رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

آیا می دانید از فریت بار چه استفاده ایی می شود؟

 

مهاجران و دانشجویان هیچ منعی برای ارسال لوازم و وسایل شخصی و همچنین وسایل مستعمل منزل خود به این کشور ندارند. شما میتوانید با خیالی آسوده تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود را تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی را با استفاده از فریت بار، به تمام شهرهای دنیا ارسال کنید.

 

فریت بارهای تجاری و نمایشگاهی

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی، تابلوهای نقاشی، اقلام نمایشگاهی، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به آلمان، میتوانید از سالها تجربه ی شرکت های معتبری مانند کالا تجارت در این زمینه یاری بجویید.

به طور مثال اگر کشور مقصد استرالیا باشد همکاران ما با بهترین مسیرهای حمل هوایی، توسط معتبرترین ایرلاین‌های بین المللی و با بهترین و پایین ترین قیمت فریت بار به استرالیا، محموله ی شما را به مقصد مورد نظرتان(در این مثال استرالیا) حمل کرده و در آنجا به شما تحویل می دهند.

مطالعه
موارد مهمی که باید درباره پرژکتور آیلد بدانیم

 

قیمت ارسال بار به شهرهای مختلف استرالیا

همانطور که قبلا گفته شد، هزینه فریت بار به کشورها با هم، متفاوت می‌باشد. حتی قیمت ارسال بار به شهرهای مختلف در یک کشور نیز یکی نیستند.

چرا که پرواز به هریک از این شهرها، با خطوط هوایی متفاوتی انجام می گیرد؛ و ضمنا مسافت هریک از این شهرها در قیمت ارسال بار هوایی به آنها، تاثیرگزار می‌باشد.

تماس با شرکت های حمل و نقل هوایی معتبر و شناخته شده مانند کالا تجارت اسکان و استفاده از مشاوران این شرکت ها به شما کمک می کند تا بتوانید هزینه‌های ارسال کالا به مقصد مورد نظرتان را مدیریت بنمایید.

مطالعه
علل گرم نشدن آب در ماشین لباسشویی چیست؟

 

صدور بارنامه و ارسال بار

بار شما توسط یکی از ایرلاین های معتبر جهانی و توسط یک  شرکت حمل و نقل هوایی انجام شده و با یک بارنامه رسمی تا مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را رهگیری کنید تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید و در اولین فرصت در گمرک فرودگاه مقصد برای ترخیص آن اقدام نمایید.

 

تشریفات گمرکی باید انجاد شود

در پایانه ی هوشمند بار فرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل کالا تجارت اسکان برای فریت بار به کشور مقصد به طور مثال فریت بار به استرالیا  جهت ارسال بار شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه را به کشور موردنظرتان ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدان های لوازم شخصی، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی انجام میشود.

مطالعه
نقاشی نما چگونه انجام می شود؟

 

 

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.