رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

آیا لیزر موهای زاد عوارض دارد؟

آیا لیزر موهای زاد عوارض دارد

از گذشته تاکنون، موهای زائد همیشه یکی از مشکلات بشر بوده است. و می توان گفت لیزر موهای زائد یکی از هزاران دغدغه بشر بوده است. در هر دوره از بین بردن موهای زائد به روش خاصی انجام می شود. پودرهای حذف، تیغ و اپیلاسیون همگی روش های رفع موهای زائد هستند. البته همه این روش ها موقتی هستند و باید هر از چند گاهی تکرار شوند.

و بدون شک این بسیار خسته کننده خواهد بود. شاید همین مشکلات باعث شد که انسان ها چاره ای بیندیشند. راهی برای از بین بردن دائمی موهای زائد. این بار نیز علم و فناوری به کمک انسان آمد. ساخت دستگاه های لیزر توانست نگرانی از بین بردن موهای زائد را برای همیشه از بین ببرد.

با چندین دوره استفاده از این دستگاه می توانید برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوید. لیزر موهای زائد در تهران راه نجاتی برای کسانی است که از روش های معمول رفع موهای زائد خسته شده اند. اگر می خواهید جزئیات بیشتری در این مورد بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

مطالعه
8 روش موثر برای افزایش قدرت تمرکز در دوران امتحانات استخدامی

کاربرد لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد یکی از روش هایی است که حذف موهای زائد صورت و بدن را ممکن می سازد. این کار در چند مرحله انجام می شود. و اثر آن پس از انجام آن برای مدت طولانی باقی خواهد ماند. برای از بین بردن مو از دستگاه های مختلفی استفاده می شود.

روش های قدیمی تر مانند اصلاح و اپیلاسیون می تواند بسیار آزار دهنده و زمان بر باشد. لیزر موهای زائد بهترین گزینه برای آن دسته از افرادی است که روش های معمول رفع موهای زائد آنها را آزار می دهد. تا به راحتی و برای همیشه از شر موهای زائد صورت و بدن خلاص شوید. لیزر موهای زائد اکنون به یک گزینه رایج برای از بین بردن موهای زائد بدن تبدیل شده است. زیرا بسیاری از افراد دیگر مجبور نیستند ساعت های زیادی را در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی سپری کنند.

و این روش آنها را از دغدغه های همیشگی رها کرده است. البته لازم به ذکر است که نباید به لیزر به عنوان درمانی برای موهایی که ناشی از هورمون ها هستند نگاه کنید. در این صورت، درمان اولیه بیماری شما باید در اولویت قرار گیرد.

مطالعه
فواید دوچرخه ثابت برای شکم چیست؟

لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟

لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه های خاصی انجام می شود. این دستگاه ها از پالس های لیزر برای هدایت پرتوها یا نور به فولیکول های مو استفاده می کنند. این اشعه ها توسط رنگدانه موجود در فولیکول ها جذب می شوند.

به این ترتیب فولیکول های مو را ضعیف کرده و در نهایت آنها را از بین می برد. بنابراین می توان از آن برای از بین بردن موهای زائد استفاده کرد. در این بین، برخی از فولیکول ها ممکن است مقاوم تر شوند.

این باعث می شود که جلسات بیشتری برای حذف آنها لازم باشد. بنابراین لیزر موهای زائد در چند مرحله انجام می شود. و در طی این مراحل با ریزش مو در ناحیه لیزر مواجه خواهید شد.

در نهایت این موها به طور کامل از بین می روند. و تعداد جلسات بسته به محل لیزر و همچنین وضعیت موهای فرد می تواند متفاوت باشد. اما معمولاً می توان گفت بین 3 تا 7 جلسه زمان می برد.
برای از بین بردن موهای زائد به کمک لیزر از دستگاهی استفاده می شود که با پالس های لیزر پرتو یا نور را به فولیکول های مو می فرستد.این اشعه ها توسط رنگدانه موجود در فولیکول ها جذب می شوند و در نتیجه فولیکول های مو را از بین می برند. به طور کلی لیزر موهای زائد در تهران بهترین راه حل برای کسانی است که می خواهند برای همیشه از شر موهای زائد بدن خلاص شوند.

مطالعه
کاربرد ورق استیل 316 در صنعت داروسازی

زیرا انجام 6 تا 8 جلسه لیزر رشد موهای زائد را به طور کامل از بین می برد. یا بعد از چند سال پف دار می شود. فواصل بین هر جلسه لیزر به صلاحدید پزشک انتخاب می شود. اما در کل بهتر است بین هر جلسه 1 ماه تا 45 روز فاصله باشد. معمولاً در یک تا سه جلسه اول موها از بین می روند.

.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.