رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

بالابر مسکونی آسیابرج

بالابر مسکونی

چرا باید در خانه از بالابر استفاده کنیم؟

دلایل زیادی برای نصب بالابر یا آسانسور وجود دارد که هر شخصی انتخاب کند. ارزش خانه با نصب آسانسور افزایش می یابد، بنابراین مالکین می توانند این اضافه شدن را به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر بگیرند. اگر نمی توانید مزایای فوری نصب آسانسور برای ارزش فروش مجدد خانه را ببینید، آینده را در نظر بگیرید. اگر قصد دارید با افزایش سن در خانه خود بمانید، بالابر از نظر فیزیکی بسیار کمتر از مجموعه ای از پله ها است و شما را از خطر سقوط رها می کند. بالابر خانگی برای افراد دارای محدودیت حرکتی یا کسانی که از ویلچر استفاده می کنند ضروری است، اما عملکرد آسانسورها می تواند برای همه مفید باشد. یک بالابر خانگی می تواند به فرد کمک کند وسایل حجیم را بین طبقات جابجا کند. علاوه بر راحتی و ایمنی، برخی افراد به سادگی به سبکی که آسانسورها و بالابرها به همراه خود ارائه می دهند، جذب می شوند. اگرچه آسانسورهای خانگی اکنون مقرون به صرفه تر از همیشه هستند، اما همچنان به عنوان یک کالای لوکس در نظر گرفته می شوند که ظرافتی را به خانه می بخشد.

بالابر مسکونی آسیابرج - یک سوال

کدام بالابر برای خانه من مناسب تر است؟

این بستگی به نیاز شما و چیدمان خانه شما دارد. برای کسانی که نیاز دارند بالابرشان فضای کمتری را اشغال کند، آسانسورهای پنوماتیکی به طور کلی بهترین گزینه هستند. ساختار لوله ای و براق آنها استفاده اقتصادی از فضا است و آسانسورهای شیشه ای افزودنی جذاب برای خانه هستند. برای حداقل استفاده از فضا، آسانسور بدون شفت را در نظر بگیرید. برخی از این نوع دستگاه ها حتی می توانند یک ویلچر را درون خود جای دهند.

مطالعه
استفاده از ورق استیل در ترانسفورماتور

بالابرهای هیدرولیکی به فضایی جهت جاگذاری مخزن هیدرولیک نیاز دارند. این نوع بالابر به طور کلی ظرفیت بیشتری برای مسافران نسبت به انواع دیگر دارد و امکان ورود و خروج راحت را با ویلچر فراهم می کند.

آسانسورهای کابلی نیز ابعاد و ظرفیتی مشابه آسانسورهای هیدرولیک دارند، اما بر خلاف سایر انواع مرسوم آسانسورها، نیازی به فضا جهت موتورخانه ندارند.

بالابر مسکونی آسیابرج - یک سوال

آیا بالابر خانگی ایمن است؟

وقتی بالابرهای خانگی به درستی نگهداری و نصب شوند، بله، بسیار ایمن هستند. با گذشت سالها، فناوری آسانسور خانگی پیشرفت کرده است تا ایمنی آسانسورهای خانگی را تا حد زیادی بهبود بخشد.

آیا آسیابرج بالابر من را برای استفاده خانگی نصب می کند؟

بله، آسیابرج تمام محصولات فروشی خود را نصب نیز می کند : ما تجهیزات را بدون نصب نمی فروشیم. ما می خواهیم مطمئن شویم که آسانسور شما ایمن و آماده برای استفاده طولانی مدت است، به این معنی که نصاب های حرفه ای آموزش دیده باید بالابر شما را نصب کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت بالابر ، نصب و راه اندازی که بر اساس محل و پیچیدگی پروژه متفاوت است با ما تماس بگیرید. نصب استاندارد آسانسور خانگی معمولاً بین سه تا پنج روز طول می کشد.

قوانین ADA چیست؟

ADA مخفف قانون آمریکایی های دارای معلولیت است. این قانون استانداردهایی را ایجاد کرد که دسترسی افراد دارای معلولیت را افزایش می دهد. به منظور برآورده کردن این استانداردها، آسانسورها باید مکانیزم خود تراز شونده داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که ویلچرها به راحتی می توانند به داخل رفته و خارج شوند. دکمه های تماس باید در ارتفاع مناسب برای استفاده کنندگان از ویلچر قرار داشته باشند و ابعاد اتاقک باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا صندلی را در خود جای دهد.

مطالعه
یخچال سوپرمارکتی ایستاده در ابعاد مختلف

بالابر مسکونی آسیابرج - یک سوال

آیا آسانسور من با استانداردهای ADA مطابقت خواهد داشت؟

هنگام خرید یک بالابر مسکونی آسیابرج ما مطمئن خواهیم شد که دستگاه شما مطابق با استانداردهای ضروری ساخته خواهد شد و بهترین امکانات جهت افراد معلول و بالاترین ایمنی را ارائه خواهد کرد اما استاندارد مذکور مختص کشور آمریکا بوده و در اینجا مرجعی برای ارائه آن وجود ندارد. تیم خدمات مشتری ما می تواند به شما در انتخاب مدل مناسب برای نیازهایتان کمک کند.

چرا بالابرها به نگهداری نیاز دارند؟

همانطور که می توانید تصور کنید، آسانسورها کاربرد زیادی دارند. درست مانند هر ماشین دیگری که به طور مکرر کار می کند، آسانسور شما ساییدگی و پارگی مکانیکی و الکتریکی را تحمل می کند. تعمیر و نگهداری منظم آسانسور را به طور موثر و مهمتر از همه ایمن نگه می دارد. بررسی های تعمیر و نگهداری مشکلات احتمالی را شناسایی می کند و در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه قبوض تعمیر می شود.

بالابر مسکونی آسیابرج - یک سوال

نوسازی بالابر به چه معناست؟

نوسازی بالابر فرآیند تغییر آسانسور قدیمی به گونه ای است که با کدها و استانداردهای ایمنی مدرن مطابقت داشته باشد. مدل های جدید آسانسور ایمن تر، سریع تر و کارآمدتر هستند. ما می توانیم بالابر قدیمی شما را مدرن کنیم و تنظیمات لازم را برای مطابقت با این استانداردها انجام دهیم.

مطالعه
انواع بذر پیاز

گارانتی دستگاه از چه زمانی شروع می شود؟

محصولات ما دارای گارانتی محصول و گارانتی کار هستند. هنگامی که محصول از کارخانه ارسال می شود، گارانتی محصول شروع می شود. گارانتی کار از روز پایان نصب شروع می شود. به جز در مواقع اضطراری، تماس با خدمات گارانتی در ساعات کاری عادی انجام خواهد شد.

پوشش گارانتی شامل چه مواردی می شود؟

ضمانتنامه‌ای که ما ارائه می‌دهیم شامل تعمیر یا تعویض قطعاتی می‌شود که به دلیل قطعه معیوب یا طرز کار خراب می‌شوند. در مورد طول مدت ضمانت های ما که می تواند تا ۱۰ سال افزایش یابد، آسیابرج نسبت به رقبا برتری دارد.

چه مواردی شامل گارانتی نمی گردد؟

گارانتی مسائل و نقص های ظاهری و زینتی را پوشش نمی دهد. مسائل ظاهری شامل ساییدگی و پارگی معمول، رنگ و پانل های لکه دار، شیشه شکسته، و اثاثه یا لوازم داخلی و تزئینات آسیب دیده است. خرابی ها مسائلی هستند که در اثر خرابکاری، استفاده نادرست، بارگذاری بیش از حد یا شرایط آب و هوایی ایجاد می شوند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه


1 دیدگاه

  1. … [Trackback]

    […] Information on that Topic: yeksoal.com/متفرقه/بالابر-مسکونی-آسیابرج/ […]