رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

آیا تزریق بوتاکس برای افراد عوارض دارد؟

بوتاکس یعنی چه؟

بوتاکس یک داروی تزریق است که خطوط پوست را با فلج کردن عضلات از بین می برد. این ساخته شده از Type Cotulinum Type A است که موقتا عضلات را فلج می کند. دلیل اصلی حرکت چین و چروک در صورت حرکت عضلانی است. بنابراین، اگر ما آنها را فلج کنیم، خطوط صورت ناپدید می شوند.

بوتاکس تزریق یکی از روش های تنفسی پوستی کمتر تهاجمی است و بیشترین استفاده از روش های امن و کارآمد برای از بین بردن خطوط خوب، و همچنین چین و چروک در اطراف چشم است. البته، برای از بین بردن خطوط قسمت های دیگر صورت، به عنوان خط از فرد خرد شده یا خطوط افقی در پیشانی، می توان آن را با تزریق بوتاکس در پیشانی استفاده کرد. اگر بوتاکس را در یک کلینیک زیبایی توسط پزشک متخصص انجام دهید با هیچگونه از عوارض بوتاکس روبرو نخواهید شد .

بوتولینوم نوع A چیست؟

بوتولینوم نوع A، که تقریبا تمام تزریق بوتاکس، توکسین عصبی یا نوروتوکسین است که می تواند به طور موقت عملکرد عصب را مختل کند. اگر پیام انقباض به آنها از مغز و از طریق اعصاب حرکتی به آنها برسد، عضلات بدن داوطلبانه (مانند کسانی که در صورت) جمع آوری می شوند، جمع آوری می شوند. اگر توکسین بوتولینوم در عضلات وجود داشته باشد، عملکرد عصب موتور آشفته است و عضله فلج شده است.

مطالعه
ترفند برای تمیز در آمدن کاشی کاری

بوتولین به طور طبیعی توسط باکتری های Closridium botulinum تولید می شود. هنگامی که بوتولین توسط باکتری تولید می شود، یکی از کشنده ترین سموم تولید شده در طبیعت است. برای یک انسان از ۷۰ کیلوگرم، تنها ۷۰ میلی گرم این سم می تواند مرگبار باشد. توکسین بوتولینوم همان سم است که می تواند باعث ایجاد بوتولیسم، بیماری مرگبار شود، اگر غذای کنسرو شده پخته شود.

آیا بوتاکس تزریق ایمن است؟

نترس! بوتولین مورد استفاده در بوتاکس خطر سم اصلی است که باکتری ها را تولید می کند.علاوه بر این، این سم مرگبار زمانی است که وارد جریان خون ما می شود. در استفاده درمانی بوتاکس، این سم تنها به صورت محلی استفاده می شود.

به گفته FDA، وزارت بهداشت ایران و تقریبا تمام آژانس های نظارتی برای درمان و بهداشت، تزریق بوتاکس برای استفاده درمانی یا جوان سازی پوست، ایمن و قابل اعتماد در نظر گرفته می شود. توجه داشته باشید:

در ایالات متحده، از سال ۱۹۸۹ تا ۲۰۰۳، تنها ۳۶ نفر پس از تزریق بوتاکس، عوارض جانبی جدی را تجربه کردند. سیزده نفر از این افراد عوارض را به دلیل مشکلات اساسی و مشکلات مربوط به تزریق بوتاکس نداشتند.

بر اساس مطالعات، تنها ۳ درصد از بزرگسالان دریافت تزریق بوتاکس عوارض جانبی جدی را تجربه می کنند. در بسیاری از این موارد، علت اثرات نامطلوب تزریق داروهای غیر سفید یا استفاده از مواد ناکافی است.

مطالعه
مشخصات فنی دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک تک توزین

بر اساس تحقیقات، خطرات بوتاکس در زیبایی و جوان سازی پوست بسیار کوچکتر از عوارض جانبی بوتاکس در برنامه های درمانی است. طبق آمار، تقریبا همه کسانی که عوارض حاد داشتند تزریق بوتاکس را دریافت کردند. در زیر ما جزئیات مربوط به استفاده از بوتاکس را مورد بحث قرار دادیم.
دوز بوتاکس مورد استفاده برای خطوط پوست بسیار کوچک و امن است. در استفاده درمانی بوتاکس، دوزهای بالاتر استفاده می شود؛ بنابراین، بیشتر احتمال دارد عوارض جانبی را ظهور کند.

نیاز به مراجعه به مراکز درمانی مشهور برای بازرسی بوتاکس. به گفته وزارت بهداشت، استفاده از این دارو تنها توسط پزشکان تخصصی و آموزش دیده مجاز است و باید در مراکز پزشکی مانند کلینیک ها، بیمارستان ها و کلینیک ها انجام شود.انژکتور بوتاکس در مراکز غیر پزشکی مانند آرایشگری و عدم اقامت می تواند عواقب بدی برای شما داشته باشد. دو دلیل برای این وجود دارد:

این مراکز معمولا از بوتاکس غیر استاندارد و بدون مجوز استفاده می کنند. از آنجا که بوتاکس تنها می تواند پزشکان یا تجویز را دریافت کند، INCHARARS مجبور به استفاده از Botox قاچاق شده است. داروهای قاچاق می توانند اثرات نامطلوب مانند واکنش های آلرژیک حاد داشته باشند.
اثرات نامطلوب مانند پلک ها، عدم تقارن یا تشکیل دو NOS بیشتر احتمال دارد که با بوتاکس در مراکز غیر پزشکی رخ دهد.

علاوه بر این، اگر عوارض حاد را تجربه کنید، افرادی که practicesables نیستند قادر به درمان و حل مشکلات بالقوه نخواهند بود.
هنگام انتخاب یک مرکز درمان برای بوتاکس تزریق باید مراقب باشید. انژکتور های بوتاکس از پزشکان بی تجربه و پزشکانی که آموزش دیده اند می توانند خطرناک باشند یا نتایجی را مطرح کنند.

مطالعه
انواع بذر سبزیجات، بذر صیفی جات و بذر گل

تزریق بوتاکس در کلینیک های زیبایی

کلینیک های زیبایی زیرمجموعه یکی از بهترین مجهز ترین و بهترین کلینیک های ایران هستند . با کمک کارکنان پزشکی عالی، پزشکان با تجربه و متخصص، و همچنین با بهترین ابزار، تجهیزات و مواد مخدر، ما همیشه سعی کردیم بهترین نتایج را به مشتریانمان ارائه دهیم. در کلینیک، تمام پزشکانی که انسداد بوتاکس را انجام می دهند، دوره های لازم را گذرانده اند و برای آن واجد شرایط هستند. علاوه بر این، کلینیک تمام مجوزهای لازم را برای ارائه انواع خدمات پزشکی از وزارت بهداشت دریافت کرد.

تاریخ استفاده از بوتاکس، تایید و مارک ها
نوع بوتولین اولین بار از چشم پزشک به نام آلن اسکات برای درمان Blafarospasm (اختلال انقباض پلک ها) و سایر اختلالات پلک ها استفاده کرد.این استفاده از بوتاکس توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در سال ۱۹۸۹ تایید شد.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.