رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

نقاشی نما چگونه انجام می شود؟

در حال حاضر امروزه روش های بسیار مختلفی برای اجرای نقاشی نمای بیرونی ساختمان وجود دارد. در این نوشته قصد داریم بهترین روش های نقاشی نمای ساختمان را به همراه مثال برایتان توصیف کنیم…

قبل از هر چیزی باید بگوییم که نقاشی نمای ساختمان شامل مجموعه ای از تمام اقدامات و کارهایی می باشد که موجب بازساخت و بازسازی نمای ساختمان می شود.

نقاشی نما چگونه

نقاشی نمای ساختمان

به طور کلی نقاشی نما روش‌ها و ترفندهای بسیار مختلفی دارد که تمامی روش ها بستگی به نحوه اجرای اساتید و متخصصین این خدمات دارد که شامل موارذ زیر می شود:

  • نقاشی نمای ساختمان با طناب
  • نقاشی نما با داربست
  • نقاشی نمای بیرونی ساختمان با کلایمر
  • نقاشی نما با جرثقیل و بالابرهای هیدرولیکی

چهار مورد ذکر شده در لیست بالا از انواع روش هایی هستند که امروزه بسیار استفاده می شوند. اما سوالاتی که در اکثریت مواقع برای مشتریانی که قصد انجام نقاشی نمای ساختمان خود را دارند پیش می آید این است که:

  1. بهترین روش برای اجرای نقاشی نمای بیرونی ساختمان چه روشی است ؟!
  2. کدام روش کم ترین هزینه و بالاترین کیفیت را در اجرای کار دارد !؟
  3. کدام روش نسبت به سایر روش های دیگر از امنیت بسیار بالایی برخوردار است !؟

در این نوشته پاسخ به تمامی سوالات مشتریان به طور کل توصیف شده است.پس این مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید تا بهترین روش را قبل از اجرای نقاشی نما انتخاب کنید.

مطالعه
خرید کولرگازی 30000 جنرال گلد - کولرگازی 30 هزار جنرال گلد

 

نقاشی نمای ساختمان با طناب

نقاشی نمای ساختمان با طناب یکی از بهترین و مدرن ترین روش هایی می باشد که شما می توانید برای اجرای نقاشی نمای بیرونی ساختمان خود انتخاب کنید.

همان طور که در بند قبل اشاره شد این روش به دلیل مدرن و بروز بودن نسبت به سایر روش های دیگر یک روشی کاملا ایمن و مطمئن می باشد.

هزینه اجرای نقاشی نما در روش راپل کمترین هزینه را نسبت به سایر روش هایی همچون داربست ، کلایمر و… دارد.

زیرا این روش نقاشی نما با طناب فقط هزینه هایی که مربوط به دستمزد اجرا کننده کار می باشد پرداخت می شود و دیگر نیازی به پرداخت هزینه بابت فراهم کردن ابزار های کار در ارتفاع نخواهید داشت.

روش راپل به قدری مطمئن و ایمن می باشد که در حال حاضر در سراسر جهان در برج ها و ساختمان های بسیار بلند و آسمان خراشی مانند برج خلیفه از این روش استفاده می شود.

در اجرای نقاشی نما با طناب سرعت انجام کار بسیار بیشتر از سایر روش های دیگر مانند داربست می باشد. در این روش هیچ معطلی برای انجام کار وجود ندارد و زمان به پایان رسیدن پروژه به حد چشمگیری زود تر از سایر روش ها می باشد.

نقاشی نما چگونه انجام می شود؟ - یک سوال

نقاشی نما با داربست

نقاشی نما با داربست یکی از روش های سنتی و قدیمی ای می باشد که در حال حاضر هم از این روش استفاده می شود.

نقاشی نمای بیرونی ساختمان با داربست بر خلاف روش راپل مقداری پر هزینه تر می باشد. زیرا هم باید هزینه های نصب داربست و هم هزینه های دسمتزد اجرای کار پرداخته شود.

مطالعه
پالت چوبی و روش های نگهداری از آن

استفاده از داربست برای انجام خدمات رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان از ایمنی بسیار کمتری نسبت به روش راپل و یا سایر روش های دیگر دارد.

اما خوشبختانه امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و امکانات کلیه خدماتی که با استفاده از داربست انجام می شود برای بالا بردن امنیت به همراه کمربند ایمنی مخصوص کار در ارتفاع یعنی هارنس انجام می شود.

استفاده از هارنس در زمان انجام کار با داربست ایمنی انجام کار را به قدر زیادی بالا برده است اما به طور کل ایمنی کمتری نسبت به دیگر روش ها دارد.

نقاشی نما چگونه انجام می شود؟ - یک سوال

نقاشی نمای بیرونی ساختمان با کلایمر

نقاشی نمای ساختمان با کلایمر یکی دیگر از روش هایی می باشد که امروز در وضعیف فعلی در حال استفاده می شود و به نوعی با نام جایگزین داربست معروف شده است.

اما موضوعی که وجود دارد این است که استفاده از این روش پر هزینه می باشد و باید هزینه های اجاره کلایمر همانند داربست پرداخته شود.

کلایمر از نظر ایمنی آنچنان بالا نمی باشد و به نوعی همانند دابست عمل میکنند و شخص اجرا کننده کار در داخل سبد می باشد و از هیچ کمربند ایمنی ای برای افزایش امنیت استفاده نمی شود.

پیشنهاد می شود که در زمان انتخاب روش نقاشی نمای ساختمان نسبت به داربست و کلایمر و روش راپل حتما راپلکاری را انتخاب کنید.

زیرا این روش هم از امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و هم هزینه ی بسیار کمتری نسبت به این دو روش دیگر دارد.

مطالعه
هواساز چیست؟

نقاشی نما چگونه انجام می شود؟ - یک سوال

نقاشی نما با جرثقیل و بالابر های هیدرولیکی

استفاده از این روش زمان هایی کاربرد دارد که امکان استفاده از سایر روش های دیگر وجود ندارد. و معمولا در ساختمان هایی که ارتفاع بسیار کمتری دارند استفاده می شود.

معمولا برای استفاده از بالابر یا جرثقیل های هیدرولیکی در نقاشی نمای ساختمان برای ساختمان هایی که تقریبا دو الی سه طبقه ارتفاع دارند استفاده می شود.

هزینه های انجام این روش توافقی بین کارفرما و اساتید کار در ارتفاع بوده و معمولا به صورت ساعتی یا روزانه اجاره این ابزار ها مشخص و انجام می شود.

بهترین روش برای اجرای نقاشی نما

با توجه به توصیفات و موارد ذکر شده در این نوشته نتیجه میگیریم که بهترین روش برای اجرای نقاشی نمای ساختمان استفاده از روش راپل کاری می باشد که هم هزینه های کمتری نسبت به سایر روش های دیگر دارد و هم امنیت بسیار بالایی دارد.

شرکت ارتفاع کاران کارابین راپل مجری نقاشی نمای ساختمان با طناب در تهران و سراسر کشور می باشد و این خدمات را با بهترین کیفیت و قیمتی کاملا تضمینی به مشتریان خود انجام می دهد.

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت برای اجرای نقاشی نمای ساختمان خود با کارشناسان شرکت ارتفاع کاران کارابین راپل تماس حاصل فرمایید.

منبع: carabinrap.ir

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه