رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

انواع تراکتور و کاربرد آنها

تراکتور چیست؟ کاربرد آنها چیست؟

تراکتور وسیله نقلیه ای است که نیرو و کشش را برای ادوات کشاورزی مکانیزه فراهم می کند.

تراکتورها برای اهداف مختلفی از جمله خاک ورزی، چمن زنی، کشیدن واگن ها و گاری ها، نیرو دادن به ماشین آلات کشاورزی دیگر مانند یونجه گیر و کمباین، حمل محصولات کشاورزی به کامیون ها یا روی تسمه نقاله در بسته بندی ها استفاده می شوند.

تراکتور وسیله نقلیه ای است که برای کشیدن سایر تجهیزات استفاده می شود. متداول ترین نوع تراکتور، تراکتور کشاورزی است که وسایل شخم زنی را می کشد تا از خاک دوباره احیا شود. انواع دیگر تراکتورها عبارتند از:

انواع تراکتور و کاربرد آنها - یک سوال

– تراکتورهای ساختمانی: تراکتورهای بزرگ و سنگینی هستند که در ساخت و ساز و معدن استفاده می شوند. آنها را می توان به بولدوزر یا سایر تجهیزات سنگین مجهز کرد.

مطالعه
آیا اسلیو معده خطرناک است ؟

– تراکتورهای چوب بری: این تراکتورها کوچکتر از تراکتورهای ساختمانی هستند و اغلب برای پاکسازی زمین برای اهداف چوب بری استفاده می شوند. برای بررسی و خرید قطعات تراکتور می توانید به سایت سیسال مراجعه فرمایید.

– لودرهای کنترلی: لودرهای کوچک جلویی هستند که مرکز ثقل پایینی دارند و به راحتی در فضاهای تنگ قابل مانور دادن هستند. آنها اغلب برای بارگیری یا تخلیه کامیون ها یا تریلرها و همچنین برای درجه بندی سطوح زمین استفاده می شوند.

انواع تراکتور و کاربرد آنها - یک سوال

تراکتور مزرعه

تراکتور مزرعه یک ماشین سنگین با موتوری در جلو و تایرهای لاستیکی است. از آنها برای کشیدن تریلر، گاوآهن و سایر تجهیزات استفاده می شود. تراکتور اغلب در کشاورزی برای کارهایی مانند خاک ورزی، کاشت بذر و برداشت محصولات استفاده می شود. همچنین می توان از آن در سایت های ساختمانی یا در عملیات چوب بری استفاده کرد.

مطالعه
کاربرد و ویژگی های نایلون کشاورزی

انواع تراکتور و کاربرد آنها - یک سوال

تراکتورهای کشاورزی از اوایل قرن بیستم وجود داشته است. آنها اولین بار توسط جان فرولیچ در سال ۱۹۰۲ پس از طراحی وسیله نقلیه ای که می توانست وظایف سه کارگر در یک مزرعه را به طور همزمان انجام دهد، اختراع شد. در سال ۱۹۱۶، او شرکت تولید هولت را برای تولید تجاری اختراع خود تأسیس کرد که برای سال‌ها به یکی از تولیدکنندگان پیشرو تراکتورهای کشاورزی در آمریکا تبدیل شد.

انواع تراکتور و کاربرد آنها - یک سوال

خرید لوازم تراکتور

تراکتور کشاورزی ماشینی است که در صنعت کشاورزی برای کمک به کارهای مختلف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. این شامل شخم زدن، برداشت و حمل و نقل است. تراکتور معمولاً توسط موتوری کار می کند که یک یا چند محور را با استفاده از یک سیستم انتقال نیرو به حرکت در می آورد. تراکتورهای کشاورزی معمولا ماشین‌های بزرگ و سنگینی هستند که قابلیت حرکت چهار چرخ را دارند.

مطالعه
بهترین فیلترهای تصفیه آب

تراکتورهای کشاورزی معمولاً با انواع لوازم جانبی مختلف برای اهداف مختلف نصب می شوند. مهم است که قبل از خرید هر قطعه ای بدانید که چه نوع تراکتور کشاورزی دارید زیرا همه قطعات با انواع تراکتورها سازگاری ندارند.

انواع تراکتور و کاربرد آنها - یک سوال

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه


2 نظر

  1. … [Trackback]

    […] Here you can find 57499 more Information on that Topic: yeksoal.com/متفرقه/انواع-تراکتور-و-کاربرد-آنها/ […]