوب تاثیر زیادی در روند رشد شما خواهد داشت..

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه