رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

فرش فیلی و خرید با ۱۰% تخفیف

فرش فیلی و نقره ای

اکنون در قرن ۲۱ هجری شمسی سابقه مشتریان صنعت با قرن های پیش قابل مقایسه نیست. انسان امروز در شلوغی دنیای ماشینی در پی مکان دنجی برای تخلیه روح خود از روزمرگی هاست و همین نیاز او را بر این داشته که با ساختن محیط زندگی مناسب برای خود آرامش را برای اطرافیان و خویش به ارمغان بیاورد و یکی از راههای مناسب برای این مهم در زندگی انتخاب رنگ مناسب برای محیط زندگیست. انتخاب مناسب رنگ های سرد و گرم و رنگ های خنثی در محیط زندگی باعث شده انسان قرن ۲۱ لذت انتخاب مناسب را بیشتر از پیش احساس کنید. اکنون در ادامه این مقاله هایپرفرش می خواهیم شما را با طیف رنگی آشنا کنیم که شاید سوال ذهن هرکدام از ما ما باشد.

در ادامه:

 •     روانشناسی رنگ فیلی در دکوراسیون
 •     فرش فیلی با مبلمان
 •     قیمت فرش فیلی
 •     فرش فیلی در اتاق پذیرایی (سالن)
 •     فرش فیلی در اتاق خواب
 •     رنگ موکت برای فرش فیلی
 •     فرش فیلی روشن
 •     فرش فیلی گل برجسته
 •     فرش فیلی طلایی
 •     فرش رنگ فیلی تیره
 •     فرش فیلی افشان
 •     فرش فیلی فانتزی
 •     فرش فیلی مشکی

فرش فیلی

روانشناسی رنگ فیلی در دکوراسیون

رنگ فیلی در صنعت مد بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. رنگ فیلی یک رنگ تک فام می باشد. به این معنی که در رنگ های خنثی بسته بندی می شود. رنگ فیلی جزء رنگ های بی طرف می باشد که در کنار رنگ های دیگر به خوبی قرار گرفته و نماد آرامش می باشد. رنگ فیلی و طوسی از رنگ های پرکاربرد در طراحی های مدرن می باشد، چون به راحتی ست میشود. این رنگ فاقد گرمی است اما در کنار رنگ های گرم به خوبی پاسخگوی صنعت مد بوده است.

فرش فیلی با چه مبلی ست می شود

این روزها با توجه به اینکه همه ی صنعت ها به سوی مدرن شدن رفته است اکثر خانواده ها در هنگام انتخاب مبلمان برای فرش جهیزیه یا تعویض مبلمان توجه خاصی نیز به مبلمان مدرن دارند. برای اولین قدم در انتخاب فرش سبک دکوراسیون خود را انتخاب کنید. و بعد به انتخاب فرش دست بزنید. فرش فیلی یا فیلی یکی از فرش هاییست که در صنعت مدرن با مبلمان مدرن این روزها خواستار زیادی دارد.
قیمت فرش فیلی

بسیاری از عوامل می‌تواند بر روی قیمت فرش فیلی تاثیر گذار باشد. برای مثال الیاف فرش ماشینی اگر از جنس پشم، پلی استر یا bcf باشد قیمت پایین‌تری دارد اما اگر فرش جنس اکریلیک باشد مسلما کیفیت و قیمت بالاتری نیز دارد. فرش اکریلیک مقاومت و لطافت بیشتری دارد. دومین مورد که می تواند بر روی قیمت فرش تاثیر بگذارد شانه و تراکم فرش می باشد هرچه شانه و تراکم فرش ماشینی بالاتر باشد قیمت فرش نیز بالاتر می رود و مسلما فرش ۷۰۰ شانه نسبت به فرش های ۱۵۰۰ و ۱۲۰۰ قیمت کمتری دارند. این قیمت کمتر فرشهای با تراکم پایین دلیل بر بی کیفیت بودن این فرش ها نیست بلکه تعداد گره بافته شده در فرش ماشینی کمتر می باشد. سومین مسئله سایز فرش ماشینی می باشد فرشهای ۱۲ متری از فرش های ۹ متری و ۶ متری گرانتر می باشد که این یک مسئله حل شده می باشد. از دیگر مواردی که بر روی قیمت فرش فیلی تاثیرگذار است برند فرش ماشینی می باشد. برخی برندها بر اساس تبلیغاتی که شده و جایگاهی که دارند قیمت هایشان متفاوت میباشد. اما در این بین برند هایی هستند که قیمت مناسب و کیفیت فوق العاده ای دارند مثلاً فرش قیطران و فرش محتشم با اینکه بسیار کیفیت بالایی دارد و جایگاه بسیار خوبی هم دارد اما قیمت‌ فرش هایش مناسب و به صرفه میباشد. در بالای این صفحه میتوانید انواع برندها و قیمت های فرش فیلی را مشاهده و خرید نمایید. هایپر فرش با چندین سال سابقه می تواند تمامی قیمت های موجود در سایت را تضمین نماید.

مطالعه
چه زمانی باید به موتورخانه آپارتمان سرکشی کنیم؟

فرش فیلی در اتاق پذیرایی (سالن)

با انتخاب فرش طوسی رنگ برای فضای اتاق پذیرایی، برای هماهنگ کردن دیگر لوازم اتاق دامنه وسیعی خواهید داشت. چون رنگ فیلی قابلیت ترکیب با رنگ های زیادی را دارد و دکوراسیونی مدرن را خلق می کند.
اولین انتخاب می تواند ترکیب رنگ های ساده و کلاسیک آبی تیره و مشکی، برای لوازم خاه باشد. پیشنهاد ما خرید فرش فیلی ساده، مانند فرش افشان، و مبلمان ال آبی تیره است. برای لوازم تزیینی خانه هم می توانید از رنگ هایی سفید و مشکی استفاده کنید. این ترکیب برای اتاق پذیرایی بزرگ و متوسط با نور کافی مناسب می باشد و فضایی بسیار مدرن را ایجاد خواهد کرد.
دقت کنید که رنگ های تیره باعث کوچک جلوه دادن فضا می شوند. در زمان استفاده از رنگ های تیره در محیط های کوچک، توجه نمایید که اتاق از نور کافی برخوردار باشد.
ترکیب فرش ماشینی به رنگ فیلی با رنگ طلایی نیز جلوه خاصی به فضای اتاق پذیرایی می دهد. اگر چیدمان خانه شما کلاسیک است و قصد خرید یک فرش فیلی ساده برای پذیرایی را دارید. در کنار رنگ فیلی می توانید رنگ طلایی را به کار ببرید. برای نمونه، میزی از جنس سنگ مرمر مشکی با رگه سفید و پایه طلایی بر روی فرش فیلی جلوه خاص و کلاسیکی به محیط می دهد. در این ترکیب، رنگ مبلمان را هم می توانید از ترکیب فیلی و طلایی انتخاب کنید، مبلمانی با پارچه فیلی و پایه های فلزی به رنگ طلایی گزینه خوبی می باشد.
اگر سبک دکوراسیون اتاق پذیرایی شما مدرن است و می خواهید از فرش فیلی جدید در آن فضا استفاده کنید. فرش فیلی جدید از گزینه های خوب برای شما می باشد. از خوبی های فرش های فیلی رنگ، عدم نمایش گرد و خاک و اشیاء ریز است. و مزیت دیگر آن، هماهنگ راحت آن با رنگ های مختلف مبل، مانند کرم رنگ می باشد.

تردید برای انتخاب فرش ماشینی روشن یا فرش ماشینی تیره خصوصا برای سخت پسندها سلیقه مشتریان را به سمت انتخاب فرش فیلی یا نقره ای سوق داده است. در مجموعه هایپرفرش، فرش های متفاوت با شانه و تراکم متفاوت در این رنگ در اختیار مشتریان گذاشته شده است که با کیفیت نخ بسیار خوب مناسب برای استفاده در اتاق پذیرایی و سالن می باشد. فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه فیلی رنگ و فرش ۱۲۰۰ شانه فیلی رنگ، برندهای معتبر: فرش محتشم، فرش قیطران، فرش ساتراپی، فرش پامچال، فرش الماس کویر را می توانید در هایپرفرش مشاهده کنید.

فرش فیلی در اتاق خواب

اتاق خواب یکی از مکان هایی می باشد که بیشتر از همه جا نیاز به آرامش دارد. در روان شناسی رنگ فیلی به این موضوع اشاره کردیم که این رنگ باعث آرامش می شود. طرح های مدرن در حال حاضر برای اتاق خواب حس آرامش، و به دلیل سادگی و خلوتی در طرح ها امکان ست با سرویس خواب سفید، رنگ چوب و … را فراهم کرده است. طرح های طوسی پتینه برای اتاق خواب از طرح های جدید و به روز می باشد که باعث زیبایی دوچندان اتاق خواب می شود. فرش های طوسی یا فیلی اتاق خواب با قیمت مناسب تر از فرش های صددرصد اکریلیک در مجموعه هایپرفرش قابل خرید می باشد. بسیاری از افراد رنگ فیلی را برای جهیزیه انتخاب می کنند که قابل تحسین است. در مطلب راهنمای خرید فرش جهیزیه توضیحات کاملی درمورد انتخاب فرش جهیزیه داده شده که قابل تامل است.

رنگ موکت برای فرش فیلی

فرش فیلی به دلیل خنثی بودن اصولا با اکثر رنگ ها برای موکت یا پارکت ، با رنگ های روشن و تیره ست میشود. مثلا یک موکت سبز پررنگ یا طوسی پررنگ را در نظر داشته باشید با یک فرش فیلی روشن. مسلما فرش فیلی قابلیت ست شدن با اکثر رنگ ها برای موکت را دارد. مثلاً یک موکت روشن مانند کرم یا یک موکت روشن با ته مایه رنگ صورتی را در نظر داشته باشید، این رنگ برای ست کردن جای مانور فراوانی را دارد.
فرش فیلی جدید

مطالعه
تاریخچه و تکامل تراکتورها

از آنجایی که روزهای این رنگ طرفداران زیادی داشته است، اصولاً اکثر فرش های طوسی جدید می باشد. مثلاً فرش پامچال طرح تیمچه در دو رنگ نقره ای و طوسی از جدیدترین طرح های بازار می باشد که هایپر فرش با اطمینان نخ ۱۰۰% اکریلیک در اختیار مشتریان خود قرار داده است. طرح هایی که در زیر معرفی می شود را می توانید با اطمینان در جدید بودن فرش فیلی، انتخاب کنید.

خرید فرش فیلی

فرش فیلی روشن

فرش فیلی روشن از جمله فرش ماشینی است که باعث بزرگتر و دلباز نشان دادن محیط مورد نظر می شود. شما میتوانید با انتخاب فرش فیلی روشن چند اتفاق خوب و مثبت را در کنار یکدیگر داشته باشید. داشتن محیطی آرام و در عین حال باز و مدرن و همچنین داشتن دستی باز برای انتخاب مبلمان. از جمله فرش ماشینی فیلی روشن کاشان می توان به مدل تیمچه، کارینا نقره ای، باغ بهشت سیلور و غیره در مجموعه هایپر فرش اشاره کرد.
فرش فیلی گل برجسته

فرش فیلی گل برجسته به مشتریان کمک کرده که داشتن فرش ماشینی زیبا با ظرافت خاص و همچنین چرک تاب را تجربه کنند. با مدرن شدن هنر و وارد شدن آن به حوزه صنعت، بسیاری از صنعت ها از جمله صنعت فرش ماشینی، تحت تاثیر قرار گرفته. ترکیب شدن رنگ زمینه فیلی با رنگهای دیگر و برجسته کردن زمینه یا طرح ها در فرش ماشینی فرصت مناسبی به دست آمد که این هنر از یکنواختی بیرون آمده و دنیای سه بعدی واقعی تری را پیش روی مشتریان خود قرار دهد. اکنون از دنیای مدرن لذت کامل برده و بهترین ها و زیباترین ها را در منزل خود تجربه کنید.

فرش فیلی طلایی

ترکیب دو رنگ سرد فیلی و گرم طلایی، توانسته توجه بسیاری از مشتریان را به‌خود جلب کند. رنگ کرم طلایی با انرژی که در خود دارد در کنار رنگ فیلی طوسی توانسته ترکیب قدرتمندی را به وجود آورد. رنگ طلایی رنگ لوکس می باشد که از قدیم الایام در بسیاری از دکوراسیون ها استفاده شده است. اگر مبل سلطنتی با دسته ها و تاج طلایی دارید و دنبال فرش ماشینی مناسب برای ست شدن با مبلمان خود هستید می‌توانید فرش فیلی طلایی را با خیال راحت انتخاب کنید. چرا که رنگ خنثی فیلی این امکان را به شما می دهد که از رنگ‌های درستی در کنار هم استفاده کنید و از داشتن دکوراسیون منزل لوکس خاطر جمع باشید.

فرش رنگ فیلی تیره

فرش فیلی تیره کاشان نیز می‌تواند انتخاب درستی برای کسانی که به دنبال فرش چرک تاب و خنثی هستند باشد. اینگونه فرش ها که معمولاً با رنگ سیاه ترکیب می شوند، می تواند برای کسانی که تعداد فرش کمتری را در محیط بزرگی استفاده می کنند ایده آل باشد. طرح های پتینه جدید با رنگ فیلی تیره و ترکیب با رنگ سیاه و سفید در مجموعه هایپر فرش به شما معرفی خواهد شد.

 1.     فرش الماس کویر طرح روژین
 2.     فرش الماس کویر طرح بهشت نقره ای
 3.     فرش پامچال طرح کارینا
 4.     فرش الماس کویر طرح چکاوک
 5.     فرش قیطران طرح میترا

فرش فیلی افشان

فرش فیلی افشان نیز می تواند انتخاب بسیار مناسب و عاقلانه ای برای دوستانی که محیط کوچکی را دارند یا به دنبال دلباز تر کردن محیط خود هستند، باشد. فرش افشان می تواند بسیار در دکوراسیون های مدرن مورد استفاده قرار گیرد و حالا این طرح مدرن و رنگ مدرن در کنار یکدیگر می تواند یک بسته ی توصیه شده برای شما باشد اینگونه فرش نیز خدمت شما عزیزان معرفی می گردد که بتوانید با یک تیر دو نشان بزنید.

 1.     فرش قیطران طرح شهرزاد
 2.     فرش قیطران طرح دارینا
 3.     فرش الماس کویر طرح سلطنتی
 4.     فرش شاهکار صفویه طرح افشان
 5.     فرش پامچال طرح ارغوان
 6.     فرش پامچال طرح جزمین
مطالعه
دستگاه شیر سرد کن چیست؟ معرفی بهترین فروشندگان شیر سردکن صنعتی

فرش فیلی فانتزی

فرش فیلی فانتزی برای اتاق خواب و آشپزخانه توصیه می شود ولی می‌تواند در سالن شما نیز زیبایی خود را داشته باشد. با گذشت زمان اکثر ذهن ها همزمان با پیشبرد هنر به سمت فانتزی شدن نیز به آن سمت سوق داده شده اند. اگر جزء کسانی هستید که نیاز به فرش فانتزی را در اتاق خواب خود یا سالن یا آشپزخانه احساس می کند می توانید در مجموعه ما فرش های مناسب ۱۲۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه را تهیه و در منزل خود داشته باشید و از آن لذت ببرید.

فرش فیلی مشکی

فرش فیلی رنگ از لحاظ قیمت با بقیه فرشها فرشهای هم شانه خود تفاوت قیمت ندارد. شما می‌توانید فرش ۱۲۰۰ شانه، فرش ۱۵۰۰ شانه و فرش ۷۰۰ شانه فیلی را از هایپر فرش با تضمین قیمت خریداری کنید. در آبن ۱۴۰۰ که این مقاله نوشته می شود قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه ۱۲ متری، حدوداً بین ۸ تا ۱۰ میلیون می باشد قیمت فرش ۷۰۰ شانه فیلی دوازده متری، حدوداً بین ۷ تا ۸ میلیون می باشد.

همچنین فرش فیلی در طرح ها و نقش های مختلف تولید می شود که تقسیم بندی آن به صورت فرش افشان ، فرش لچک و ترنج ، فرش خشتی ، فرش طرح دستباف، فرش طرح ریزماهی است. با کلیک بر روی هر دسته بندی و تقسیم بندی می توانید فرش ها را مشاهده و خرید نمایید.

آیا رنگ فرش فیلی ، رنگ سال ۱۴۰۰ است؟

رنگ فیلی که همان رنگ طوسی است در سال ۱۴۰۰ بیشترین طرفدار را دارد اما باید دید چه فرشی به دکوراسیون منزل شما می آید و بر اساس دکوراسیون منزل فرشتان را انتخاب کنید. رنگ هایی که می توانید با رنگ فیلی ست کنید رنگ هایی مانند سفید، توناژهای مختلف طوسی، صورتی، نسکافه ای و سرمه ای می باشد.

آیا فرشهای رنگ فیلی نسبت به فرشهای سایر رنگها گرانتر است؟

در قیمت گذاری فرش ها عواملی همچون جنس فرش، شانه و تراکم و برند فرش تاثیر گذار است و رنگ فرش معیاری برای قیمت گذاری فرش نمی باشد. چون رنگ فیلی از رنگهای جدید فرش ماشینی می باشد، برخی فروشگاه ها ممکن است این مورد را یک مزیت محسوب کنند و فرش را به قیمت بالاتری عرضه کنند.

فرش رنگ فیلی با چه مبلمانی ست میشود؟

رنگ فیلی یک رنگ خنثی و ملایم می باشد که با هر دکوراسیونی ست می شود. فرش فیلی با رنگ مبلمان سفید، گلبهی، صورتی کثیف، کالباسی، توناژهای مختلف طوسی و بسیاری از رنگ های دیگر همخوانی دارد. پس هررنگ مبلمانی که دارید به راحتی می توانید فرش فیلی مورد نظرتون رو خریده و در منزلتان پهن کنید.

هایپرفرش بر این امید است که در مسیر خرید فرش شما عزیزان را به خوبی راهنمایی کرده باشد. تمامی فرش های هایپرفرش از بهترین و با کیفیت ترین فرش ها از فرش کاشان می باشد.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.