رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

بهترین کفش های مناسب آقایان در فصل تابستان

پاها ستون بدن و یکی از اندام مهم بدن محسوب شده است که نیازمند توجه و مراقبت زیاد است. کفش ها از آیتم های جدایی ناپذیر پاها محسوب می شوند که نقش مهمی را در سلامت پاها داشته و نیازمند انتخاب دقیق در هنگام خرید هستند. یکی از نکاتی که لازم در هنگام خرید کفش به آن توجه کرد، مناسب بودن آن برای فصول گرم سال است. کفش های آقایان از نسبت به بانوان در فصل تابستان از تنوع چندانی برخوردار نبوده که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

صندل

صندل های مردانه یکی از پر استفاده ترین کفش ها در فصل تابستان هستند. در میان صندل ها ، صندل های دیابتی مردانه از اهمیت بالایی برخوردار بوده که با مانع شدن پاها در مقابل تعریق، از ایجاد زخم و عفونت های قارچی جلوگیری کرده که حس خوبی را به پاها القا می کنند. یکی از نکاتی که همیشه در خصوص صندل ها مردانه به آن اشاره می شود عدم استفاده از جوراب است.

مطالعه
برندهای معروف در صنعت مد کدام است؟

کفش های نخی

کفش های نخی از گزینه های مناسب کفش های مردانه در فصل تابستان هستند. کقفش های نخی به دلیل ساختار اسپرت خود، با استایل های اسپرت و شلوارهای جین و تی شرت ها مناسب هستند و به دلیل تهیه شدن از مواد پنبه ای دیرتر کثیف می شوند.

کفش کالج

از محبوب ترین کفش ها که به دلیل سبکی و راحتی از کفش های محبوب آقایان محسوب می شوند، کفش های کالج هستند که گزینه ای مناسب برای فصل تابستان هستند. که دارای جنس چرم و جیر هستند. کفش های کالج متناسب با استایل های رسمی و اسپرت هستند.

مطالعه
خرید و چاپ پوشاک کودک چگونه انجام می شود؟

کفش های دارای منافذ

از قدیمی ترین کفش های تابستانی، کفش های با منافذ هستند که سوراخ های ریز و درشتی در سطح کفش هستند. کفش های چرم به دلیل داشتن منافذ طبیعی که در روی چزم هستند بهترین گزینه برای کفش های تابستانی هستند.

کتانی

کتانی ها از کفش های رایج و محبوب و پرکاربرد هستند. در میان انواع کتانی های موجود، کتانی های اسنیکر مردانه با رنگ های سفید و مشکی از کتانی های مقرون به صرفه ای هستند که هیچ گاه از مد نمی افتند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.