رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

چرا داشتن سالنامه مهم است؟

فراگیر بودن سالنامه: چرا مهم است و چگونه می توان به آن دست یافت

سالنامه انعکاسی از بدن دانش آموزی است که سنین، علایق و سوابق مختلف را نشان می دهد. این تنوع زیبا را می توان در صفحات به نمایش گذاشت و اکنون و چند دهه بعد از آن لذت برد.

با این حال، حتی در میان باتجربه ترین کارکنان سالنامه یک مشکل مشترک وجود دارد: تعصب و طرفداری.

گاهی اوقات ممکن است یک سالنامه تصاویر بسیاری از برخی از دانش آموزان و تعداد کمی از دیگران را نشان دهد. این ممکن است به این دلیل باشد که برخی از گروه‌ها «محبوب‌تر» در نظر گرفته می‌شوند و بنابراین بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. همچنین می‌تواند به این دلیل باشد که افراد حاضر در باشگاه سالنامه می‌خواهند دوستان خود را به نمایش بگذارند و به احتمال زیاد تصاویر آن‌ها را نسبت به دیگران انتخاب می‌کنند.

سوگیری کتاب سال می تواند عمدی یا نادیده گرفته شود. یکی از راه‌های جلوگیری از این مشکل، تعیین استراتژی برای نمایش یکسان دانش‌آموزان در کتاب سال آینده است تا همه با دریافت نسخه خود احساس خوبی داشته باشند.

برای خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۱ و سالنامه ۱۴۰۱ به واحد سالنامه برگ مراجعه کنید.

بازنمایی در تصاویر سالنامه

هر دانش آموز یک بار در تصاویر مدرسه خود نشان داده می شود. این عکس‌ها معمولاً بر اساس کلاس یا کلاس سازمان‌دهی می‌شوند و عکس‌هایی هستند که معمولاً در پاییز گرفته می‌شوند. در حالی که این بخش مهمی از یک سالنامه است، عکس‌ها و تصاویر صادقانه همراه با ویژگی‌هایی هستند که واقعاً سالنامه را زنده می‌کنند.

مطالعه
مقایسه بهترین کیلومتر شمار دوچرخه و آشنایی با مزایا و معایب سرعت سنج

آیا منطقی است که یک دانش آموز در ۱۰ تصویر سالنامه مختلف حضور داشته باشد در حالی که دانش آموز دیگری فقط در یکی باشد؟ نه، اما پاسخ سیاه و سفید نیست. دانش‌آموزانی که بیشتر درگیر فعالیت‌های مدرسه هستند، بیشتر در عکس‌ها نمایش داده می‌شوند (باشگاه فکری، ورزش، شورای کلاس و غیره). دانش‌آموزی که زمان کمی را بیش از آنچه لازم است در مدرسه می‌گذراند، طبیعتاً عکس‌های صریح و ویژه کمتری خواهد داشت. چگونه می توانید تعادل برقرار کنید؟

اهداف برای جامعیت سالنامهیکی از استراتژی‌هایی که مدارس استفاده می‌کنند این است که هدفی را تعیین کنند که هر دانش‌آموز حداقل تعداد دفعات آن در سالنامه نمایش داده شود. به عنوان مثال، اگر هدف شما سه تصویر برای هر دانش آموز است، می توانید تصویر مدرسه را یک عدد بشمارید و سپس هدف داشته باشید که آنها حداقل در دو تصویر دیگر در طول سالنامه باشند. این می تواند تصویری از باشگاهی باشد که به آن تعلق دارند، در یک جشنواره پپ یا در حال مطالعه در کتابخانه. دانش‌آموزانی که به شدت درگیر مدرسه هستند ممکن است بیش از سه تصویر داشته باشند، اما این نوع هدف، پایه مهمی را تعیین می‌کند، بنابراین شما یک سالنامه فراگیر ایجاد می‌کنید. فراتر از تصاویر، برخی از گروه های سالنامه هدفی دارند که دانش آموزان در چند صفحه نمایش داده می شوند. بنابراین شاید یک دانش آموز به جای اینکه همه تصاویر خود را در یک صفحه داشته باشد، در سه صفحه مختلف باشد. این به اطمینان از تنوع و تنوع در سالنامه کمک می کند. فراگیری بر دانش آموزان تأثیر می گذاردیک سالنامه فراگیر بیش از اینکه نشان دهنده درست مدرسه باشد، باعث می شود دانش آموزان احساس خوبی نسبت به خودشان داشته باشند. آنها احساس می کنند که بخشی از جامعه هستند و به طبقه خود متصل هستند. همچنین روحیه مدرسه را تقویت می کند. علاوه بر این، سال‌ها بعد، وقتی هر دانش‌آموز برای یادآوری خاطرات، کتاب سال را ورق می‌زند، تمام اوقات خوشی را که داشته‌اند و تجربیاتی که به شکل‌گیری آن‌ها در بزرگسالان کمک کرده است، یادآوری می‌شود.

مطالعه
درباره انجام یک بسته بندی اصولی برای ارسال بار به استرالیا چه می دانید

در دنیای امروز، ما خاطرات خود را از طریق عکس ها به اشتراک می گذاریم، و انجام این کار بسیار آسان است، با سایت های رسانه های اجتماعی مانند توییتر، فیس بوک، تامبلر، اسنپ چت، اینستاگرام، فلیکر و سایرین که ارسال عکس برای دوستان را آسان می کند. در این روزگار، برخی از مردم ممکن است فکر کنند که خرید سالنامه قبل از فارغ التحصیلی برای دانش آموزان دبیرستانی مهم نیست. با این حال، سالنامه ها هنوز مزایای زیادی نسبت به نگهداری ساده عکس ها در قالب دیجیتال دارند. همانطور که تیم سالنامه مدرسه ما روی پوسترهای اطراف مدرسه ما اعلام کرده است، “اسنپ چت برای همیشه دوام نمی آورد، اما سالنامه ها ماندگار هستند.” و این درست است. ممکن است عکسی که در یک سایت رسانه‌های اجتماعی پست می‌شود برای همیشه وجود نداشته باشد. اگر اتفاقی برای سایت بیفتد و خاموش شود چه؟ یا اگر تصمیم به غیرفعال کردن اکانت خود داشته باشید چه؟ هر عکسی که در آنجا داشتید برای همیشه از بین خواهد رفت، برای شما و هر کس دیگری که ممکن است بخواهد آنها را ببیند از دست خواهد رفت. با این حال، با یک سالنامه، همیشه به آن عکس‌هایی دسترسی خواهید داشت که نشان دهنده خاطرات عالی شما از دوران تحصیل در مدرسه هستند، و چه واقعاً از دوران دبیرستان خود لذت ببرید یا نه، خوب است که بتوانید نگاه کنید. برگردید و زمان خود را در مدرسه به یاد بیاورید، زمانی که با دوستان، معلمان و سایر همسالان خود گذراندید، که ممکن است پس از آن دیگر هرگز آنها را ندیده باشید. پس از فارغ التحصیلی، زندگی شما تغییر خواهد کرد. مهم نیست که در دبیرستان چه کسی هستید، پس از فارغ التحصیلی دیگر همان فرد قبلی نخواهید بود و می خواهید به گذشته نگاه کنید و شخصی را که در آن زمان بودید به یاد آورید. بنابراین، فراموش نکنید: “اسنپ چت ها برای همیشه دوام نمی آورند، اما سالنامه ها ماندگار هستند.” کتاب سال مدرسه خود را امروز بخرید!

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه