رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

aalan

با باتری سکه ای بیشتر آشنا شوید

باتری سکه ای یک باتری استاندارد با یک مورد فلزی تشکیل بخش پایین تر از ترمینال مثبت و یک درب عایق از ترمینال منفی در انتهای دیگر باتری است. باتری های قرص برای دستگاه های الکترونیکی مانند کنترل از راه دور، ماشین حساب، ساعت و الکترونیک قابل حمل به طور کلی طراحی شده اند.

باتری دکمه‌ای - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
باتری نوع “قرص” یک سلول واحد است، یعنی یک سلول یکبار مصرف؛ آند آن، روی یا لیتیوم است و مواد کاتدی نوع کاتد نوع “قرص” معمولا منگنز، اکسید نقره ای، مونوروفلورید کربن، اکسیژن و اکسید مس است. باتری نوع “قرص” نوعی از عنصر گالوانیک است که به صورت سیلندر با قطر ۵ تا ۲۰ میلیمتر و ارتفاع از ۱ تا ۶ میلیمتر ساخته شده است.
این نوع باتری معمولا برای دستگاه های الکتریکی کوچک مانند کنترل از راه دور استفاده می شود، در این نوع باتری ها پایانه های مثبت و منفی از بالا و پایین وجود دارد. باتری های قرص عملیات پایدار را در دمای -۲۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد فراهم می کند. باتری های لیتیوم-قرص ها برای استفاده در کنترل از راه دور، ساعت، مقیاس ها و بسیاری از دستگاه ها و دستگاه های دیگر نیاز به شدت انرژی بیشتری دارند.
تکنولوژی تولید باتری های سکه متفاوت است، برخی از آنها شبیه به باتری های قلیایی هستند و برخی از آنها – لیتیوم. هنگامی که نوع باتری “قرص” قلیایی است، ولتاژ نامی هر سلول ۱.۵ ولت است و اگر لیتیوم تبلت باتری، ولتاژ نامی هر سلول ۳ ولت باشد. خرید باتری های نعناع معمولا سالانه برای دستگاه های مختلف در زندگی روزمره تولید می شود، خرید باتری های سکه، برق برق، فروشگاه های برق. مبین باتری Online Store یک تامین کننده از باتری سکه است که شما می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید.

مطالعه
مقاوم ترین عنصر صنعت برق!

خرید یک باتری سکه
خرید باتری سکه ای در فروشگاه های معتبر انجام می شود. یکی از باتری هایی است که می تواند برای اهداف مختلف مانند کنترل از راه دور، ضبط، و غیره استفاده شود
شما می توانید از طریق کانال های ارتباطی برای آماده سازی و کسب باتری سکه ای تماس بگیرید.

باتری سکه ای 3 ولت CR2025 بسته 25 تایی - اوج الکترونیک
بهترین مارک های باتری سکه ای را می توان در فروشگاه مبین باتری خریداری کرد. مبین باتری یک ارائه دهنده باتری است، ما پیشنهاد می کنیم از فروشگاه ما بازدید کنید.
ضمیمه باتری سکه ای
در دنیای مدرن، اکثر الکترونیک در اطراف ما توسط باتری ها طراحی شده است. باتری ها بسته به نوع و اشکال مختلف می آیند.

مطالعه
نحوه جلوگیری از پنچر شدن لاستیک دوچرخه

باتری های قرص، همچنین به عنوان باتری و باتری های نوع “قرص” شناخته می شود، نوع یک عنصر گالوانیک ساخته شده در قالب یک سیلندر با قطر پنج تا بیست میلیمتر و ارتفاع از یک تا شش میلیمتر است.
این نوع باتری ها اغلب در دستگاه های کوچک و قابل حمل مانند ساعت استفاده می شود. در باتری های این نوع، پایانه های باتری مثبت و منفی هر دو در بالای صفحه و در پایین قرار دارند.
باتری های قرص برای استفاده با دستگاه های الکترونیکی، مانند کنترل از راه دور، ماشین حساب یا ساعت ها، و به عنوان یک قانون، با دستگاه های الکترونیکی قابل حمل طراحی شده اند. باتری یک سکه با یک سلول است، یعنی یک سلول یک بار است.

باتری سکه ای TIANQIU مدل CR2032 - بازرگانی فرامرز
این باتری ها یک عملیات پایدار را در دمای -۲۰ درجه سانتیگراد تا + ۶۰ درجه سانتیگراد تضمین می کنند و باتری های لیتیوم برای استفاده در مقیاس ها و بسیاری از دستگاه ها و ابزارهای دیگر که نیاز به شدت انرژی دارند، مناسب هستند.
انواع باتری های سکه
باتری های قرص به دسته های مختلف تقسیم می شوند بسته به نوع طراحی و مقدار ولتاژ، اندازه و نام تجاری.این باتری ها معمولاً دسته ای از سلول های گالوانیکی هستند که به شکل استوانه هایی با قطر ۵ تا ۲۰ میلی متر ساخته می شوند.
فناوری باتری سکه ای متفاوت است، برخی شبیه به باتری های قلیایی و برخی مشابه باتری های لیتیومی هستند. وقتی باتری سکه ای قلیایی باشد ولتاژ اسمی هر سلول ۱.۵ ولت و اگر باتری سکه ای لیتیومی باشد ولتاژ اسمی هر سلول ۳ ولت خواهد بود.
این باتری های فلزی دکمه ای به صورت مکانیکی قابل تعویض هستند. این بدان معنی است که اگر از باتری استفاده می کنید، باید باتری همان اندازه را جایگزین کنید. هر باتری یک کاتد دارد و دارد. مواد دارای روی یا لیتیوم باتری سکه ای هستند. مواد کاتدی آن معمولاً اکسید نقره، دی اکسید منگنز و مونو فلوراید کربن و همچنین اکسید مس یا اکسیژن اتمسفر است. عمر باتری و پایداری ولتاژ می تواند تحت تأثیر اتصالات کاتد و خنثی قرار گیرد. استفاده نادرست و نادرست از باتری ممکن است عمر دستگاه را کوتاه کند یا بر عملکرد آن تأثیر منفی بگذارد.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.