رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

گزارش داشبورد مدیریتی نرم افزار خرید و فروش میزان

مقدمه

همانطور که اطلاع دارید نرم افزار حسابداری میزان از معدود نرم افزار های مالی بازار کشور است که همواره و به طور پیوسته درحال بروزرسانی نرم افزار در جهت بهبود عملکرد و تسهیل فعالیت های مالی مشتریان خود می باشد. یکی از جدید ترین بروزرسانی های اخیر این نرم افزار که در دسترس کاربران قرار داده شده، گزارش داشبورد مدیریتی در سیستم خرید فروش می باشد که امروز قصد داریم برایتان به بررسی امکانات و ویژگی های این گزارش بپردازیم. با ما همراه باشید.

گزارش داشبورد مدیریتی

به طور کلی در این گزارش ویژه شما می توانید یک نگاه جامع به وضعیت خرید و فروش مجموعه خود داشته باشید.

از جمله آیتم های مهم این گزارش عبارت اند از : مبالغ فروش خالص – فروش ناخالص، جمع مبلغ تخفیفات، جمع مبلغ فروش کالا، جمع مبلغ فروش خدمات، جمع مبلغ فاکتور های تسویه شده – تسویه نشده، تعداد فاکتور ها، میانگین قیمت فاکتور های زده شده، جمع مبلغ فاکتور های برگشت از فروش، تعداد پیش فاکتور های زده شده => چه تعداد فاکتور شده – فاکتور نشده + درصد و جمع فروش خالص منهای فاکتور های برگشت از فروش می باشد.

مطالعه
کابرد استنلس استیل در مشعل کوره

نمای کلی داشبورد مدیریتی میزان

شما می توانید از طریق سه آیتم تعداد پیش فاکتورها، تعداد پیش فاکتور های فاکتور شده و فاکتور نشده به بررسی نرخ تبدیل فاکتورهای خود بپردازید و آن ها را با ماه های گذشته مقایسه نمایید.

در قسمت پیش فاکتور های فاکتور نشده شما می توانید هم گزارش صورت حساب های خود را ببینید و هم میزان فروش کاربران خود را به تفکیک تاریخ بررسی نمایید.

فهرست صورت حساب ها نرم افزار خرید و فروش میزان

گزارش فروش کاربران نرم افزار میزان

از دیگر امکانات خوبی که در این گزارش نرم افزار میزان در اختیار کاربران خود قرار داده، می توان به وجود سه جدول فروش گروهی کالا (کالا های پرفروش جزو کدام گروه و دسته هستند)، فروش خدمات (پرفروش ترین خدمات ارائه شده) و پرفروش ترین کالا ها اشاره کرد که این آیتم ها علاوه بر نشان دادن مقدار و مبالغ کالا ها، قابلیت نمایش آن ها به صورت نمودار میله ای را دارا می باشند که از آن ها نیز هم می توان چاپ گرفت و هم خروجی اکسل تهیه کرد.

مطالعه
آیا سیمان سنگ است یا یک ماده معدنی؟

جداول داشبورد مدیریتی میزان با قابلیت خروجی اکسل و نمودار

بررسی این 3 جدول می تواند به مشخص کردن کالا های کم فروش مجموعه و گذاشتن آفر های مختلف بر روی آن ها جهت فروش بیشتر کمک شایانی کند.

گزارش نموداری کالاهای پرفروش در داشبورد مدیریتی میزان

همچنین شما می توانید در سمت چپ جدول جمع مبلغی خرید های خالص و ناخالص، جمع تخفیفات زده شده، تعداد فاکتور های خرید زده شده و میانگین قیمت خرید را بررسی کنید و با کلیک کردن بر روی تصویر دفترچه، گزارش خرید های مشمول مالیات و غیر مشمول برایتان نمایان شود که علاوه بر آن بتوانید ریز خرید های خود را نیز بررسی نمایید.

جدول خرید های خالص و ناخالص همراه با میانگین مبلغ خرید در داشبورد مدیریتی میزان

گزارش خرید های مشمول مالیات و غیرمشمول مالیات همراه با قابلیت نمایش ریز خرید ها در نرم افزار خرید و فروش میزان

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.