رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

برندهای معروف در صنعت مد کدام است؟

برندهای معروف در صنعت مد

صنعت پوشاک یکی از قدیمی ترین صنایع   در حال حاضر است. با این حال، امروزه تعداد کمی از شرکت‌ها در زمینه تولید پوشاک مقام‌های برتر را در سطح جهانی کسب کردند. جهان شاهد ظهور روندهای جدید و پارچه های جدید در صنعت پوشاک بود. تعداد بسیار کمی از برندها در سراسر جهان معروف شدند و هنوز هم جزو پرفروش‌ترین برندهای جهانی هستند.

در اینجا لیستی از  برند های معروف و پرفروش پوشاک در جهان را با یکدیگر بررسی می کنیم.

 

 ARMANI آرمانی

ارزش برند این شرکت معروف حدود 3.1 میلیارد دلار است. آرمانی خیاطی بی عیب و نقص، زرق و برق و لباس های شگفت انگیز را ارائه می دهد. ستاره های هالیوود وفادارترین مشتریان این برند هستند. برند آرمانی در ساخت کت و شلوار تخصص دارد. لباس آنها از پارچه های مجلل خواهد بود. این برند عطر، کیف و کمربند چرمی، عینک، کفش و مواد دیگر تولید می کنند.

مطالعه
ست خانوادگی برای عکاسی

فندی  FENDI

پائولا فندی در سال 1925 این شرکت را راه اندازی کرد. و ارزش کل برند این شرکت حدود 3.5 میلیارد دلار است. شد. تخصص فندی در تولید خز در سطح جهانی و همچنین کیف و سایر لوازم جانبی است. سری کیف های دستی در سال 1997 معرفی شد که باگت نامیده می شود. فندی با به روز کردن آثار خود در دنیای مد استانداردهای خود را حفظ می کند.

versace ورساچه

جیانی ورساچه این یک شرکت ایتالیایی  را در سال 1978 تاسیس کرد. ارزش کل برند این شرکت حدود 5.5 میلیارد دلار است. درآمد فعلی ورساچه حدود 1 میلیارد دلار است.

مطالعه
نمونه های گیفت عروس وداماد به مهمانان

House of Versace یکی از سودآورترین برندهای سبک زندگی در جهان است. ورساچه به‌خاطر تزیینات جذاب، چاپ‌های زنده و لباس‌های نمادینش شگفت‌انگیز است.

 

 رالف لورن Ralph Lauren

رالف لورن به طور کامل بر تجمل تمرکز دارد و تلاش می کند تا انواع لباس پوشیدن را برای شما فراهم کند تا زندگی دلخواه خود را داشته باشید. لباس های رالف لورن توسط بسیاری از شخصیت های مشهور جهان پوشیده می شود. پولو همچنین یکی از برندهای مشهور تحت نظر رالف لورن است. ارزش کل برند این شرکت حدود 6.6 میلیارد دلار است.درآمد کسب شده توسط این شرکت حدود 7.1 میلیارد دلار است

چنل  CHANEL

کوکو شانل این شرکت را تاسیس کرد. این برند برای پوشاک زنانه بسیار شناخته شده است.

این شرکت در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که زنان در لباس های خود راحت هستند و باید احساس غرور کنند.  شانل یکی از گران ترین برندهای دنیاست. ارزش برند این شرکت حدود 6.8 میلیارد دلار است.درآمد حاصل از این شرکت 5.4 میلیارد دلار است.

مطالعه
نحوه انتخاب لباس زنانه برای عروسی

 Prada  پرادا

پرادا توسط یک تولید کننده چرم ایتالیایی به نام ماریو پرادا در سال 1913 تاسیس شد.

برند پرادا یکی از گران ترین برندهاست و هر دختری دوست دارد این برند را داشته باشد.

این برند لباس هایی با طرح، سبک و رنگ شگفت انگیز ارائه می دهد و به هر دختری احساس خاص بودن می دهد. ارزش برند این شرکت حدود 7.3 میلیارد دلار است.درآمد این شرکت حدود 3.7 میلیارد دلار است.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.

1 دیدگاه

  1. تو برندهای چرم ایرانی به نظرم چرم مشهد، نوین چرم  و چرم سورنا رقابت دارن