رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

aalan

ارز کریپتو دات کام کوین CRO چیست؟

فهرست محتوا

ارز کریپتو دات کام کوین CRO چیست؟ همانطور که می دانید دنیای رمز ارزها روز به روز در حال گسترش می باشد. در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با یکی از ارزهای دیجیتال، با نام کریپتو دات کام کوین CRO به گفتگو بپردازیم.ارز دیجیتال CRO توکن ارائه شده پلتفرم Crypto.com است که در دسته ی صرافی ها قرار دارد.

این ارز دیجیتال دارای ساختاری غیرمتمرکز است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رمز ارز، شناخت کامل پلتفرم ارائه دهنده آن، عملکرد و ویژگی های کریپتو دات کام کوین، کیف پول ها و صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ارز کریپتو دات کام کوین CRO چیست؟

ارز کریپتو دات کام کوین CRO چیست؟

همانطور که در ابتدای این مقاله خدمت شما کاربران عزیز بیان نمودیم، CRO توکن بومی پلتفرم Crypto.com است. همچنین کریپتو دات کام چین Crypto.com Chain از دیگر محصولات مجموعه Crypto.com است. این محصول به منظور سرعت بخشیدن به فرآیند پذیرش جهانی رمز ارزها در جهت افزایش کنترل شخصی سرمایه، حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربر و همچنین هویت آنها طراحی شده است.

CRO کریپتو دات کام چین را تقویت می کند. همچنین به عنوان یک ارز واسطه عمل می کند و به کاربران این امکان را می دهد که رمز ارزهای خود را با هزینه بسیار کمتر به ارزهای فیات تبدیل کنند. هدف کریپتو دات کام چین ارائه روشی مقرون به صرفه تر و در دسترس تر برای پرداخت خریدهای آنلاین با استفاده از ارزهای دیجیتال است و در عین حال راه حل هایی را برای مشکلات مرتبط با مقیاس پذیری ارائه می کند.

مقیاس پذیری یک مشکل اصلی است که مانع از ادغام گسترده تر فناوری بلاکچین می شود. مقیاس پذیری به توانایی یک بلاکچین برای مقابله با هجوم بزرگ تراکنش هایی که به طور همزمان روی بلاکچین انجام می شود، اشاره دارد. اگر یک بلاکچین برای مقیاس پذیری بهینه نشده باشد، کاربرانی که تراکنش های فراتر از آستانه بلاکچین را انجام می دهند در یک صف باقی می مانند. کسانی که بیشترین کارمزد را پرداخت کنند، جایگاه اول صف را حفظ می کنند.

هدف کریپتو دات کام چین ارائه راه حلی برای مشکل مقیاس پذیری با ارائه تاییدیه های پرداخت فوری و همچنین پشتیبانی از مقیاس پذیری در راستای افزایش تعداد تراکنش ها است. زمان تایید کریپتو دات کام چین Crypto.com Chain کمتر از ۱ ثانیه است و این پلتفرم قول می دهد پس از اتمام پیاده سازی شبکه آزمایشی، بیش از ۵۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پشتیبانی کند.

مطالعه
تعمیر ماشین ظرفشویی در شهریار

معرفی شبکه کریپتو دات کام Crypto.com

معرفی شبکه کریپتو دات کام Crypto.com

شبکه کریپتو دات کام بر روی یک بلاکچین ساخته شده است و این پلتفرم در برابر هر گونه خطا انعطاف پذیر می باشد. در شبکه کریپتو دات کام تراکنش ها بسیار سریع انجام می شود و کارمزد انها کم است. شبکه کریپتو دات کام محصولات خود را در سه حوزه ترید، سرویس های مالی و پرداخت ارائه داده است.

این شبکه در نظر دارد تا جهان را به سمت دنیای ارزهای دیجیتال سوق دهد. پلتفرم کریپتو دات کام معتقد است که کنترل سرمایه و اطلاعات هویتی حق تمامی افراد است. و بلاکچین و رمز ارزها می توانند به این امر کمک نمایند. همانطور که گفتیم CRO توکن بومی این شبکه می باشد.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران کریپتو دات کام Crypto.com

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران کریپتو دات کام Crypto.com

کریپتو دات کام Crypto.com که در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد، یک پروژه مستقر در هنگ کنگ است که هدف آن معرفی طیف گسترده ای از موارد استفاده برای فناوری بلاکچین می باشد. این پلتفرم بیشتر به خاطر مجموعه ای از برنامه های کاربردی ارزهای رمزنگاری شده، که از صرافی تا ایجاد وام با پشتوانه رمزنگاری را شامل می شود، شناخته شده است. امروزه کریپتو دات کام Crypto.com به بیش از ۹۰ کشور خدمات ارائه می دهد و پایگاه کاربری جهانی با بیش از ۱۰ میلیون کاربر، سرمایه گذار و بازرگان را در اختیار دارد.

در ادامه شما می توانید با بنیانگذاران این پروژه آشنا شوید.

 1. کریس مارسالک Kris Marszalek: این فرد مدیرعامل پروژه می باشد. همچنین تجربه گسترده ای در توسعه شرکت های کوچک دارد. به علاوه کارآفرینی با تجربه می باشد و ساکن هنگ کنگ است.
 2. رافائل ملو Rafael Melo: از دیگر بنیانگذاران ارز دیجیتال CRO، رافائل ملو می باشد. این فرد بیش از ۱۵ سال در حوزه امور مالی سابقه دارد.
 3. گری اور Gary Or: این فرد تحصیلات خود را در رشته مهندسی نرم افزار به پایان رسانده است و ۹ سال در این حوزه فعالیت نموده است. گری اور همچنین شرکتی را برای توسعه برنامه های تلفن همراه با نام Foris ثبت نموده است.
 4. بابی بائو Bobby Bao: بابی بائو قبل از راه اندازی کریپتو دات کام، در یکی از بانک های چین و در بخش M&A مشغول بود. وی در دانشگاه ملبورن تحصیل نموده است.

عملکرد ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO چگونه است؟

عملکرد ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO چگونه است؟

در ابتدا لازم است که بگوییم عملکرد رمز ارز CRO و شبکه کریپتو دات کام به کاربران وابسته است. در این قسمت از مقاله شما می توانید با نقش کاربران در مدیریت شبکه کریپتو دات کام آشنا شوید.

یکی از گروه هایی که می توانند در مدیریت شبکه نقش داشته باشند، خریداران می باشند. خریداران قادر خواهند بود از رمز ارزهای مختلف برای پرداخت در شبکه استفاده کنند. همچنین لازم به ذکر است که در بلاکچین CRO تراکنش ها به صورت ناشناس انجام می شود.

مشتریان خریدار رمز ارزها یا Crypto customer acquirers پرداخت های مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را مدیریت می نمایند و روند تراکنش ها در زنجیره را تسهیل می نمایند. تجار یا Merchants در CRO دارای نقش مهمی هستند. این افراد در کریپتو دات کام محصولات و خدماتی را ارائه می دهند که موفق به کسب ارزهای دیجیتال می شوند.


بررسی ویژگی های کریپتو دات کام Crypto.com

بررسی ویژگی های کریپتو دات کام Crypto.com

در این قسمت از مقاله شما می توانید با چند نمونه از ویژگی های کریپتو دات کام آشنا شوید.

 1. کریپتو دات کام سعی بر این دارد تا مشکلات مربوط به حوزه های تریدینگ و خدمات مالی را با استفاده از راه حل های مناسب حل نماید.
 2. کسانی که دارای توکن CRO هستند می توانند توکن های خود را در کریپتو دات کام چین استیک نمایند. با این کار انها به عنوان یک اعتبار سنج عمل کرده و کارمزدی را در مقابل پردازش تراکنش های شبکه دریافت می نمایند.
 3. با پرداخت CRO در برنامه های pay Crypto.com کاربران قادر خواهند بود از تخفیف ۲۰% استفاده نمایند.
 4. رمز ارز CRO می تواند به عنوان انگیزه ای برای افزایش پذیرش رمز ارزها در مقیاس جهانی عمل نماید.
مطالعه
ارز آرپا ARPA چیست؟

مزایای ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO

مزایای ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO

رمز ارز CRO و کریپتو دات کام چین مزایایی را به دنیای ارزهای دیجیتال ارائه می دهند که شامل موارد زیر است:

۱.انجام تراکنش ها با سرعت بالاتر و هزینه کمتر

CRO در نظر دارد تا از شبکه پرداخت پر سرعت با ارائه راه حل هایی در زمینه مقیاس پذیری پشتیبانی کند. در واقع در نظر دارد تا با افزایش تراکنش ها مقیاس پذیری و سرعت پردازش را نیز افزایش دهد.

۲.استفاده از فناوری غیرمتمرکز

در کریپتو دات کام از فناوری غیرمتمرکز استفاده شده است که این امر باعث می شود هک و یا سرقت شبکه کریپتو دات کام کاری  سخت تلقی شود.

۳.پشتیبانی از سرمایه گذاران

کریپتو دات کام کیت توسعه نرم افزار اختصاصی خود یا SDK را برای سرمایه گذاران ارائه داده است تا بتوانند با استفاده از آن به راه حل های بلاکچین کریپتو دات کام دسترسی پیدا کنند.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO

در زمان نگارش این مقاله یعنی در تاریخ ۲۳ آبان ۱۴۰۰ قیمت رمز ارز کریپتو دات کام CRO برابر با ۰.۴۰۶۶۳۷ دلار است و حجم معاملات این رمز ارز در ۲۴ ساعت برابر با ۵۵۳،۰۱۸،۷۷۰ دلار می باشد. این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۳۰% افزایش قیمت داشته است و اکنون در سایت کوین مارکت کپ در رتبه ۲۲ قرار دارد.

لازم به ذکر است که رمز ارز کریپتو دات کام کوین در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است. در ادامه شما می توانید روند قیمت این رمز ارز را مشاهده نمایید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO


خرید ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO چگونه است؟

خرید ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO چگونه است؟

در صورتی که قصد خرید ارز دیجیتال CRO را دارید، در ابتدا باید بررسی نمایید که چه صرافی هایی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. امروزه صرافی های آنلاین بسیاری هستند که در حوزه ی ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند. توجه نمایید، صرافی که انتخاب می کنید از امنیت بالایی برخوردار باشد تا بتوانید با خیال راحت به سرمایه گذاری بپردازید.

پس از انتخاب صرافی مورد نظر، در ان ثبت نام نموده و عملیات خرید را انجام دهید. صرافی هایی که در ادامه به شما معرفی می نماییم، صرافی های انلاین خارجی هستند که از رمز ارز CRO پشتیبانی می نمایند.

 1. صرافی کوین بیس Coinbase
 2. صرافی هیوبی گلوبال Huobi Global
 3. صرافی کوکوین KuCoin
 4. صرافی بیترکس Bittrex
 5. صرافی بیت هامب Bithumb

فروش ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO چگونه است؟

فروش ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO چگونه است؟

برای فروش رمز ارز CRO همانند خرید آن می توانید از صرافی هایی که در قسمت قبل معرفی نمودیم استفاده کنید. در یکی از صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز ثبت نام نموده و سپس آن را به فروش برسانید. در صورتی که از قبل در صرافی ثبت نام کرده اید، نیازی به ثبت نام و یا احراز هویت مجدد نمی باشد. اما توجه کنید از صرافی که از امنیت بالایی برخوردار است استفاده نمایید.


کیف پول های پشتیبان کننده رمز ارز کریپتو دات کام کوین CRO

کیف پول های پشتیبان کننده رمز ارز کریپتو دات کام کوین CRO

پس از خریداری رمز ارز CRO شما می توانید آن را در یکی از کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری که در ادامه به شما معرفی می نماییم، ذخیره کنید. کیف پول های پشتیبان کننده رمز ارز کریپتو دات کام کوین CRO شامل موارد زیر می باشند:

مطالعه
پرکن مایعات ساخته شده از ورق استیل 316

۱.کیف پول سخت افزاری لجر Ledger

کیف پول سخت افزاری لجر در دو مدل نانو ایکس و نانو اس موجود است که هر دو از رمز ارز CRO پشتیبانی می کنند. در صورتی که انتخاب شما کیف پول سخت افزاری است، کیف پول لجر گزینه مناسبی به شمار می رود.

۲.کیف پول نرم افزاری اتمیک Atomic

کیف پول اتمیک از رابط کاربری آسانی برخوردار است. این کیف پول در دو نسخه دسکتاپ و تلفن همراه ارائه شده است. همچنین از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند.

۳.کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask

متامسک به عنوان کیف پول رسمی اتریوم معرفی می شود و کاربران می توانند ان را به صورت افزونه ای بر روی مرورگرهای خود نصب نمایند. با استفاده از این کیف پول شما می توانید به راحتی به ذخیره سازی اتریوم و یا توکن های مبتنی بر اتریوم بپردازید.

۴.کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول تراست در دو نسخه اندروید و ios برای کاربران در دسترس است. شما می توانید به راحتی این کیف پول را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید و از آن برای ذخیره سازی رمز ارز CRO استفاده کنید. در صورتی که با نحوه راه اندازی این کیف آشنا نیستید می توانید به مقاله “کیف پول تراست Trust” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

۵.کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

کاربران می توانند اپلیکیشن کیف پول سیف پل را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند و از ان برای ذخیره سازی رمز ارز CRO استفاده کنند. لازم به ذکر است که در این کیف پول امکان تبدیل رمز ارزها به یکدیگر و ترید وجود دارد.


بررسی آینده ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO

بررسی آینده ارز دیجیتال کریپتو دات کام کوین CRO

به طور کلی عوامل گوناگونی می تواند در آینده رمز ارز کریپتو دات کام کوین تاثیر بگذارد. برای مثال میزان عرضه و تقاضا در ارتباط با رمز ارز CRO یکی از ان عوامل می باشد.

همچنین اهداف رمز ارز در آینده را می توان به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار معرفی نمود. هر چه رمز ارز به اهداف مورد نظر خود در آینده بیشتر نزدیک شود، می تواند آینده خوبی را برای خود رقم بزند. توسعه و پیشرفت پروتکل ارائه دهنده رمز ارز نیز می تواند  به آینده ان کمک نماید.


کلام پایانی ارز کریپتو دات کام کوین CRO

با خواندن این مقاله می توانید با رمز ارز CRO و پلتفرم ارائه دهنده آن به طور کامل آشنا شوید. رمز ارز CRO توکن ارائه شده کریپتو دات کام Crypto.com است. این پلتفرم بر روی شبکه بلاکچین ساخته شده است و در برابر هر گونه خطا انعطاف پذیر است.

بنیانگذاری کریپتو دات کام در سال ۲۰۱۶ انجام شده است و بنیانگذاران این پروژه چهار  نفر به نام های کریس مارسالک، رافائل ملو، گری اور و بابی بائو می باشند. کریپتو دات کام در تلاش است تا مشکلات مربوط به حوزه های تریدینگ و خدمات مالی را با استفاده از راه حل های مناسب حل نماید. امیدواریم که با خواندن این مقاله اطلاعات کافی در ارتباط با رمز ارز کریپتو دات کام کوین CRO را دریافت نموده باشید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز کریپتو دات کام کوین CRO” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.

#زوم_ارز #zoomarz

https://www.zoomarz.com/cro-cryptocurrency

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.