رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

تا حالا کسی از عوارض بوتاکس چیزی گفته؟

آیا از اثرات تزریق بوتاکس اطلاع دارید؟

بوتاکس اولین بار برای درمان شرایط پزشکی مانند استرس عضلانی، اختلالاتی مانند تنبلی چشم، پلک زدن غیرارادی و مشکلات عضلانی استفاده شد.

درست قبل از اینکه پزشکان متوجه شوند که پتانسیل شگفت انگیزی برای روش های زیبایی و سایر روش های پزشکی دارد. در حال حاضر از تزریق بوتاکس برای درمان هایپرهیدروزیس، میگرن، مثانه بیش فعال و … استفاده می شود و به طور خاص از تزریق بوتاکس برای زیبایی استفاده می شود. با این حال، مزایا، خطرات و عوارض خاص خود را دارد.

بوتاکس چیست ؟

چه کسانی کاندیدای مناسب برای درمان بوتاکس نیستند؟

درمان بوتاکس برای اکثر افراد مناسب است، اما نتایج در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. بنابراین، یک پزشک باید از تاریخچه پزشکی فرد و همچنین وضعیت سلامت فعلی او آگاه باشد. تزریق بوتاکس برای افراد مبتلا به اختلالات سیستم عصبی و عضلانی و همچنین برای مادران شیرده یا زنانی که در شرف باردار شدن هستند توصیه نمی شود.

مطالعه
اولین تراکتورهای جهان

بهترین سن برای تزریق بوتاکس چه سنی است؟

سن همچنین تعیین می کند که آیا شما واجد شرایط تزریق بوتاکس هستید یا خیر. کسانی که آسیب جدی به پوست خود از نور خورشید ندارند و بین 20 تا 50 سال سن دارند می توانند کاندیدای ایده آل برای تزریق بوتاکس باشند.

در مورد تزریق بوتاکس چه چیزهایی باید بدانید؟

از آنجایی که مردم در مورد قدرت عجیب تزریق بوتاکس شنیده اند، انتظارات غیرواقعی در مورد نتایج داشته اند. نتایج بوتاکس معجزه آسا نخواهد بود زیرا تزریق نمی تواند باعث شگفتی و معجزه در صورت شود. با این حال، بوتاکس می تواند چین و چروک ها را از بین ببرد و جذابیت صورت را افزایش دهد تا از پیری جلوگیری کند. از نظر پزشکی، تزریق بوتاکس برای درمان مشکلاتی مانند تنبلی چشم، اختلالات عصبی و همچنین اسپاسم صورت استفاده می شود. در روش های زیبایی، از بوتاکس برای صاف کردن خطوط اخم و جلوگیری از علائم پیری از طریق فلج یا ضعیف شدن ماهیچه هایی که باعث ایجاد چین و چروک روی پوست می شود، استفاده می شود. نتایج تا شش ماه طول می کشد و برای حفظ نتایج باید در طول زمان تکرار شوند.

مطالعه
طولانی ‌ترین شبکه ریلی جهان متعلق به کدام کشورها است؟

در طول درمان بوتاکس چه اتفاقی می افتد؟

بوتاکس مستقیماً به پوست و ماهیچه های صورت تزریق می شود. این تزریق کمتر از یک ساعت طول می کشد و نیازی به بیهوشی ندارد.

تزریق با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف انجام می شود و هیچ گونه ناراحتی یا درد شدیدی ایجاد نمی کند. حدود یک هفته طول می کشد تا بوتاکس اثرات کامل خود را نشان دهد.

توصیه می شود که فرد حداقل یک هفته قبل و بعد از درمان از الکل خودداری کند. داروهای ضد التهاب و آسپرین حدود دو هفته قبل از شروع درمان برای کاهش کبودی ممنوع هستند.

مطالعه
چگونگی خرید بهترین ست الکترونیک؟

روند بهبودی یک هفته طول می کشد و پس از آن عضله برای یک دوره چهار ماهه یا بیشتر فلج می شود.

پس از آن به شکل قبلی خود باز می گردد و خطوط نمایان می شوند. به همین دلیل درمان بوتاکس تکرار می شود تا نتایج طولانی تری حاصل شود.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.