رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

فروش و خرید بلوک هبلکس اصفهان از نمایندگی پرین بتن

اصفهان یکی از شهرهای پرجمعیت کشور است که به طبع مشکلات و مسائل بسیاری را برای ساکنین این شهر به وجود می آورد. البته از طرفی هنوز هم در این شهرها بافت های فرسوده و قدیمی وجود دارد که در هر لحظه جان و مال افراد بسیاری را به خطر می اندازد. لزوم نوسازی در این شهرها بسیار زیاد است. استفاده و خرید بلوک هبلکس اصفهان در سال های اخیر رونق بسیار زیادی گرفته است که از جمله دلیل هایی که برای رونق خرید و فروش بلوک هوادار اصفهان میتوان بیان کرد عایق بودن این محصول، سبک بودن، ضد زلزله و رطوبت و از همه مهم تر این که قیمت بلوک هبلکس اصفهان ، بسیار مقرون به صرفه می باشد و میزان زیادی از هزینه های شما را کاهش میدهد و همچنین سرعت اجرا نیز به شدت افزایش می یابد. این افزایش سرعت به قیمت تمام شده کل ساختمان نیز تاثیر می گذارد.

مطالعه
مقاوم ترین عنصر صنعت برق!

نکات مهم در خرید بلوک هبکلس اصفهان

مشتریانی که قصد خرید بلوک هبلکس اصفهان را دارند لازم است که نکاتی را رعایت کنند تا دچار مسئله و مشکلی نشوند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با این نکات مهم و قیمت سفارش بتن هوادار اصفهان اشنا کنیم:

در ابتدا شما باید متراژ بلوکی که نیاز دارید را برحسب مترمکعب حساب نمایید. برای این کار لازم است ابتدا متراژ دیوارهای خود را بر حسب مترمربع محسابه کنید. (برای انجام این کار تنها باید طول دیوار را ضربدر ارتفاع کنید و سپس متراژ درب ها و پنجره ها را از عدد به دست آمده کسر میکنیم)

مطالعه
راهنمای خرید و قیمت انواع فریزر صندوقی خانگی و صنعتی

پس از حساب کردن متراژ مربع باید متراژ را به مترمکعب تبدیل کنیم؛ برای این کار ابتدا باید سایزی که لازم داریم را تعیین کنیم پس از مشخص شدن باید متراژ کل دیوار را بر متراژ مربع هر مترمکعب از بلوک سبک هوادار هبلکس اتوکلاو شده تقسیم نماییم.

مثال: اگر شما ۱۰۰ متر مربع دیوار داشته باشید و قصد دیوارکشی با سایز ۱۰ سانتی متر را داشته باشید، کافی است تا عدد ۱۰۰ را بر ۱۰ تقسیم کنید تا متراژ مکعب دیوارتان به دست آید.

مثال: تصور کنید شما ۱۰۰ مترمکعب دیوار داشته باشید و قصد دیوارکشی با سایز ۱۵ سانتی متر را دارید، کافی است عدد ۱۰۰ را بر ۶٫۶۶ تقسیم کنید تا متراژ مکعب دیوارتان به دست آید.

مطالعه
آموزش بازی اتللو

مثال: اگر شما ۱۰۰ مترمکعب دیوار داشته باشید و قصد دیوار کشی با سایز ۲۰ سانتی متر را داشته باشید، تنها باید عدد ۱۰۰ را بر ۵ تقسیم کنید تا متراژ مکعب دیوارتان به دست آید.

با مثال های ذکر شده شما میتوانید سایز های ۱۰ ، ۱۵ ، ۲۰ را از مترمربع به مترمکعب تبدیل نمایید.

پرین بتن

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.