رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

ارز ایلوویوم ILV چیست؟

ارز دیجیتال ایلوویم ILV چیست؟

ارز دیجیتال ایلوویم ILV چیست؟ارز دیجیتال ایلوویم ILV چیست؟
همانطور که در مقدمه این مقاله گفته شد ILV توکن پلتفرم ایلوویم Illuvium می باشد و یک توکن ERC-20 است که منطبق با شبکه اتریوم می باشد. این توکن در پلتفرم ایلوویم دارای کاربردهای مختلفی می باشد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت:

 1. بازیکنان می توانند برای موفقیت ها و دستاوردهای خود در هنگام بازی با کوین های ILV پاداش کسب نمایند.
 2. دارندگان توکن ILV قادر خواهند بود در حاکمیت اکوسیستم شرکت کنند. در واقع می توانند در ایجاد پیشنهادهای بهبود بازی و سایر تغییرات در مدل حاکمیتی رای دهند.
 3. دارندگان ILV می توانند توکن های خود را استیک نمایند و در مقابل سود بیشتری کسب کنند.

لازم به ذکر است که ایلوویوم یک توکن دیگری با نام SILV دارد که به عنوان ارز درون بازی استفاده می شود. هر کسی می تواند با قراردادن ILV در پروتکل، SILV کسب کند و ارزش آن به مقدار ILV مرتبط است.


نیم نگاهی به توکن ایلوویوم Illuvium

نام اختصاری ILV
نوع ارز Token
عرضه کل 7،000،000
مقدار در گردش 642،892
وب سایت رسمی Illuvium.Io
پیج های ارتباطی رسمی MediumTwitter
بلاکچین اکسپلورر Etherscan.IoEthplorer.Io

Solscan.Io

آدرس قرارداد اتریوم 0x767fe9edc9e0df98e07454847909b5e959d7ca0e

معرفی پلتفرم ایلوویوم Illuvium

معرفی پلتفرم ایلوویوم Illuviumمعرفی پلتفرم ایلوویوم Illuvium
پلتفرم ایلوویوم Illuvium که در مقدمه این مقاله نیز به تعریف آن پرداختیم، یک بازی مبتنی بر بلاکچین است که بر پایه اتریوم ساخته شده است. همچنین از فناوری بلاکچین Immutable X و لایه 2 استفاده می کند. این بازی به کاربران این امکان را می دهد که در پلتفرم شخصیت های برجسته بسازند و از دنیای بازی لذت ببرند.

ایلوویوم Illuvium همچنین از یک زیرساخت مقیاس پذیر و حفظ حریم خصوصی Zero-Knowledge Rollup استفاده می کند. این بازی ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارد. از یک ساختار حکومتی غیرمتمرکز برای به حداکثر رساندن توکن ایلوویوم ILV اکوسیستم و همچنین سازمان مستقل غیرمتمرکز ایلوویوم DAO استفاده می کند.

این پلتفرم از سال 2020 در حال توسعه است و توسط یک تیم جهانی متشکل از 40 نفر ساخته شده است. همانطور که در قسمت قبلی مقاله گفته شد، توکن ILV در اکوسیستم ایلوویوم دارای کاربردهای زیادی می باشد. این توکن اصلی اکوسیستم است که به بازیکنان برای دستاوردهایشان در بازی پاداش می دهد. همچنین به آنها حق دریافت سهم خود در خزانه ایلوویوم Illuvium را می دهد.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران ایلویوم

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران ایلویوم بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران ایلویوم
پلتفرم ایلوویوم از سال 2020 در حال توسعه است و توسط یک تیم جهانی متشکل از بیش از 40 نفر، در حال ساخت است. کایران وارویک و آرون وارویک که برادر می باشند از جمله بنیانگذاران این پلتفرم هستند. کایران وایریک در حوزه رمز ارزها دارای تجربیات فراوانی می باشد. وی قبلا مسبب ایجاد اولین OTC بوده است. از دیگر سولبق وی می توان به کار در برگر کالکتیو و بلوشیفت اشاره نمود. آرون که بردار کایران است یک طراح بازی می باشد و از جمله سوابق آن مدیریت دو مجموعه بزرگ ورزشی در استرالیا است.

الکساندر بلباری Alexandre Belbari در سمت انیماتور ارشد پروژه فعالیت می نماید. علاوه بر ایلوویوم وی در چندین پروژه دیگر نیز فعالیت نموده است. تهیه کننده ارشد بازی مجموعه نیت ولز Nate Wells نام دارد. وی در زمینه بازیسازی دارای تجربیات گسترده ای می باشد.


عملکرد ایلوویوم Illuvium چگونه است؟

عملکرد ایلوویوم Illuvium چگونه است؟عملکرد ایلوویوم Illuvium چگونه است؟
در بازی های PRG سنتی، گیمرها در دنیایی قرار می گیرند که در آن گروهی از شخصیت ها را کنترل می کنند و مسئول انتخاب هایی هستند که می تواند روی رویدادهای آینده تاثیر بگذارد. هر چه از یک شخصیت بیشتر استفاده شود، سریعتر می توانند پیشرفت کنند و مهارت ها و مزایای جدید را به دست آورند. یکی از شخصیت های درون بازی ایلوویوم، Illuvials هستند که می توانند در Shards ذخیره شوند. Illuvials توسط NFTهای ذخیره شده در کیف پول نشان داده می شوند. ایلوویال ها به کلاس های مختلفی با انواع توانایی های مختلف تقسیم می شوند. اگر کاربر چندین مورد از یک نوع ایلوویال Illuvial را ضبط کند، می توان آنها را با هم ترکیب کرد تا از طریق مکانیزم سوزاندن قدرتمندتر شوند که NFT موجود را از بین می برد تا نسخه قوی تری تولید کند.

این بازی مبتنی بر بلاکچین همچنین از ساختار بازی برای کسب درآمد استفاده می کند که در آن کاربران می توانند از طریق شرکت در مسابقات، جوایز درون بازی را در قالب توکن های ILV کسب کنند. کاربران همچنین می توانند Illuvials را ضبط کنند و منابعی را برای خرید و فروش در بازار درون بازی یعنی Illuvidex جمع آوری کنند. ایلوویوم حتی حالت میدان نبرد چند نفره را ارائه می دهد که در آن کاربران برای کسب جوایز ILV و کسب رتبه بالاتر مبارزه می کنند.


معرفی ویژگی های پلتفرم گیمینگ Illuvium

معرفی ویژگی های پلتفرم گیمینگ Illuviumمعرفی ویژگی های پلتفرم گیمینگ Illuvium
در این قسمت از مقاله به معرفی ویژگی های پلتفرم ایلوویوم Illuvium خواهیم پرداخت. این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

 1. پلتفرم ایلوویوم به کاربران این امکان را می دهد تا توکن های غیر قابل تعویض یا NFT را از طریق وب سایت ایلوویوم بررسی نمایند و آنها را در بازار OpenSea خریداری کنند. این آیتم های بازی بلاکچین در قالب های مختلفی از جمله Cosplay و Genesis Promo عرضه می شوند که هر دو توسط Illuvium DAO ساخته شده اند.
 2. ایلوویوم از قابلیت های مقیاس بندی پیشرفته لایه 2 ارائه شده توسط ایمیوتبل ایکس Immutable X برای پشتیبانی از تراکنش های سریع و کارمزد گس صفر استفاده می کند. ایمیوتبل ایکس پروژه ای است که به طور خاص برای افزایش توان تراکنش برای استفاده در سیستم های بازی بلاکچین و NFTها در اتریوم طراحی شده است. علاوه بر این، برای کمک به اطمینان از امنیت قوی پلتفرم ایلوویوم، این سسیستم از رمزنگاری اثبات دانش صفر استفاده می کند تا مانع دسترسی عوامل مخرب به کلیدهای خصوصی کاربران شود.
 3. استیکینگ در ایلوویوم از طریق قراردادهای هوشمند که به کاربران پاداش می دهد برای بازیکنان امکان پذیر شده است. دو نوع استخر وجود دارد که به کاربران امکان می دهد ILV خود را استیک کنند.
 4. ادغام و توسعه صرافی غیرمتمرکز از دیگر ویژگی های ایلوویوم است. ایلوویوم با چندین صرافی غیرمتمرکز از جمله سوشی سواپ و وان اینچ همکاری کرده است و به زودی موارد بیشتری نیز ارائه خواهد شد. IlluviDEX به کاربران اجازه می دهد تا NFTهای درون بازی را مبادله کنند و در نهایت قابلیت های بیشتری را در اختیار خواهند داشت.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

ارز دیجیتال ایلوویوم ILV در تاریخ 31 مارس 2021 با سطح قیمتی 68.31 دلار آمریکا به بازار ارز های دیجیتال عرضه شد و تا تاریخ 23 جولای 2021 روند قیمتی ثابتی را تجربه کرده است و از این تاریخ تبدیل به روند صعودی شده است. ارز ایلوویوم در آخرین روز سال 2021 با سطح قیمت 1,038.5 دلار امریکا خرید و فروش شده و وارد سال 2022 شده است.

ارز دیجیتال ایلوویوم ILV در آغاز سال 2022 روند نزولی را تجربه کرده است و از تاریخ 5 فوریه ی 2022 روند صعودی با شیب ملایمی را آغاز نموده است. رمز ارز ایلوویوم ILV در تاریخ 29 می سال 2021 سطح قیمت 2,868.95 دلار امریکا ATH خود را تجربه کرده است و در تاریخ 22 جولای 2021 با سطح قیمت 29.77 دلار به ATL خود رسیده است. حجم معاملاتی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV در 24 ساعت اخیر 34,085,186 دلار امریکا است.

شما می‌توانید روند قیمتی کامل ارز دیجیتال ایلوویوم ILV را در تصویر زیر مشاهده کرده و مورد بررسی قرار دهید.
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال ایلوویوم ILVبررسی روند قیمت ارز دیجیتال ایلوویوم ILV


خرید و فروش ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

خرید و فروش ارز دیجیتال ایلوویوم ILVخرید و فروش ارز دیجیتال ایلوویوم ILV
برای خرید و فروش ارز ایلوویوم ILV باید در صرافی های داخلی که از رمز ارز ILV پشتیبانی می‌کنند اقدام به خرید و فروش این ارز کنید. اما اگر صرافی های داخلی از این رمز ارز پشتیبانی نمی‌کنند، شما می‌توانید در صرافی های خارجی که از این ارز پشتیبانی می‌کنند استفاده و اقدام به انجام معاملات خود کنید.

در صورت عدم پشتیبانی صرافی های داخلی از این رمز ارز اصلا نگران نباشید، ما راه حل این مشکل را به شما آموزش می دهیم. شما می‌توانید از صرافی های داخلی اقدام به خرید یکی از استیبل کوین های موجود مانند تتر کرده و در یکی از صرافی های خارجی پشتیبان کننده ی این رمز ارز اقدام به خرید رمز ارز ایلوویوم ILV با استیبل کوین کرده و به معامله ی این رمز ارز بپردازید. شما می‌توانید با استفاده از روشی که به شما آموزش دادیم اقدام به فروش این ارز کنید.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILVصرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV
ما در قسمت قبل به خرید و فروش رمز ارز ایلوویوم ILV پرداختیم و به شما آموختیم چگونه در صرافی های مختلف اقدام به خرید و فروش این رمز ارز کنید، اما در این قسمت ما به معرفی صرافی هایی که از ارز ایلوویوم ILV پشتیبانی می‌کنند می‌پردازیم با ما همراه باشید.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV عبارتند از:

 • صرافی Binance
 • صرافی Gate.Io
 • صرافی KuCoin
 • صرافی MEXC
 • صرافی OKX
 • صرافی CoinEX
 • صرافی SushiSwap
 • صرافی WazirX

همراهان عزیز این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی های بیشتری از ارز دیجیتال ILV پشتیبانی می‌کنند. در صورت تمایل می‌توانید برای مطالعه ی لیست کامل صرافی های پشتیبان کننده ی ارز ایلوویوم ILV به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کرده و ارزILV را سرچ کنید. برای مشاهده ی صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز روی گزینه ی MARKET کلیک کنید، در این قسمت تمامی صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV برای شما عزیزان نمایش داده می‌شود.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILVکیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال ایلوویوم ILV
بعد از خرید ارز دیجیتال ایلوویوم ILV نوبت به ذخیره و نگهداری از رمز ارز می‌رسد. شما برای نگهداری از ارز های خود باید اقدام به تهیه ی کیف پول ارز های دیجیتال کنید. امروزه با زیاد شدن تنوع کیف پول های ارز دیجیتال دانستن اینکه چه کیف پول هایی اعم از نرم افزاری یا سخت افزاری از ارز مورد نظر ما پشتیبانی می کند یا خیر کار دشواری شده است. اما اصلا نگران نباشید ما در انتخاب کیف پول مناسب به شما کمک می‌کنیم پس با ما همراه باشید.

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet: کیف پول نرم افزاری تراست یکی از بهترین کیف پول های نرم افزاری دنیای ارز های دیجیتال است که متاسفانه فقط از سیستم عامل های موبایلی یعنی اندروید و Ios پشتیبانی می‌کند.

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول سیف پل یکی از پنج کیف پول برتر دنیای ارز دیجیتال است کیف پول سیف پل رابط کاربری آسان و مناسبی دارد و در انواع سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و Ios برای کاربران قابل دسترس است و علاوه بر رمز ارز ایلوویوم ILV از توکن ها و کوین های گوناگونی پشتیبانی می‌کند.


بررسی آینده ارز دیجیتال ایلوویوم ILV

بررسی آینده ارز دیجیتال ایلوویوم ILVبررسی آینده ارز دیجیتال ایلوویوم ILV
در این قسمت از مقاله قصد داریم بررسی نماییم که آیا ایلوویوم ILV یک رمز ارز آینده دار است؟ اکثر بازی های NFT بسیار ساده هستند و معمولا فقط به کاربران اجازه می دهند دنیای مجازی را کشف کنند، زمین هایی بخرند و حیوانات خانگی دیجیتال یا سایر موارد NFT را جمع آوری کنند. بر خلاف پروژه های ساده، ایلوویوم یک بازی شگفت انگیزی می باشد که بازیکنان می توانند برای دریافت جوایز ارزشمند با دیگر بازیکنان مبارزه کنند، که این باعث می شود ایلوویوم بسیار هیجان انگیزتر شود و ILV می تواند یک سرمایه گذاری خوبی به نظر برسد. زیرا فضای زیادی برای رشد بازی وجود دارد.

دلیل دیگری که باعث می شود ایلوویوم یک سرمایه گذاری مناسب به شمار رود این است که بازی اصلی توسط یک اکوسیستم کامل دیفای DeFi احاطه شده است که برای افزایش سودآوری توکن ILV طراحی شده است. به عبارت دیگر، بازیکنان ایلوویوم با دسترسی به برنامه های غیرمتمرکز مختلف توانمند هستند که به آنها اجازه می دهد به راحتی پاداش هایی را در دنیای مجازی به دست بیاورند.

همچنین ایلوویوم دارای قابلیت های دیگر دیفای نیز می باشد مانند ییلد فارمینگ. تعداد معینی از توکن های ILV در یک استخر ویژه نگهداری می شوند و به تدریج بین کاربرانی که نقدینگی را به IlluviDEX ارائه می کنند، توزیع می شوند. توانایی منحصر به فرد برای به دست آوردن درآمد غیرفعال از طریق فارم ILV به این واقعیت کمک می کند که پیش بینی قیمت ILV بسیار صعودی به نظر می رسد.


کلام پایانی درباره ی ارز ایلوویوم ILV چیست؟

با خواندن این مقاله شما می توانید با پلتفرم ایلوویوم Illuvium و توکن آن یعنی ILV به طور کامل آشنا شوید. ILV یک توکن با استاندارد ERC-20 است که در پلتفرم ایلوویوم دارای کاربردهای مختلفی می باشد. ایلوویوم در واقع، یک بازی مبتنی بر بلاکچین است که بر پایه اتریوم ساخته شده است. کاربران می توانند این رمز ارز را از صرافی هایی که در این مقاله نام بردیم خریداری نمایند و پس از خرید ارز دیجیتال ایلوویوم ILV آن را در یکی از کیف پول های پشتیبانی کننده ذخیره کنند.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز ایلوویوم ILV چیست؟” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

منبع : زوم ارز

https://www.zoomarz.com/ilv-cryptocurrency

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.