رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

مقایسه بهترین کیلومتر شمار دوچرخه و آشنایی با مزایا و معایب سرعت سنج

بهترین کیلومتر شمار دوچرخه

بهترین کیلومتر شمار دوچرخه چه ویژگیهایی دارد؟

بهترین کیلومتر شمار دوچرخه: امروزه اکثر افرادی که ورزش دوچرخه سواری را انجام میدهند به فکر این هستند که چطور میتوانند در این ورزش خودشان را از نظر  فنی ارتقا دهند تا بتوانند، جزو یکی از بهترین رکابزنان باشند و رکورد رقیبان خود را بشکنند. تا اکنون برای رشد ورزشی دوچرخه سواران تمرینات زیاد و گوناگونی به وجود آمده است که به خوبی به آنها کمک میکند تا خودشان از نظر بدنی آماده کنند و قدرت عضلانی و حجم هوازی خود را بالا ببرند.

اما با این حال دوچرخه سواران نیازمند یکسری لوازم هستند تا بتوانند خودشان را در این زمینه تقویت کنند. برای همین یکی از بهترین لوازمی که به آنها پیشنهاد میشود، خرید کیلومتر شمار حرفه ای است که به خوبی به آنها کمک میکند تا با هر برنامه و رکاب از گذشته خود بهتر شوند و خود را رشد دهند. از این رو انواع دستگاه کیلومتر شمار دوچرخه نسبت به هزینه ای که دارد بسیار به صرفه است و تمامی نیازهای شما را برای یک رکابزنی خوب رفع میکند

مطالعه
ویژگی های یک روانپزشک خوب

برترین مسافت سنج دوچرخه باید یکسری ویژگیها را دارا باشد تا به شما کمک کند به اهداف تمرینی خودتان برسید و از آنها عبور کنید در غیر این صورت ممکن است با نمایش آمارهای غیر دقیق شمارا از هدفی که دارید دور کند. امروزه در سال ۲۰۲۱، در قرنی که ویروس کرونا یکه تازی میکند، کیلومترسنج های مختلفی برای دوچرخه ساخته میشوند که به ۲ دسته کلی: کیلومتر شمار عقربه ای دوچرخه و کیلومتر شمار دیجیتال تقسیم میشوند و در بازار ایران و جهان با برندهای مختلف در حال فروش هستند.

شایسته ترین کیلومتر شمار دوچرخه که ارزش خرید و بررسی دارد، میبایستی دارای حسگر یا سنسورهایی باشد تا بتواند به خوبی در ابتدا مسافت طی شده شما را بررسی کند و سپس مقادیر مهم دیگر را که شامل: محاسبه لحظه ای فشار خون، آب بدن و مسافت طی شده نسبت به هدف شما را بررسی و آنالیز کند و از طریق نمایشگر به شما نمایش دهد.

مزایا و معایب  سرعت سنج دوچرخه چیست؟

آشنایی و شناخت خوبی و بدیهای یک کیلومتر شمار به شما کمک میکند تا بتوانید حین خرید مسافت شمار حرفه ای و با کیفیت را انتخاب کنید تا در حین استفاده دچار مشکل نشوید و با خیال راحت رکابزنی با کیفیتی را انجام دهید.

  • مزایا کیلومتر شمار دوچرخه: از فواید و خوبی های سرعت سنجهای دوچرخه این است که به خوبی دوچرخه سوار به چالش میکشد زیرا، وقتی شما در حال رکابزنی باشید ناخودآگاه مجبور میشوید تا بتوانید فعالیت و راندمان تمرینی خود را نسبت به جلسه قبلی افزایش دهید و این یک فایده عالی برای تمامی رکابزنان میباشد. اما فایده برترین سرعت سنج دوچرخه تنها به این نکته ختم نمیشود بلکه، در کنار این ویژگی شما میتوانید در لحظه از طریق نمایشگر مشاهده کنید که چقدر سرعت دارید و تا به اکنون چند کیلومتر را پیمایش کردید که این امار به راندمان و انگیزه شما بسیار کمک میکند. گفتنی است که کیلومتر سنجهای مختلفی در بازار وجود دارد که کاربرد های مختلف و جانبی بیشتری دارند که میتوان به: اتصال از طریق تلفن همراه هوشمند، محاسبه ارتفاع از سطح دریا،موقعیت یاب یا gps، محاسبه سطح خون و اکسیژن بدن و بررسی کلی وضعیت بدنی شما نسبت به مسافتی که میپیمایید.
مطالعه
فواید استفاده از لیوان کاغذی چیست ؟

 

  • معایب سرعت سنج دوچرخه: شاید در دید اول همه چیز خوب باشد و بگویید که این وسیله تمامی نیازهای مرا برطرف میکند اما، یادتان باشد هر لوازم جانبی یا اکسسوری که برای دوچرخه خود میخرید قطعا یکسری دردسرها و مشکلات هم دارد که اکنون در سایت دوچرخستان به آن خواهیم پرداخت. از بزرگترین مشکل کیلومتر شمارهای دوچرخه این است که ممکن است پس از استفاده زیاد در آب و هواهای مختلف دچار خرابی شوند و آمار هارا دیگر مانند سابق به درستی نمایش ندهند. همچنین اگر فردی هستید که از دوچرخه به عنوان یک وسیله حمل نقل نیز استفاده میکنید باید بسیار حواستان باشد تا سرعت سنج شما توسط دوستان دزد ربوده نشود تا شما ناکام بمانید.
مطالعه
خرید و قیمت انواع فریزر (یخچال) بستنی با طرح های دومینو و میهن

 

۳ مورد از بهترین کیلومتر شمار دوچرخه را بشناسید!

کیلومتر شمار دیجیتالی تاپیک (toeak):

سرعت سنج مارک تاپیک جزو پشگامان صنعت لوازم جانبی دوچرخه است که با طراحی و ویژگیهای خاصی محصولات خود را روانه بازار میکند و طرفداران زیادی را به خود جذب میکند. از ویژگیهای سرعت سنج تاپیک میتوان به: ذخیزه اطلاعات تا بیش از ۱۰۰ ساعت، مقاوم در برابر آب و گرد و غبار، اتصال به موبایل، نمایش ضربان قلب و کالری سنج اشاره کرد.

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.

1 دیدگاه

  1. … [Trackback]

    […] Read More on that Topic: yeksoal.com/متفرقه/مقایسه-بهترین-کیلومتر-شمار-دوچرخه-و-آش/ […]