رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

تفاوت تیزر و تریلر

تفاوت تیزر و تریلر چیست؟؟؟؟؟؟

تیزرها و تریلرها یک هدف اصلی دارند – جذب مخاطب و پیش نمایش محصول یا تجربه کامل – اما تفاوت های فنی مهمی وجود دارد.

مدت زمان تیزرها معمولاً ۱۵-۶۰ ثانیه است ، در حالی که تریلرها ۱-۳ دقیقه (گاهی حتی بیشتر) هستند.

تیزرها محصول را تبلیغ می کنند. لازم نیست که آنها به ترتیب زمانی باشند. از طرف دیگر ، تریلرها معمولاً از ساختار و قالب فیلم/نمایش/کلاس/و غیره پیروی می کنند. آنها شامل جزئیات لجستیکی (مانند طرح ، بازیگران ، کارگردان ، تاریخ اکران و/یا قیمت) هستند و حداقل برای فیلم ها هنگام ویرایش یا پس از تولید فیلمبرداری می شوند.

در مورد تصمیم گیری بین یک تیزر و یک تریلر به چند نکته توجه کنید:

مخاطبان شما چقدر با محصول و/یا مارک شما آشنا هستند؟ هرچه اطلاعات آنها در مورد آنچه می فروشید و شرکت شما کمتر باشد ، ویدیوی شما باید طولانی تر و دقیق تر باشد. از این گذشته ، شما فقط آنها را بر روی محصول خود نمی فروشید – بلکه به آنها یاد می دهید که چیست و چه کسی هستید. اگر محصول شما نسبتاً جدید یا ناشناخته است ، یک تریلر تهیه کنید. اگر از قبل محبوب هستید ، یک تریلر ممکن است بهتر باشد.

مطالعه
تعمیر ماشین ظرفشویی در نیاوران

آیا می خواهید کنجکاوی ایجاد کنید یا میل داشته باشید؟ یک تیزر جذابیت ایجاد می کند و تأثیر ماندگاری بر بینندگان شما می گذارد. در مقابل ، یک تریلر آنها را متقاعد می کند که دست به کار شوند. اگر ایجاد سر و صدا در اطراف محصول شما مهمتر از جذب مشتری است ، یک تیزر را انتخاب کنید. (برای مثال ، تصور کنید که یک دوره آنلاین را در مدت هفت ماه راه اندازی می کنید. ترجیح می دهید مطبوعات داشته باشید تا مشترکان ، زیرا این دوره تا کنون به پایان رسیده است.)

مخاطبان شما چه چیزی را ترجیح می دهند؟ برخی از جمعیت شناسی مطالب محتوای سریع و میان وعده را دوست دارند. به نوجوانان ، نوجوانان و دانش آموزان کالج فکر کنید. سایر اطلاعات جمعیتی-مانند مسافران ، افرادی که صنایع دستی تهیه می کنند و آشپز می کنند-به دنبال فیلم های طولانی و عمیق هستند. به احتمال زیاد ، اولی به تیزرها بهتر پاسخ می دهد و دومی به تریلرها. هنگام انتخاب ، محتوای مورد نظر مخاطبان موردنظر خود را در نظر بگیرید.

مطالعه
خرید جاکفشی و جالباسی

اگر نمی خواهید مجبور نیستید انتخاب کنید. برخی از سازندگان هم یک تیزر و هم یک تریلر منتشر می کنند. به طور معمول ، تیزر چند ماه یا هفته قبل از تریلر منتشر می شود. تریلر کمتر از ۳۰ روز قبل از محصول واقعی منتشر می شود تا از شتاب ایجاد شده استفاده کند.

میتوانید از شرکت ها و موسسه های ساخت تیزرتبلیغاتی در این زمینه کمک بگیرید. در این سایت  مطالب زیادی در این زمینه منتشر شده است:  https://blog.tolofilm.com/%d8%aa%db%8c%d8%b2%d8%b1-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%9f/

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه