رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

اولین تراکتورهای جهان

تاریخچه تراکتور از اواخر دهه ۱۸۸۰ آغاز شد، زمانی که موتورهای بنزینی جایگزین بخار را فراهم کردند که تقریباً ۱۰۰ سال انقلاب کشاورزی قدرت رانده بود.بریتانیا رهبر جهان در توسعه قدرت بخار کشاورزی بود و اولین رکورد بخار کار بر روی یک مزرعه در سال ۱۷۹۸ در ولز بود که یک موتور ثابت برای رانندگی یک ماشین رانش به کار گرفته شد.  برای خرید انواع قطعات تراکتور می توانید به فروشگاه اینترنتی سیسال مراجعه فرمایید.

اولین تراکتورهای جهان - یک سوال

هزینه های بالا و تعداد محدود استفاده ها به این معنی بود که تعداد کمی از موتورهای بخار ثابت نصب شدند، اما این همه زمانی تغییر کرد که موتورهای بخار قابل حمل کشیده شده توسط اسب ها، و موتورهای کشش خودکشش، شروع به رسیدن در دهه ۱۸۴۰ کردند.تحرک آن ها به معنای تطبیق پذیری بسیار بیشتر، جذب پیمانکاران و مزارع بزرگ در حالی بود که فرصت رشدی در سراسر جهان را برای صنعت بریتانیا فراهم می کرد.

مطالعه
بهترین منطقه برای خرید ویلا در اطراف تهران کجاست؟

اولین تراکتورهای جهان - یک سوال

موتورهای بنزینی

در حالی که بریتانیا بر روی قدرت بخار متمرکز بود، تراکتورهای با موتورهای بنزینی شروع به رسیدن به مزارع آمریکایی می کردند.اولین تراکتوری که رکوردها برای آن زنده می مانند در سال ۱۸۸۹ توسط شرکت موتور گاز چارتر، متعلق به جان چارتر ساخته شد. اولین طراحی او از چرخ ها و انتقال از یک موتور کشش بخار استفاده کرد که توسط یک موتور بنزینی تک سیلندر اتو تغذیه می شد.نیکولا اتو اولین موتور موفق چهار زمانه بنزینی را در سال ۱۸۷۶ در آلمان ساخته بود و موتورهایی بر اساس پتنت های او و حمل نام او از سال ۱۸۷۸ در آمریکا تولید شده بود. کیس با قدرت بخار انجام شد اما اولین تراکتور تولید خود را در سال ۱۹۱۱، درست به موقع برای افزایش فروش تراکتور در طول جنگ ۱۹۱۴-۱۸ معرفی کرد. در حالی که تقاضا برای قدرت بخار در مزارع به سرعت در حال کوچک شدن بود، کیس فصل جدیدی را به عنوان یک تولیدکننده پیشرو تراکتور آغاز می کرد.

مطالعه
سیم بکسل آسانسوری، محافظ قدرتمند شما!

اولین تراکتورهای جهان - یک سوال

جان دیر

یکی دیگر از تازه واردان سال ۱۸۹۲ در آمریکا تراکتور ساخته شده توسط جان فرولیچ، پیمانکار کشاورزی با کسب و کار بود که شامل تجهیزات ترشینگ با بخار بود. فرولیچ برنامه ریزی کرد تا کسب و کارش را گسترش دهد و او یک تراکتور برای قدرت دادن به یک ماشین ترش اضافی ساخت. او از شاسی موتور کشش و چرخ برای حمل یک موتور بنزینی ون دوزن که ۲۰ اسب بخار تولید می کرد از یک سیلندر تک عظیم با ظرفیت ۳۵٫۵ لیتری استفاده کرد. تراکتور او یک موفقیت بود و در سال بعد فرولیچ و گروهی از بازرگانان شرکتی را در واترلو، آیووا برای ساخت تراکتور بر اساس طراحی او راه اندازی کردند.

مطالعه
مقایسه دنا و دنا پلاس؛ مقایسه و بررسی انواع تیپ های دنا

اولین تراکتورهای جهان - یک سوال

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.