رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

خرید کولرگازی 30000 جنرال گلد – کولرگازی 30 هزار جنرال گلد

داشتن کولر گازی یکی از وسایل صروری در خانه است خوشبختانه با کمپرسور روتاری کولرگازی 30000 جنرال گلد کولر با توان بالا کار می کند یکی ازویژگی های کمپرسور روتاری می توان به صدای کم اشاره کرد یعنی در زمان کارکرد صدای بسیار کمی دارد و صدای آن مزاحم شما  و سایر افراد خانه نمی شود این کمپرسور ها بیشترین اسفاده را در ایران دارند و در مقایسه با کمپرسور های پیستونی دارای قدرت بیشتری هستند.

این کولر گازی از گردش هوای 3 جهته بهره میبرد و میتوانید هوا را در هر جهتی که مایل بودید تنظیم کنید. کولر گازی جنرال گلد برای مساحت هایی از 80 تا 110 متر مربع گزینه خوبی است و با طراحی خاصی که دارد در سالن های شما چشمگیر خواهد بود. این کولر گازی دارای دو پنل داخلی و خارجی است که یکی از پورت ها در داخل ساختمان و یکی دیگر در خارج از ساختمان نصب می شود بهتر است که پنل خارجی بر روی چهار پایه ای و دور از دسترس نور آفتاب قرار داده شود.

یونیت داخلی در خانه و بر روی دیوار نصب می شود یونیت داخلی دارای رنگ سفید است و این رنگ با تمام وسایل دیگر خانه شما ست می شود. هوا از داخل پره ها در زیر کولر گازی خارج می شود و قدرت پرتاب باد تا 14 متر هم از دیگر ویژگی های این کولر گازی است و شما هوا را حس می کنید.

مشخصات کولر گازی جنرال گلد 30000

 

پنل خارجی دارای رادیات طلایی رنگ است مهم ترین ویژگی کولر های رادیات طلایی این است که در برابر فرسایش و خراب شدن در امان هستند و به این زودی ها خراب نمی شوند پس با خیال راحت آن را روی پشت بام قرار دهید؛ همچنین اگر بخواهیم آن را با رادیتورهای معمولی مقایسه کنیم می بینیم که طول عمر و دوام بسیار بالاتری دارند پس خیالتان از این بابت هم آسوده باشد.

مطالعه
بهترین هتل های مشهد در نزدیکی حرم امام رضا!

یکی از قسمت ها یا یکی از پارامتر های مهم خرید کولر گازی به مساحت برمی گردد شما باید بدانید که چه نوع مساحتی را برای سالن هایتان انتخاب می کنید. یعنی اگر کولر گازی با ظرفیت بالا را برای اتاق های کوچک خریداری نمایید، هوا بیش از حد سرد خواهد شد و باید مدام کولر گازی را خاموش کنید و برعکس از کولر گازی با ظرفیت پایین را برای اتاق های بزرگ انتخاب کنید هوا به خوبی خنک نخواهد شد، از این رو ظرفیت اهمیت ویژه ای در هنگام خرید دارد.

خرید کولر گازی جنرال گلد 30000 با داشتن قابلیت های فراوان و قیمت مناسب در فروشگاه دوزین کالا یک گزینه مناسب بنظر میرسد. فیلتر ضد باکتری و فیلتر بهداشتی  بیرون از دستگاه و در قسمت بالا تعبیه شده است، بنابراین می‌توان آن را به‌راحتی بیرون آورد و تمیز کرد. پوشش ضد باکتری آن گردوغبار، آلاینده‌های خطرناک معلق در هوا و مواد حساسیت‌زا را فیلتر می‌کند.

کولرگازی 30000 جنرال گلد ، طراحی و ساختار بی نظیر آن

کولرگازی 30000 جنرال گلد ، طراحی و ساختار بی نظیر آن

کولرگازی 30000  جنرال گلد با دو عملکرد سرد و گرم تولید نموده که در تمام فصول سال می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این کولر دارای دو پنل داخلی و خارجی است که هر کدام از ان ها دارای طراحی خاصی می باشند. پنل داخلی بر خلاف کولر های ابی بر روی دیوار نصب می شود و تا سال های زیادی برداشته نخواهد شد، از این رو طراحی ان اهمیت بالایی دارد.

مطالعه
معرفی دوربین مداربسته و انواع دوربین لامپی

جنرال با دقت فراوانی این یونیت را تولید نموده که زیبایی خاصی دارد و می تواند بر شیک بودن اتاق نشیمن بیفزاید. یونیت داخلی هوا را از طریق لوله مسی دریافت می نماید و با استفاده از پره های ضد زنگ به چرخش در می اورد. این پره ها هوا را به صورت یکسان پخش می کنند و در نتیجه تمام فضای اتاق به صورت یکنواخت سرد خواهد شد. البته شما هم می توانید جهت این پره ها را به هر سمتی هدایت کنید.

یونیت خارجی را باید در بیرون از منزل روی پشت بام نگهداری نمود تا در معرض هوا باشد و هوا را با کیفیت بالایی سرد یا گرم نماید. این یونیت در طول روز در برابر شرایط اب و هوایی مختلف قرار می گیرد از این رو کیفیت ان اهمیت بالایی دارد. جنرال پنل خارجی را با مقاومت بالایی تولید نموده که در برابر تمام شرایط چه سرد و چه گرم سازگاری بالایی دارد و می تواند سال های زیادی با کیفیت بالا کار کند. وزن هر دو یونیت بسیار مناسب است و به راحتی قابل حمل و نقل می باشند همچنین ابعاد مناسب آن از محل های از پیش تعیین شده به خوبی جای میگرد.

موتور اینورتر خطی در کولرگازی GENERAL GOLD 30000  و ناحیه کاربرد T1 , T3

موتور اینورتر خطی و ناحیه کاربرد T1 , T3 در کولرگازی 30 هزار جنرال گلد

 

اینورتر یکی از ویژگی های مهم در کولر گازی به حساب می آبد البته توجه داشته باشید قیمت کولر ها با وجود اینورتر هم کمی زیاد شده است دو مدل کولر گازی اینورتر دار و بدون اینورتر در بازار موجود است که هر یک از این دو کارایی هایی دارد ما اینورتر دار بهتر عمل می کند و طول عمر بالایی به همراه دارد “کولرگازی 30000  جنرال گلد” هم دارای موتور اینورتر است موتور INVERTER در کمپرسور کولر گازی به معنای دور متغیر است.

مطالعه
سیم بکسل آسانسوری، محافظ قدرتمند شما!

کمپرسور هایی که دارای فناوری اینورتر می باشند، کمپرسور آنها دورانی بوده و سرعتشان هم متغیر است. یعین زمانی که دمای محیط به دمای دلخواه رسید، کولر گازی خاموش نمی شود بلکه سرعت آن کاهش می یاید و دور آن کم می شود. و زمانی هم که نیاز باشد با دور و سرعت بالا کار کند، نیازی به مصرف انرژی زیاد ندارد و با صرف انرژی بسیار کم شروع به کار می کند و با سرع بالا شروع به چرخش خواهد کرد.

کولر گازی 30 هزار جنرال گلد دارای ناحیه کاربردی T3 , T1 می باشد این ناحیه کاربردی برای مناطق گرم و حاره ای و مناطق خشک و معتدل مناسب می باشد و اگر در مناطق گرمسیری یا مناطق معتدل هستید این کولر مناسب برای هر دو مناطق است. کولر گازی جنرال دارای ناحیه کاربردی T3 می باشد این ناحیه کاربردی برای مناطق گرم و حاره ای  می باشد و اگر در مناطق گرمسیری هستید بهتر است که ناحیه کاربردی T3 را انتخاب نمایید. بعنوان یک پیشنهاد عالی و مناسب جهت خرید میتوان کولر گازی جنرال گلد 26000 را معرفی کرد.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.