رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

مزایای خرید استرچ بسته بندی برای تولید کننده های صنایع مختلف

نایلون استرچ در بیشتر موارد برای بسته‌بندی و ایمن کردن محصولات، روی پالت‌ها استفاده می‌شود. رول های بسته بندی معمولا از مواد پلیمری تولید می‌شوند، این مدل بسته‌بندی خیلی زود جایگاه ویژه‌ای در صنایع مختلف پیدا کرد.
یکی از پر فروش ترین نایلون های بسته بندی، فیلم های استرچ بسته بندی است. حالا سوال اینجا است که چرا استرچ های بسته بندی، از پر فروش ترین نایلون های بسته بندی است؟ نایلون استرچ در بیشتر موارد برای بسته‌بندی و ایمن کردن محصولات، روی پالت‌ها استفاده می‌شود. رول های بسته بندی معمولا از مواد پلیمری تولید می‌شوند، این مدل بسته‌بندی خیلی زود جایگاه ویژه‌ای در صنایع مختلف پیدا کرد. قبل از این که جواب این سوال را بگیرید، لازم است با ما همراه باشید تا با نحوه خرید، مزیت و انواع ویژگی های فیلم های استرچ بسته بندی  بیشتر آشنا شویم.

03 - مزایای خرید استرچ بسته بندی برای تولید کننده های صنایع مختلف

انواع استرچ بسته بندی

یکی از مهم ترین مزایای استرچ بسته بندی انواع آن است، برای هر محصول و کالایی می‌توان از آن، استفاده کرد و انواع آن:

 1. استرچ بسته بندی غذایی
 2. استرچ علوفه
 3. استرچ بسته بندی پالت بند

از این سه نوع  فیلم استرچ استفاده های زیادی می‌کنند، برای مثال، از استرچ غذایی برای بسته بندی مواد غذایی مثل:

 • قارچ
 • گوشت
 • مرغ
 • و…

که در فروشگاه های مواد غذایی تا به حال مشاهده کرده اید. از استرچ علوفه برای بسته بندی علوفه دام و ذخیره کردن آن‌ها استفاده می‌شود، همچنین از استرچ پالت بند هم برای بسته بندی انواع محصولات و کالا ها جهت محافظت، حمل و نقل، نو نگه داشتن و… استفاده می‌شود.

مطالعه
عراق؛ بهشت بازرگانان ایرانی

چرا تولید استرچ صنعتی از اهمیت زیادی برخوردار است؟

زیرا پر مصرف ترین نایلون‌های پلاستیکی جهت بسته‌بندی‌های صنعتی است. هزینه تولید نایلون‌های استرچ صنعتی ارزان‌تر از سایر نایلون‌های صنعتی است؛ بنابراین دارای قیمت پایین‌تری هم خواهد بود. همچنین این دسته از نایلون ها به نسبت قیمتی که دارند بسیار با کیفیت و کاربردی هستند و ویژگی‌های منحصر به فردی دارند، درنتیجه بسیار پر طرفدارند هدف تولید استرچ صنعتی، به‌منظور استفاده آن‌ها در کارخانه‌ها، جهت بسته‌بندی نهایی محصول است، به همین علت اهمیت استرچ صنتعتی  امروزه در بین صنعت گران قابل اهمیت واقع شده است.

نایلون استرچ بسته بندی در صنعت

نایلون استرچ بسته بندی یک نایلون بسته بندی بسیار مصرفی در صنعت است و معمولاً از همان موادی که در تولید استرچ صنعتی به‌کاررفته تولید می‌شود. تنها تفاوتی که این نایلون‌ها دارند این است که در تولید آن‌ها از مواد پتروشیمی نیز استفاده شده است، از مزیت‌های این نایلون‌های صنعتی، شفافیت بالا و چسبندگی و کشش خوب آن‌ها است.

02 - مزایای خرید استرچ بسته بندی برای تولید کننده های صنایع مختلف

مزیت استرچ بسته بندی در صنایع مختلف

اما بپردازیم به مزیت استرچ های بسته بندی، و جواب این سوال که چرا استرچ های بسته بندی جزء پرفروش ترین نایلون های بسته بندی هستند:

 • قیمت مناسب  استرچ های بسته بندی نسبت به جنس آن‌ها
 • انعطاف پذیری و قدرت کشسانی بالای محصول
 •  نازکی و سبک بودن فیلم های استرچ
 • درخشندگی و شفافیت بالا
 • .سازگاری با انواع محصولات
 • پنج لایه بودن فیلم استرچ بسته بندی یکی از مهم ترین مزیت این محصول است.
 • همچنین فیلم های استرچ بسته بندی  با قابلیت اضافه شدن افزودنی ها به درون خود ویژگی های خاصی را دارا می‌شوند که از این ویژگی‌ها برخی از محصولات به دست می‌آید:
 1. فیلم‌های استرچ UV
 2. فیلم‌های استرچ هواکشی
 3. فیلم‌های استرچ ضدالکتریسیته ساکن
 4. فیلم‌های استرچ رنگی و…
مطالعه
ارز ایمیوتبل ایکس IMX چیست؟

ویژگی استرچ های بسته بندی

ضخامت استرچ‌های صنعتی بیشتر از نایلون های غذایی است و در حدود هفت برابر از قدرت کشسانی بالاتری برخوردار هستند. قدرت کشسانی بالا باعث می‌شود که حجم نهایی محصول بسته بندی شده به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کند. این مهم تأثیر زیادی در کاهش هزینه‌ها دارد. این نایلون ها به صورت مات و رنگی هم تولید می‌شوند.

اگر فردی بخواهد که محصولش پیدا نباشد می‌تواند محصول خود را با نایلون رنگی یا مات سلفون پیچ کند. رول‌های استرچ صنعتی معمولا به صورت بزرگ تولید می‌شوند. البته هر کارخانه‌ای بسته به اینکه ابعاد محصول تولیدی‌اش چقدر است می‌تواند اندازه و ضخامت نایلون مورد استفاده خود را انتخاب کند. استرچ‌های صنعتی می‌توانند از محصولات در مقابل گرد و غبار، دما، حرارت نور خورشید، خراش و ضربه محافظت کنند. و متناسب با محصول می‌تواند توسط تولید کننده ها سفارشی سازی شوند.

01 - مزایای خرید استرچ بسته بندی برای تولید کننده های صنایع مختلف

«با وجود تولید انواع فیلم استرچ، تحول عظیمی در صنعت بسته بندی ایجاد شده است. جنس فیلم های استرچ با یکدیگر فرق می‌کند، قسمت عمده این تفاوت بنا به درخواست سفارش مشتری صورت می‌گیرد. قیمت فیلم استرچ متناسب با نوع هر محصول متفاوت است و هر نوع از فیلم های استرچ با توجه به اندازه ها و افزودنی هایی که به آن اضافه و ساخته می‌شود، با یکدیگر فرق می‌کند. خرید فیلم استرچ به خصوص بعضی از نوع های آن جزء مواردی است که معمولا روزانه در خیلی از کسب و کار ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تا  مردم با استفاده از فیلم های بسته بندی  راحت تر کالا های خود را بسته بندی و انتقال دهند. رول های استرچ بسته بندی معمولا به صورت تناژ بالا تهیه می‌شود.»

مطالعه
کنوانسیون cmr چیست؟

قیمت فیلم های استرچ  معمولا به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه، که به سرعت در حال تغییر است نمی‌توان آن را در جایی منتشر کرد. معمولا نحوه خرید و با خبر شدن از قیمت فیلم های استرچ به این صورت است، که شما باید اول یک تولید کننده معتبر، فیلم های استرچ بسته بندی را پیدا کنید، سپس با یک تلفن ساده به آن شرکت، هم از قیمت روز استرچ های بسته بندی آگاه شوید، هم  به صورت تلفنی، سفارشی سازی محصول خود را انجام دهید. برای خرید استرچ بسته بندی مناسب، تنها کمک ما به شما، معرفی یک تولید کننده معتبر برای خرید فیلم استرچ مورد نظر، می‌توانید به کیهان پلاستیک مراجعه کنید، حتما از محصولات و نحوه فروش آن بازدید کنید سایت .

منبع سایت: پایگاه خبری قلم پرس

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.