رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

هوش مصنوعی ماشین لباسشویی

در عصر جدید شاهد ورود تکنولوژی در همه جوانب و عرصه های زندگی شدیم. هر روز بر تولیدات جدید مبتنی بر فناوری های روز افزوده می شود و تغییرات اساسی را در سبک زندگی فراهم آورده است. وسایل خانگی هم از این قاعده و قافله جا نمانده و به سرعت در حال پیشرفت است. در فاصله های کوتاه از هم هر شرکت و سازنده محصولات جدید خود و مدل های مختلف را روانه بازار و به مشتریان عرضه می‌کنند. در این بین تولید کنندگان وسایل خانگی دست به معرفی ماشین لباسشویی مبتنی بر هوش مصنوعی زدند. بنابراین افق جدیدی پیش روی این صنعت قرار گرفت و مشتریان با تنوع بیشتری از کالاها روبه رو شدند. لطفا تا انتها مقاله دکتر تعمیرکار را همراهی بفرمایید و مقاله برنامه های شستشوی لباسشویی مجیک [نکات جدید] و برنامه های شستشوی لباسشویی پاکشوما را نیز بخوانید!

هوش مصنوعی چیست؟

در شرایط کنونی فناوری های جدید تنها در وسایل الکتریکی کاربرد ندارد. لذا تا آنجا پیش رفته که هر بخشی از کارها را نگاه می کنیم با تکنولوژی درآمیخته است. از این‌رو کارها به آسانی و به دور از نگرانی انجام خواهد شد. لباسشویی یکی از لوازمی است که از هوش مصنوعی برای تولید و ساخت آن و سپس  معرفی و فروش آن تلاش زیادی انجام دادند. حال زمان آن است که هوش مصنوعی را معرفی کنیم. این فناوری به معنای این است برخی از اعمال و کارها را به یک دستگاه غیر متحرک و بی جان بسپارید تا آن ها را دقیق انجام دهد و از دور قابل کنترل باشد.

حتما بخوانید:  برنامه های شستشوی لباسشویی کندی (CANDY)

دکترتعمییر کار لباسشویی

هوش مصنوعی ماشین لباسشویی

در معرفی ماشین لباسشویی مبتنی بر هوش مصنوعی باید بیان کرد که از طریق به کارگیری سنسورهای بیشتر که با عملکرد و اندازه گیری تمامی اطلاعات  و داده ها را اندازه و جمع آوری می‌کند. سپس فرایند و برنامه شستشو بر اساس آن تنظیم می شود.

مطالعه
آیا تزریق بوتاکس برای افراد عوارض دارد؟

در این فناوری کاربر به راحتی با گوشی های هوشمند و یا دستیار صوتی تمامی برنامه های لباسشویی را حتی در فاصله دور و خارج از منزل می تواند برنامه ریزی و کنترل نماید.

چگونگی عملکرد لباسشویی دارای هوش مصنوعی

زمانی که لباس ها در داخل محفظه دیگ قرار می گیرد از طریق سنسورهای پیشرفته ایی که در بخش های مختلف دستگاه تعبیه شده است قادر به تشخیص میزان بارگیری و حتی شناسایی و شناخت جنس و الیاف  البسه است.

به عنوان مثال وقتی لباسی توسط لباسشویی هوشمند شسته می شود قبل از آن با کمک حسگرها درصد ظریف و نازک بودن یا ضخیم بودن و حتی مقاومت و حساس بودن جنس پارچه با دما قابل تشخیص است. بنابراین به صورت اتوماتیک برنامه مناسب را تنظیم می کند.

تمامی ماشین های برخوردار از هوش مصنوعی دارای سه ویژگی مهم شامل برنامه ریزی شستشوی البسه، دستور و عملکردهای گوناگون شستشو و هم چنین برنامه های منحصر به فرد دیگر ساخته و عرضه شده است.

مطالعه
تلویزیون 4K سامسونگ 75Q60A

در نتیجه کاربر به راحتی می تواند زمان برنامه شستن لباس ها را کنترل نماید. به این ترتیب براساس جنس و رنگ لباس فرایند شستشو انجام می‌گیرد و می تواند الگوی شستن و برنامه های انتخابی شما را ثبت کند و در زمان مناسب برحسب پارامترها و داده های سنسور زمان مناسب  خودکار شستن البسه را انتخاب کند.

حتما بخوانید:  تعمیر لباسشویی سطلی

مزایای هوش مصنوعی

  • قادر به تشخیص حجم و بار البسه
  • شناسایی رنگ البسه
  • تشخیص دفعات آبکشی
  • کنترل میزان مصرف شوینده
  • عدم چروک شدن لباس ها
  • افزایش طول عمر البسه
  • کنترل برنامه از راه دور
  • تنظیمات خودکار
  • تشخیص دمای مناسب برای البسه

ماشین لباسشویی هوشمند إل جی

انواعی از مدل ها  در برند لباسشویی ال جی تولید شده و هر روز یک قابلیت را در کنار ظرفیت گوناگون، جت های سه بعدی و غیره  به کمک تکنولوژی ارتقا می‌دهند.  با وجود اعتبار ال جی اما در رقابت سخت برای حفظ از گردونه تولید کنندگان برتر و فروش بیشتر مجبور به پیاده سازی هوش مصنوعی در دیگر لوازم خانگی و الکتریکی شده است.تعمیر لباسشویی دکتر تعمیرکار

لباسشویی هوشمند سامسونگ

سامسونگ نیز در کنار دیگر رقبا از این فناوری بهره برد و امکان کنترل فرایند شستشو را در اختیار مصرف کننده قرار داد. با شناسایی دقیق لباس توسط سنسورها با خیال راحت می دانید که بهترین برنامه شستشو به طور اتوماتیک و خودکار انتخاب خواهد شد.

با امکانات بخار بهداشتی که از کف محفظه دیگ این بخار بیرون می آید و البسه را پر و سیراب و ضد عفونی می‌کند. آنگاه از طریق عملکرد بخار بهداشتی ۹۹ درصد باکتری ها و میکروب های مضر نابود خواهند شد.

مطالعه
۶ حدیث گهربار از امام رضا

پخش مناسب از میزان مواد شوینده و نرم کننده در کنار قابلیت Add Wash که اضافه کردن لباس و یا مواد شوینده در حین چرخه شستشو است بر مزایایی دستگاه هوشمند سامسونگ افزوده است.

در ادامه مقاله معرفی ماشین لباسشویی مبتنی بر هوش مصنوعی را در اینجا  بخوانید!

در آخر

بسیاری از مصرف کنندگان در بیشتر مواقع نمی توانند جنس و الیاف پارچه را تشخیص دهند که برنامه دستگاه را براساس آن تنظیم و انتخاب کنند. اما با معرفی ماشین لباسشویی مبتنی بر هوش مصنوعی و شناخت ویژگی ها و مزایای آن به آسانی تمامی مراحل شستشو را کنترل کنید. تعمیر این دست از ماشین ها به تخصص و مهارت بیشتری نیاز دارد. کارشناسان مجرب و زبده دکتر تعمیرکار با کمترین اتلاف وقت و هزینه انواع برندها و مدل های لباسشویی و لوازم خانگی را نصب، سرویس و تعمیر می‌کنند. کافیست با هر یک از نمایندگی های فعال تهران و شهرستان های همجوار، شهریار، اسلام شهر، ری و… تماس حاصل فرمایید. به این ترتیب در اسرع وقت در مکان مورد نظر شما حضور خواهند یافت.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه