رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

سیم و کابلی با کیفیتی مثال زدنی!

انواع مختلف سیم و کابل‌های ساخته ‌شده در کشور به‌صورت کلی در کارخانه‌های سیمیا نیز تولید می‌شوند و این نوع سیم و کابل‌ها از انواع استانداردها، گواهینامه‌های کیفیت جهانی نیز برخوردار هستند. قیمت سیم و کابل برند سیمیا اساساً با توجه به نوع جنس سیم و کابل، نوع هادی استفاده‌شده، روکش‌های قرارگرفته شده، میزان قدرت و تحمل سیم و کابل در برابر انواع گوناگون شرایط و … مشخص ‌شده است.

سیم و کابل‌های سیمیا اکثراً در بیشتر صنایع و کارخانه‌های تولیدی مصرف می‌شوند. هزینه نصب و راه‌اندازی سیم و کابل‌های سیمیا در مقایسه با دیگر سیم و کابل‌ها کمتر است. میزان جریان‌های برقی و انشعابات در این نوع سیم و کابل کمتر بوده و همچنین دارای حداکثر امنیت و ایمنی در برابر انواع شرایط و مشکلات (پارگی‌ها و ضربات فیزیکی و …) هستند. از سیم و کابل مدل سیمیا نیز می‌توان در مکان‌ها یا فضاهای تنگ و باریک استفاده کرد.

مطالعه
طراحی نمای ساختمان | اصول و قیمت انواع طراحی نمای بیرونی ساختمان

انواع سیم و کابل سیمیا

سیم و کابل سیمیا دارای نوع‌های مختلفی می‌باشد و در قسمت زیر به معروف‌ترین آن‌ها نیز اشاره خواهد شد:

۱- کابل کواکسیال سیمیا: یکی از محبوب‌ترین کابل‌هایی که توسط شرکت سیمیا ساخته‌ شده، کابل کواکسیال است.

۲- کابل مخابراتی سیمیا: این نوع کابل بیشتر در ساختمان‌ها برای منتقل کردن آنالوگ‌ها و سیگنال‌‌های دیجیتالی کاربرد دارند و همچنین در دستگاه‌های اعلام حریق، دستگاه دورنگار و … استفاده می‌شوند. کابل مخابراتی سیمیا از عایق‌های پی‌وی‌سی و شیلد آلومینیومی تشکیل ‌شده است.

۳- کابل مفتولی سیمیا: این نوع کابل‌ها از برند سیمیا بیشتر به شکل به‌هم‌پیچیده ساخته می‌شوند و از پایداری و استحکام زیادی برخوردار می‌باشند. کابل مفتولی سیمیا به‌طور عمده در زیر گچ‌ها و لوله‌ها استفاده می‌شود.

۴- کابل افشان تخت سیمیا: کابل‌های افشان تخت سیمیا دارای مقاومت مکانیکی زیاد، انعطاف‌پذیری بسیار هستند.

مطالعه
پالت چوبی و روش های نگهداری از آن

خرید سیم و کابل سیمیا

برای خرید انواع گوناگون سیم و کابل سیمیا اساساً باید پیش از خرید به موارد عمده‌ی زیر توجه شود:

سیم و کابل سیمیا نباید دارای برجستگی یا فرورفتگی باشد.

توجه اساسی به هادی‌های سیم و کابل سیمیا و این مورد می‌تواند نشان‌دهنده کیفیت مطلوب و خوب این نوع سیم و کابل نیز باشد.

قبل از خرید سیم و کابل سیمیا باید به نکاتی مثل اندازه‌ی سطح مقطعی سیم و کابل‌ها سیمیا، تعداد رشته‌های تشکیل‌دهنده سیم و کابل، میزان خلأ ولتاژ و … توجه کرد.

انواع سیم و کابل‌های موردنیاز افراد باید‌ از برندهای باسابقه و معتبر دنیا تهیه شوند. سیمیا همواره برند مطرح کشور در زمینۀ فروش سیم و کابل بوده و این برند علاوه بر ارائه‌ی کیفیت عالی و خوب سیم و کابل، از ویژگی ماندگاری بالای محصولات خود هم برخوردار است.

توجه کلی به مدت‌زمان تضمین سیم و کابل سیمیا

مطالعه
فروش انواع دستگاه بستنی ساز قیفی

به‌صورت کلی تعداد بسیاری از سایت‌ها و فروشگاه‌های کشور در حوزه‌ی خریدوفروش انواع سیم و کابل سیمیا فعالیت دارند اما تعداد زیادی از این فروشگاه‌ها نیز هستند که سابقه خوب و طولانی‌مدت در زمینۀ فروش سیم و کابل سیمیا را دارا نیستند.

فروشگاه کوشا الکتریک با بیش از چند سال سابقه‌ی مفید در حوزه‌ی فروش انواع سیم و کابل برند سیمیا از معتبرترین و بهترین فروشگاه‌های کشور لحاظ می‌شود؛ سایت فروشگاه کوشا الکتریک برای آسایش حال مشتریان خود، بیشتر محصولات مورد نیاز خریداران اعم از سیم و کابل سیمیا را در لیست فروش سایت خود گذاشته و در کمترین زمان ممکن محصول سفارش داده شده را به دست مشتریان می‌رساند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه