رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک

پاسپورت ترکیه با خرید ملک

اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک یکی از امن ترین شیوه ها برای مهاجرت به کشور ترکیه است. در این روش شما می توانید با خرید ملکی بالای 250 هزار دلار شهروندی و پاسپورت معتبر کشور ترکیه را دریافت نمایید. برای چگونگی و اجرای صحیح مراحل دریافت پاسپورت ترکیه با ما همراه باشید.

مراحل خرید ملک در ترکیه

بعد از آنکه شما ملکی بالای 250 هزار دلار را خریداری کردید؛ باید به اداره تاپو که برای ثبت املاک کشور ترکیه است مراجعه نمایید و تقاضای دریافت شهروندی ترکیه را کنید. سپس ماموران اداره تاپو اقدام به بررسی مدارک و قیمت ملک خریداری شده می کنند. بعد از بررسی آنها و تایید ملک مورد نظر، شما به دفتر مهاجرت ترکیه مراجعه می کنید و درخواست اقامت این کشور را می نمایید. بعد از دریافت اقامت به اداره شهروندی رفته و ادامه کار دریافت پاسپورت خود را آن جا پیگیری می نمایید.

مطالعه
آیا سیمان سنگ است یا یک ماده معدنی؟

گرفتن پاسپورت ترکیه چند روز طول می کشد

طبق توافق نامه رضا شاه و آتاتوک، ایرانیان می توانند بدون ویزا به مدت 89 روز در کشور ترکیه اقامت داشته باشند. اما اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید؛ بهتر است از ابتدای ورود خود به خاک ترکیه، پروسه دریافت اقامت ترکیه را آغاز نمایید تا قبل از تمام شدن بازه مجاز 89 روزه، کیملیک خود را دریافت نمایید.

اگر می خواهید اقامت ترکیه با خرید ملک داشته باشید؛ دقت کنید که روند دریافت پروسه اخذ پاسپورت و شهروندی ترکیه حدود 3 ماه طول می کشد.

مزایای خرید ملک در ترکیه

دریافت اقامت ترکیه با خرید ملک مزایای زیادی را برای شما به همراه دارد. به عنوان مثال زمانی که شما بتوانید شهروندی این کشور را دریافت نمایید برای مهاجرت به کشور ثالث مسیر راحت تری را می توانید طی کنید. علاوه بر آن، می توانید با داشتن پاسپورت ترکیه، بدون ویزا به سایر کشورها نیز سفر نمایید.

مطالعه
قیمت دستگاه شیرینگ پک دستی

همچنین با دریافت اقامت ترکیه می توانید از مدارسی با سطح آموزشی بالا بهره مند شوید.

مدارک لازم برای دریافت شهروندی ترکیه

برای آنکه بتوانید وارد پروسه دریافت شهروندی کشور ترکیه شوید باید مدارک زیر آماده نمایید.

  • عدم سو پیشینه
  • ترجمه پاسپورت
  • ترحمه شناسنامه
  • سند ملک
  • بیمه نامه

بهترین شهر ترکیه برای خرید ملک

برای انتخاب شهر محل سکونت باید شرایط و ویژگی های زیادی را مورد بررسی قرار دهید اما به صورت کلی بعد از بررسی بودجه تان باید به ویژگی های اخلاقی و خلق و خوی خود توجه کنید. به عنوان مثال، اگر به دنبال شهری آرام برای زندگی هستید؛ ازمیر انتخاب مناسبی برای شما است. اما اگر شهری پرتکاپو و شلوغ را می پسندید؛ استانبول می تواند این نیاز شما را رفع نماید. اگر می خواهید در بخش اداری فعالیت نمایید آنکارا شهری اداری به شمار می رود. اگر بودجه کمی دارید، می توانید به شهر های کوچکتر فکر کنید. اگر هدف شما از خرید ملک در ترکیه ریلکسیشن است ،پس انتالیا برای شما بهتر می باشد.

مطالعه
ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

باید تمامی جوانب را برای پاسپورت ترکیه با خرید ملک را بسنجید و بهترین شهر را که با ویژگی های شما سازگاری بیشتری دارد را انتخاب نمایید.

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.