رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

تاریخچه و تکامل تراکتورها

اولین تراکتورهای مزرعه با موتور از بخار استفاده کردند و در سال ۱۸۶۸ معرفی شدند. این موتورها به صورت لوکوموتیوهای جاده ای کوچک ساخته می شدند و در صورتی که موتور کمتر از پنج تن وزن داشت، توسط یک اپراتور به کار گرفته می شدند. آن ها برای حمل و نقل جاده ای عمومی و به ویژه توسط تجارت الوار مورد استفاده قرار می گرفت. برای خرید انواع لوازم جانبی تراکتور می توانید به فروشگاه اینترنتی سیسال سر بزنید.

تاریخچه و تکامل تراکتورها - یک سوال

تراکتورهای بنزینی

اعتبار برای اولین بار با موفقیت از بنزین به عنوان سوخت به شرکت موتور بنزین چارتر استرلینگ در ایلینوی می رود. ایجاد چارتر از یک موتور با سوخت بنزین در سال ۱۸۸۷ به زودی منجر به موتورهای کشش بنزینی زودهنگام قبل از سکه زدن اصطلاح تراکتور توسط دیگران شد. چارتر موتور خود را با شاسی بخار-کشش-موتور راملی تطبیق داد و در سال ۱۸۸۹ شش دستگاه از ماشین ها را تولید کرد تا به یکی از اولین موتورهای کشش بنزینی کار تبدیل شود.

مطالعه
مزایا و معایب خرید ملک در ترکیه چیست؟

جان فرولیچ

کتاب سندرز “تراکتورهای مزرعه پرنعمت” نیز در مورد چند تراکتور اولیه دیگر با گاز بحث می کند. این شامل یکی از اختراع شده توسط جان Froelich، ترشرمن سفارشی از آیووا که تصمیم به تلاش قدرت بنزین برای threshing. او یک موتور بنزینی ون دوزن را بر روی شاسی رابینسون سوار کرد و دنده بندی خودش را برای نیروی محرکه تقلب کرد. فرولیچ در طول فصل برداشت ۵۲ روزه اش در سال ۱۸۹۲ در داکوتای جنوبی با موفقیت از این ماشین برای قدرت دادن به یک ماشین ترشینگ با کمربند استفاده کرد.

تاریخچه و تکامل تراکتورها - یک سوال

تراکتور فرولیچ، پیشگام تراکتور پسر واترلو بعدی، توسط بسیاری به عنوان اولین تراکتور بنزین موفق در نظر گرفته می شود. ماشین فرولیچ پدر یک خط طولانی از موتورهای بنزینی ثابت و در نهایت، تراکتور دو سیلندر معروف جان دیر بود.

ویلیام پترسون

اولین تلاش های پیشگام جی.ای کیس در تولید یک موتور کشش گاز به سال ۱۸۹۴ برمی گردد، یا شاید زودتر از زمانی که ویلیام پترسون از استاکتون، کالیفرنیا برای ساخت یک موتور آزمایشی برای کیس به راسین آمد. تبلیغات موردی در دهه ۱۹۴۰، چنگ زدن به تاریخ شرکت در میدان تراکتور گاز، ادعا کرد ۱۸۹۲ به عنوان تاریخ موتور کشش گاز پترسون، هر چند تاریخ ثبت اختراع نشان می دهد ۱۸۹۴. ماشین اولیه دوید، اما به اندازه کافی خوب نیست که تولید شود.

مطالعه
پکیج دیواری ایران رادیاتور

تاریخچه و تکامل تراکتورها - یک سوال

چارلز هارت و چارلز پار

چارلز دبلیو هارت و چارلز اچ پار کار پیشگام خود را بر روی موتورهای گازی در اواخر دهه ۱۸۰۰ هنگام تحصیل در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه ویسکانسین در مدیسون آغاز کردند. در سال ۱۸۹۷ این دو مرد شرکت موتور بنزینی هارت پار مدیسون را تشکیل می دهند. سه سال بعد، آن ها عملیات خود را به زادگاه هارت در چارلز سیتی، آیووا منتقل کردند و در آنجا تأمین مالی دریافت کردند تا موتورهای کشش گاز را بر اساس ایده های نوآورانه شان بسازند.

تلاش های آن ها باعث شد تا اولین کارخانه را در آمریکا که به تولید موتورهای کشش گاز اختصاص داده شده بود، نصب کنند. هارت پار همچنین با سکه زدن کلمه تراکتور برای ماشین هایی که پیش از این موتورهای کشش گاز نامیده می شدند، اعتبار دارد. اولین تلاش تراکتور این شرکت به نام هارت پار شماره ۱ در سال ۱۹۰۱ انجام شد.

مطالعه
لیست قیمت و فروش انواع فریزر صندوقی

فورد تراکتور

هنری فورد اولین تراکتور آزمایشی خود را با بنزین در سال ۱۹۰۷ به رهبری مهندس ارشد جوزف گالامب تولید کرد. در آن زمان به آن «شخم خودرو» گفته می شد و از نام «تراکتور» استفاده نمی شد. پس از سال ۱۹۱۰ تراکتورهای با قدرت بنزین به طور گسترده ای در کشاورزی مورد استفاده قرار گرفت.

تاریخچه و تکامل تراکتورها - یک سوال

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.

2 نظر

  1. … [Trackback]

    […] Read More on that Topic: yeksoal.com/متفرقه/تاریخچه-و-تکامل-تراکتورها/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Read More to that Topic: yeksoal.com/متفرقه/تاریخچه-و-تکامل-تراکتورها/ […]