رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

چاپ پوشاک کودک چگونه انجام می شود؟

چاپ تصویر دلخواه بر روی پوشاک کودک:

لباس نو یا قدیمی تفاوتی ندارد.حتی شما می توانید روی تیشرت و پیراهن نیز تصویری را چاپ نمایید.با خرید رنگ های مختص پارچه که در لوازم التحریر فروشی ها و یا فروشگاه های لوازم هنری موجود می باشد و اندکی تمرین قبل از اجرای اصلی ،طرح های مخصوص خودتان را روی لباس ها و پارچه ها چاپ نمایید.

*نکته: قبل از آغاز حتما نحوه استفاده هر رنگ را که پشت بسته بندی آن چاپ شده با دقت مطالعه کرده و دنبال نمایید.

چگونگی چاپ روی تیشرت با استفاده از کاغذ ترنسفر:

مورد استفاده قرار دادان کاغذ های ترنسفر یکی از راههای چاپ بر روی انواع لباس و تیشرت است.ممکن است بخواهید بفهمید فرق این نوع چاپ با چاپ سابلیمیشن در چیست؟در این مقاله به صورت مختصر به فرق میان این دو نوع چاپ می پردازیم و چگونگی چاپ روی تیشرت با استفاده از کاغذهای ترنسفر را ملاحظه می کنیم.با ارایه کاغذ های ترنسفر کاربران می توانند با استفاده از این نوع کاغذ ها به سادگی فقط با به کارگیری یک پرینتر جوهر افشان معمولی اقدام به چاپ عکس بر روی کاغذه نمایند و بدون نیاز به دستگاه پرس و با استفاده از اتو تصویر ذکر شده را بر روی پارچه انتقال دهند.

مطالعه
ست خانوادگی برای عکاسی

نگاهی کوتاه به تفاوت چاپ سابلیمیشن و ترنسفر:

در روش چاپ سابلیمیشن برای چاپ لباس نیاز به پرینتر مخصوص،کاغذ سابلیمیشن و جوهر سابلیمیشن می باشد و طرح بعد از چاپ باید توسط دستگاه پرس حرارتی بر روی پارچه منتقل گردد.بنابراین با به کارگیری کاغذ های ترنسفر شما می توانید به وسیله یک پرینتر جوهر افشان معمولی بر روی این نوع کاغذ چاپ کرده و سپس طرح مورد نظر خودتان را فقط با استفاده از یک دستگاه اتو بر روی پارچه یا لباس انتقال دهید.یکی دیگر از مزایای کاغذ ترنسفر نسبت به چاپ سابلیمیشن این است که با استفاده از کاغذ ترنسفر می توانید بر روی انواع بیشتری از لباس ها چاپ کنید. بنابراین تنوع جنس پارچه های قابل چاپ در روش سابلیمیشن کمتر است.توجه کنید که ماندگاری چاپ بر روی لباس در روش ترنسفر از روش سابلیمیشن کمتر است.

مطالعه
چه طور بفهمیم چه عینکی بهم میاد؟

614 pcqi - چاپ پوشاک کودک چگونه انجام می شود؟wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw== - چاپ پوشاک کودک چگونه انجام می شود؟

 

561 t39m - چاپ پوشاک کودک چگونه انجام می شود؟wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw== - چاپ پوشاک کودک چگونه انجام می شود؟

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.