رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

لیست قیمت و فروش انواع فریزر صندوقی

فریزر صندوقی

قیمت فریزر صندوقی صنعتی

یکی از نیاز های بسیار مهم در همه فروشگاه ها و سوپرمارکت ها، فریزرهای صندوقی مناسب برای نگهداری انواع بستنی میباشد، صنایع برودتی نارنیا سرما  ارائه دهنده انواع فریزرهای صندوقی یا فریزر سوپرمارکت و مغازه با گنجایش های مختلف و استفاده از بهترین متریال می باشد.

فریرز های صندوقی تولید شده توسط صنایع برودتی نارنیا سرما جهت نگهداری  گوشت، بستنی، سبزیجات، مواد غذایی و… بسیار مناسب می باشند و از مهم ترین تجهیزات هر سوپرمارک و هایپرمارکتی می باشند.

جنس بدنه این دستگاه اغلب از نوع ورق رنگی گالوانیزه می باشد و با تزریق فوم پلی یورتان عایق بندی شده است.
تمامی لوله های بکاررفته در این فریزر از جنس مس باشد‌.

فریرز صندوقی در ظرفیت ها و گنجایش مختلف با توجه به  سفارش شما و فضا و مکان مورد نظر،طراحی و تولید می گردند.درب این محصول به صورت شیشه ای بوده و به طرفین باز و بسته می شوند. در قسمت زیرین آن نیز چرخ هایی تعبیه شده تا شما بتوانید به سادگی دستگاه خود را جابجا نمایید.

فریزر صندوقی در دو نوع خانگی و صنعتی یا همان فریرز صندوقی فروشگاهی به بازار ارائه می شود، هدف کلی این یخچال ها جلوگیری از فساد مواد غذایی است.
فریزر صندوقی بانام یخچال بستنی هم در ذهن عموم جا افتاده است.

مطالعه
کادو برای تولد پدر

قیمت فریزر صندوقی بدون برفک

قیمت فریزر صندوقی مغازه

تمامی فریزر های صنعتی تولید شده توسط صنایع برودتی نارنیا سرما چه فریزر صندوقی کوچک و چه فریزر صندوقی بزرگ  مجهز به عایق تزریق فوم هستند که علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی، از به وجود آمدن برفک در داخل فریزر جلوگیری می کند زیرا این فریزر ها در دسترس عموم هستند و به طور مداوم درب های آن ها توسط مشتریان باز و بسته می شوند.بدنه فریزر صندوقی بدون برفک خانگی نارنیا سرما از نوع  استیل استنلس طراحی شده و درب های آن از شیشه دوجداره و سکوریت نشکن ساخته شده است که در برابر ضربه های احتمالی مقاوم است و خطر شکستگی را کاهش می دهد.این فریزر های می توانند دمی داخلی خود را به  صفر درجه فارنهایت (18- درجه سانتی گراد) برسانند با این حال ممکن است تحت تاثیر دمای محیط بیرون فریزر قرار بگیرند به همین دلیل از موتور های بسیار قوی با برند های معتبر از جمله  امبراکو استفاده شده است.

عوامل موثر و مهم در هنگام خرید فریزر صندوقی

 • میزان مصرف انرژی

همه ی فریزرها چون همیشه روشن و در حال کار کردن می باشند، انرژی بسیار زیادی را مصرف می کنند. پس خرید یک فریزری که کم ترین مصرف انرژی را داشته باشد، به عنوان فریزر صندوقی کم مصرف شناخته شده اند.

مطالعه
جدیدترین تلویزیون سامسونگ 75Q70B

شما می توانید طبق برچسب انرژی ای که فریزرها دارند، را مطالعه کنید، و فریزرهایی که مصرف انرژی A+ دارند، را خریداری کنید.

 • میزان استفاده از فریزر

این مسئله به این برمی گردد، که میزان خرید خانواده ی شما چقدر می باشد، و یا حتی تعداد اعضای خانواده ی شما چقدر است، و عادت های غذایی خانواده ی شما به چه صورتی می باشد.

معمولاً افرادی که شغل آن ها شکار کردن حیوانات می باشد، پس به فضای زیادی برای نگهداری گوشت حیوانات شکار شده ی خود احتیاج دارند، تحت عنوان فریزر صندوقی گوشت مورد استفاده قرار می گیرند.

 • شرایط آب و هوای و دما محیط

تمام فریزرها طوری طراحی شده اند، که بتوانند مواد غذایی ها را در دمای صفر درجه فارنهایت (18- درجه سانتی گراد) نگه داری کنند. اما ممکن است توانایی آن ها برای انجام این کار تحت تاثیر دمای محیط بیرون فریزر قرار بگیرد.

اگر فریزرها را در فضای سربسته و یا حتی داخل خانه نگه داری می کنید، جای نگرانی وجود ندارد، اما اگر در حیاط و یا گاراژ قرار می دهید، که آب و هوا و و دما در آن جا بسیار متغیر است، پس باید از مدل هایی که متناسب با این مکان ها هستند، استفاده شود.

این امکان وجود دارد که فریزرهای معمولی در این شرایط آب و هوایی خیلی زود از کار بی افتند.

 • سازماندهی مواد غذایی

یکی از بهترین مزیت های فریزرهای ایستاده نسبت به فریزرهای صندوقی این است، که مواد غذایی را به خوبی سازمان دهی و در آن جا قرار می گیرند، در این صورت می توانیم مواد غذایی مورد نیازمان را به آسانی و راحتی پیدا کرده، و از آن استفاده کنیم.

مطالعه
استفاده از فریت بار برای ارسال بار به کانادا

هم چنین به دلیل اینکه این فریزرها از قفسه هایی تشکیل شده است، می توانیم موادغذایی های مختلفی را در آن ها نگه داری کنیم. در صورتی که در فریزرهای صندوقی این گونه نیست، باید همه ی مواد غذایی ها را کنار بزنیم، تا بتوانیم محصول مورد نظر خودمان را پیدا کنیم، هم چنین برای استفاده از آن باید خم شوید.

 • سیستم یخ زدای دستی و یا خودکار

زمانی که فریزر شما دچار یخ زدگی شود، کارایی آن به شدت پایین می آید، و در بعضی از مدل های این فریزر باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید، تا بتوانید این کار را به صورت دستی انجام دهید.

تعداد سبد های فریزر صندوقی

فریزر های صندوقی با توجه به گنجایش که دارند دارای تعدادی سبد می باشند :

 • فریزر های صندوقی 400 لیتری دارای 4 سبد
 • فریزرهای صندوقی  500 لیتری دارای 5 سبد
 • فریزر های صندوقی  650 لیتری دارای 6 سبد

مشخصات فنی فریزر های صندوقی 

 • کمپرسور کم مصرف
 • ترموستات دیجیتال
 • موتور پر قدرت
 • پایه ی چرخدار
 • عایق بندی
 • بدنه ی استیل

منبع:

https://narniasarma.ir/category/%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%82%DB%8C

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.