رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

فواید شگفت انگیز خوردن میوه های خشک برای سلامتی

فرآیند تولید میوه خشک در دستگاه میوه خشک کن:

برای خشک شدن باید هوای گرم ایجاد کنیم تا رطوبت میوه را جذب کرده و خشک کنیم.در میوه خشک کن ها معمولا هوای گرم در کوره گازی تولید می شود و با دمیدن فن داخل سینی ها می چرخد ​​و باعث خشک شدن آن می شود

ظرفیت تولید دستگاه خشک کن :

یکی از معیارهایی که بر قیمت دستگاه میوه خشک کن گازی تأثیر می گذارد ظرفیت دستگاه است که از ظرفیت هایی مانند ۲۰ کیلوگرم شروع می شود و می توان آن را یک یا دو تن ساخت.

در واقع بسته به اینکه مشتری چه سرمایه ای داشته باشد و در چه سطحی قصد شروع به کار را دارد می توان مدل ها و سایزهای مختلف دستگاه را انتخاب کرد.

مطالعه
خودرو دوچرخه چیست و بهترین خودرو دوچرخه را بشناسید!

 عملکرد دستگاه خشک کن میوه و سبزی:

به دلیل تبخیر طبیعی رطوبت، وزن نهایی محصول کاهش می یابد، وزن اولیه سبزیجات خشک نیز با وزن اولیه میوه های خشک متفاوت است. بنابراین برای خرید یک خشک کن که نیاز شما را برآورده می کند، باید بدانید که چه مقدار ورودی یا خروجی می خواهید تا بتوانید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نوع سوخت دستگاه:

این دستگاه ها در مدل های گازوئیلی- برقی قابل تولید هستند. گرمای مورد نظر در این دستگاه ها توسط مشعل های گازسوز یا مشعل های گازوئیلی تامین می شود. بنابراین می توان از این دستگاه ها در هر محیطی استفاده کرد.

مصرف سوخت و برق دستگاه:

میزان توان مصرفی دستگاه به تعداد موتورهای استفاده شده در دستگاه بستگی دارد که بین ۱.۵ کیلو وات تا ۳ کیلووات ساعت می باشد.

دستگاه میوه خشک کن از چه موادی ساخته شده می شوند؟

خشک کن های میوه و سبزیجات معمولاً از بدنه ی آهنی با ورق های آهنی یا گالوانیزه با روکش الکترواستاتیک ساخته می شوند. در برخی موارد با توجه به نیاز خریدار می توان این دستگاه را تمام استیل ساخت.

مطالعه
چرا هدیه می دهیم؟

انواع دستگاه :

این دستگاه ها در دو مدل خشک کن صنعتی و خشک کن خانگی تولید می شوند. خشک کن های خانگی معمولا به گونه ای طراحی می شوند که بتوان از آنها در منزل با ارتفاع کم و برق تک فاز استفاده کرد.خشک کن های صنعتی نیز با طول بیش از چهار متر و عرض بیش از پنج متر تولید می شوند.

چه نوع عایق حرارتی در خشک کن میوه و سبزیجات استفاده می شود؟

عایق مورد استفاده در این دستگاه معمولاً فایبرگلاس ی باشد که در ضخامت های مختلف ۴ یا ۵ سانتی متری موجود می باشد.

مشخصات فنی:

  • برق مورد نیاز: ۳ ~ ۳۸۰ v
  • توان مصرفی: ۵ kw
  • ظرفیت: ۵۰ – ۱۰۰ kg
  • ارتفاع دستگاه : ۲۴۰۰ cm
  • وزن دستگاه: ۷۰۰ kg
  • نوع سوخت: مشعل گازی و گازوئیلی
  • پایه های چرخی برای حمل و نقل آسان
  • امکان تنظیم دما و رطوبت  داخل دستگاه .
چه نوع عایق حرارتی در خشک کن میوه و سبزیجات استفاده می شود؟

عواملی تعیین کننده در قیمت دستگاه خشک کن

قیمت دستگاه های خشک کن که توسط شرکت های مختلف تولید می شوند با توجه به قطعات و تجهیزات مورد استفاده، تکنولوژی دستگاه، کارایی، خدمات و گارانتی دستگاه تعیین می شوددر هنگام خرید این محصولات در نظر گرفتن نکاتی مانند توزیع و گردش حرارت، اندازه، ظرفیت استفاده آسان، صدا، مصرف برق و محدوده دما نقش مهمی در قیمت خواهد داشت.

مطالعه
جامعه، مردم

نتیجه گیری

مردم در صورت مصرف صحیح می توانند از فواید میوه های خشک بهره مند شوند. می تواند به بهبود سلامت کلی کمک کند. سعی کنید از میوه های خشک به عنوان جایگزین مکمل های درمانی استفاده کنید. سالم تر و طبیعی تر  هستند..

سورا صنعت با کمک تیم طراحی و تولید خود اقدام به ساخت و راه اندازی دستگاه خشک کن میوه با بالاترین استانداردهای روز منطبق بر اصول بهداشتی و صنعتی می نماید. با کمک این میوه خشک کن ها تولیدکنندگان می توانند بالاترین بازدهی را با بهترین قیمت و هزینه داشته باشند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه