رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

aalan

انواع برندهای کاغذ a4

می توان گفت یکی از پرمصرف ترین کاغذهای  مورد  استفاده در ادارات و سازمان ها، کاغذ A4 می باشد. کاغذ A4 که در بیشتر پرینترها و چاپگرها مورد استفاده قرار می گیرد، دارای سایز ۲۱*۲۹.۷ می باشد. کاغذ های A4  با وزن های ۷۰ و ۸۰ گرمی به فروش می رسند که بیشتر در بازار کاغذ های ۸۰ گرمی موجود می باشند و همچنین کاغذ های دارای گرماژ بالاتر کمتر در پرینتر گیر می کنند و مناسب استفاده در ادارات و سازمان ها می باشند. کاغذهایی با گرماژ پایین باعث گیر کردن در پرینتر در هنگام کار خواهند شد و همچنین سبب صرف وقت و هزینه بیشتر برای سازمان می باشد. برگه آ ۴ یکی از ارکان مهم در سازمان ها، شرکت ها و ادارات می باشد. کیفیت کاغذ خریداری شده تاثیری بسزایی در عملکرد و سرعت کار و همچنین طول عمر دستگاه هایی که با کاغذ سر و کار دارند، به این موضوع بستگی دارد. شرکت تامین کاغذ یکی از مراکز پخش کاغذ در شهر تهران دارای انواع کاغذ A3 – A4 – A5 در انواع برندهای مختلف و متنوع در نظر دارد مشتریان عزیز خود را در این زمینه یاری رساند تا برای خرید عمده کاغذ A4 خریدی با خیال راحت با قیمت مناسب را تجربه نمایند.

بهترین مارک کاغذهایA4  کدامند ؟

در ادامه مطالب به بررسی مشخصات و ویژگی های انواع برندهای پر فروش و بهترین کاغذ های A4 می پردازیم.

کاغذ کپی مکس

از پرمصرف ترین و بهترین کاغذهای موجود در بازار کاغذ کپی مکس می باشد که دارای وکیوم هایی از جنس نایلون به رنگ های قرمز و آبی می باشد که این تفاوت رنگ نشان دهنده وزن کاغذهاست و کیفیت آن ها یکسان می باشد. کاغذ کپی مکس دارای وزن ۸۰ گرم می باشد و به صورت بسته ای به فروش می رسد. درون هر بسته تعداد ۵۰۰ عدد کاغذ وجود دارد. این کاغذ محصول کشور اندونزی می باشد که پس از واردات در ایران برش زده می شوند و دارای سایز های A4 و A3 و A5 می باشد.

مطالعه
وال واشر، گلخانه خود را بسازید!

کاغذ پیپروان

یکی از معروف ترین کاغذ ها در بازار ایران کاغذ پیپروان است که همیشه در صدر پرفروش ترین کاغذ های A4 به شمار میرود. کاغذ پیپر وان محصول کشور اندونزی می باشد و مانند دیگر کاغذهای وارداتی در داخل کشور برش زده می شوند و برش این کاغذ به صورت لیزری می باشد و همین امر باعث می شود این کاغذ فاقد پرزهای مضر برای دستگاه های مورد استفاده باشد. این کاغذ ها دارای وزن ۸۰ گرم هستند و در هربسته ۵۰۰ عدد کاغذ وجود دارد. کاغذ پیپروان دارای سایز های مختلف از جمله A3 و A4  و A5 می باشد.

کاغذ Double A

کاغذ دبل A از گذشته تا به امروز جزء بهترین برندهای پر مصرف و پرفروش کاغذ در بازار کشور می باشد. کاغذ A4 دبل A از ماندگارترین انواع کاغذ برای پرینترهای دورو و با کنتراست بالا می باشد و همچنین گرد و غبار را جذب نمی کند و این امر سبب افزایش طول عمر دستگاههای پیرینتر می شود. این کاغذ ساخت کشور تایلند می باشد و خاصیت ضد حلقه شدن دارد. این کاغذ دارای گرماژ ۸۰ گرم است و در هر بسته تعداد ۵۰۰ عدد کاغذ وجود دارد.

کاغذ سل پرینت

از برندهای دیگر کاغذ که بسیار پرفروش و پرمصرف است می توان به سل پرینت اشاره کرد.کاغذ A4  سل پرینت دارای وزن ۸۰ گرمی واقعی و مرغوب است. کاغذ A4 سل پیرینت برای پیرینترهای جوهر افشان، لیزری و کپی فکس مناسب است. در هر بسته از این کاغذ، ۵۰۰ عدد کاغذ وجود دارد.

مطالعه
با ترفندهای خانه تکانی عید با آغوش باز به استقبال بهار بروید!

کاغذ هایبرایت

کاغذ هایپرایت با سطح لطیفی که دارد قابلیت چاپ و کپی دقیق را به ما می دهد و همچنین دارای لفاف محافظت از رطوبت می باشد. کاغذ A4 هایپرایت محصول کشور اندونزی می باشد و گرماژ این کاغذ ۸۰ گرم است و در هر کارتن از این کاغذ ۵ بسته و هر بسته شامل ۵۰۰ برگ کاغذ می باشد.

کاغذ گلد

از برندهای دیگر کاغذ A4  می توان کاغذ گلد را نام برد. این کاغذ مناسب برای کارهای با حساسیت بالا و همچنین دارای لفاف کاغذی ضد آب می باشد. گرماژ و وزن کاغذ گلد ۸۰ گرم است و در هر بسته ۵۰۰ برگ وجود دارد. کاغذ گلد در سایز های مختلف از جمله A3 و A4 و A5 موجود می باشد.

 

کاغذ SA

این کاغذ جزو مرغوب ترین کاغذهاست که محصول کشور اندونزی می باشد. گرماژ این کاغذ ۸۰ گرم است و به صورت بسته ای به فروش می رسد که درون هر بسته ۵۰ عدد برگه موجود می باشد.

کاغذ نویگیتور

این کاغذ از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای سطحی صاف مانند ابریشم می باشد. این کاغذ محصول کشور پرتغال است و در بسته های ۵۰۰ عددی به فروش می رسد.

انواع کاغذ A4 بر اساس کیفیت

کاغذهای A4 کیفیت های متنوعی دارند که از جمله ی آن ها می توان به دسته ای از این کاغذ ها اشاره کرد که مناسب برای پرینترهای جوهر افشان می باشند و این دسته از کاغذها جزو رایج ترین کاغذها هستند. این کاغذ ها بسیار روان و راحت از پرینتر شما عبور می کند و شما دارای تصویر و نوشته هایی خوانا خواهید بود.

مطالعه
گزارش داشبورد مدیریتی نرم افزار خرید و فروش میزان

دسته ی دیگر کاغذهای بازیافتی هستند که همانطور که از اسم آن ها پیداست از مواد بازیافتی ساخته می شوند. این کاغذ ها دارای کیفیت خوبی هستند اما از آن ها نمی توان در چاپگرهای جوهری استفاده کرد و همچنین رنگ کاملا سفیدی ندارند.

دسته ی دیگر از کاغذها که کاغذهایی با برش لیزری هستند، دارای وزن سنگین تری هستند و تحمل آن ها برای گرما بیشتر می باشد. وقتی از پرینتر ها به مدت طولانی استفاده شود، داغ می شوند و باعث گرمای کاغذ نیز خواهند شد که در این حالت بهترین گزینه برای استفاده از این کاغذها می باشد که در برابر گرما تحمل بالایی دارند و گرمای پرینتر موجب تغییر حالت آنها نخواهد شد.

 

نکات کلیدی برای خرید کاغذ A4

در هنگام خرید کاغذ A4  بهتر است به نکاتی توجه نمایید که شامل موارد زیر می باشند.

  • گرماژ کاغذ خود را متناسب با پرینتر و دستگاه چاپ خود خریداری نمایید.
  • کاغذهایی که برش لیزری دارند دارای اندازه های دقیق تری هستند.
  • اگر جزو افرادی هستید که دوستدار محیط زیست می باشید، می توانید از برندهایی همچون های تری که برای تولید از چوب درختان ساخته نمی شوند، استفاده نمایید.
  • سطح کاغذ کاملا صاف باشد.
  • جدا از اینکه کاغذ خریداری شده دارای کیفیت بالایی باشد، این مورد را بررسی نمایید که کاغذ با دستگاه مورد استفاده شما همخوانی داشته باشد تا دچار گیر کردن و یا پارگی در دستگاه نشود.
  • کاغذهایی با وزن و گرماژ ۸۰ گرم کاغذ های مناسب تری خواهند بود.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.