رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

چطور در شمال ویلا خوب بخریم

تقریباً تمام کسانی که حداقل یکبار به شمال کشور سفر داشته‌اند حتماً انگیزه زیادی برای خرید ویلا در شمال پیدا کرده و تصمیم می‌گیرند بخشی از پس‌انداز خود را برای این منظور کنار بگذارند. اما اگر در شهر‌های شمالی کشور جستجو کنید، متوجه خواهید شد که ویلا‌های متنوعی از نظر مساحت ساخت، روش ساخت و حتی منطقه احداث ویلا وجود دارد و اکنون این سؤال مطرح می‌شود که چطور در شمال ویلای خوب بخریم؟ در اینمقاله فاکتور‌هایی را برای شما توضیح خواهیم داد که به خرید ویلا در شمال کمک کرده و شما می‌توانید براساس این فاکتور‌ها یک سرمایه‌گذاری مطمئن داشته باشید.

 

در کدام منطقه ویلا بخریم؟

زمانی که برای خرید ویلا در شمال به بنگاه‌های معاملاتی مراجعه می‌کنید اولین سؤالی که از شما پرسیده می‌شود این است که به فکر خرید ویلای ساحلی هستید و یا اینکه ترجیح می‌دهید سرمایه خود را برای خرید ویلا جنگلی صرف نمایید. برای پاسخ به این سؤال باید این موضوع را در نظر بگیرید که آیا شما می‌خواهید صرفاً برای مسافرت‌های تابستانه و یا تفریحات گاه و بیگاه خود در شمال کشور، یک ویلا‌ی شخصی برای خود داشته باشید و یا اینکه بحث سرمایه‌گذاری آینده‌دار، بیشتر برای شما اهمیت دارد؟
عمده مشتریانی که به تیم مشاوره اول خونه مراجعه می‌کنند دوست دارند یک ویلای شخصی در یک منطقه‌ای خوش آب و هوا، دنج و ساکت داشته باشد چرا که می‌خواهند از این ویلا برای تفریح و استراحت استفاده کرده و در واقع مکانی باشد برای فرار از شلوغی و هرج و مرج زندگی شهری. اما برخی دیگر به این موضوع فکر می‌کنند که اگر قرار باشد روزی ویلای خود را بفروشند، سود زیادی به دست بیاورند. در نتیجه بر روی انتظارات و خواسته‌های خود از جمله آرامش محیط، زیبایی، سرسبزی و حتی دنج بودن آن پای گذاشته و به سراغ مناطقی ‌می‌روند که ارزش زمین آن هر روز بیشتر می‌گردد. بنابراین ابتدا هدف خود را از خرید ویلا در شمال مشخص کرده و سپس به سراغ موارد دیگر بروید.

https://avalkhune.com/category/buy-vila

برای خرید ویلا در شمال چند فاکتور را در نظر بگیرید:
در مرحله دوم برای اینکه بتوانید ویلای خوبی در شمال کشور داشته باشید باید چند فاکتور بسیار مهم را در نظر بگیرید تا ملکی بسیار زیبا در منطقه‌ای زیبا با آینده درخشان نصیب شما گردد:

مطالعه
درباره تاثیر برجام بر بازار مسکن چه می دانید؟

چطور در شمال ویلا خوب بخریم - یک سوال

بررسی موقعیت جغرافیایی ویلا

تفاوتی نمی‌کند که شما به فکر خرید ویلای ساحلی هستید یا ترجیح می‌دهید سرمایه خود را برای خرید ویلای جنگلی در شمال صرف کنید. اولین فاکتور که باید در نظر بگیرید، بحث موقعیت جغرافیایی ویلا و دسترسی به امکانات شهری است. اگر به فکر خرید ویلای جنگلی هستید نباید به سراغ مناطقی بروید که بسیار دور افتاده بوده و حتی جاده‌های منتهی به ویلا بسیار سخت و صعب‌العبور هستند چرا که این موضوع علاوه بر اینکه شرایط رفت و آمد را برای شما سخت می‌کند، اگر در آینده شما تصمیم گرفتید این ویلا را فروخته و در منطقه دیگری یک ویلای مناسب‌تری خریداری نمایید، مشتری زمانی که به موقعیت جغرافیایی ویلا و راه‌های مربوط به آن نگاه می‌کند از خرید ویلا منصرف خواهد شد. در این صورت صاحب اول و آخر چنین ملکی خود شما بخواهید بود و یا اینکه مجبور می‌شوید با قیمتی بسیار پایین آن را به فروش برسانید.

منطقه انتخابی برای خرید ویلا

تمامی شهر‌ها و مناطق شمالی کشور بسیار خوش آب و هوا بوده و هر کدام از آن‌ها جاذبه‌های گردشگری متنوعی دارند. برخی از مناطق شمالی پوشیده از جنگل‌های بکر و زیبا هستند و در برخی دیگر، شما روستا‌های دیدنی را مشاهده می‌کنید که حتی برخی از آن‌ها لقب بهشت را به خود گرفته‌اند. پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه برای خرید ویلا تصمیم خود را نهایی نمایید، حتماً از مشاورین املاک معتمد در این زمینه سؤال بپرسید. برخی از مناطق علاوه بر زیبایی‌های بسیار خاص، آینده درخشانی نیز دارند. بنابراین بهتر است به سراغ چنین شهرستان‌ها و روستا‌ها بروید.

بررسی موارد قانونی ویلا

یکی از مهمترین نکاتی که در زمان خرید ویلا در شمال باید به آن توجه داشته باشید، مسأله قانونی بودن ملک است. متأسفانه مشاورین ما در تیم اول خونه تا به حال با افراد زیادی برخورد داشته‌اند که در گذشته تجربه تلخی از خرید ویلا در شمال داشته و اکنون برای سرمایه‌گذاری مجدد، واقعاً دچار ترس و نگرانی هستند چرا که در گذشته افراد متقلب، ملک‌های غیرقانونی را به آن‌ها فروخته‌اند. این شما هستید که باید با دقت و سر حوصله به بررسی تمامی اسناد و مدارک مربوط به ویلا بپردازید. حتی در صورت لزوم، مدارک را به یک وکیل معتمد نشان دهید تا از قانونی بودن ملک مطمئن شوید.

مطالعه
تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

https://avalkhune.com/TopList/buy-vila/Chamestan

بررسی امکانات ویلا

در پاسخ به این سؤال که چطور یک ویلای خوب در شمال کشور بخریم باید این موضوع را نیز ذکر کنیم که حتماً امکانات ویلا را در نظر داشته باشید و بررسی نمایید که آیا مبلغ درخواستی با امکانات ویلا همخوانی دارد یا خیر. در برخی موارد شما به ویلا سر می‌زنید و متوجه می‌شوید که این ویلا در زمینه طراحی داخلی نیز به خوبی کار نشده و یا اینکه محوطه آن اصلاً به خوبی طراحی نشده است. اکنون به بررسی مبلغ درخواستی از جانب فروشنده بپردازید. اگر مبلغ بسیار بالایی را از شما درخواست کند، اصلاً مقرون به صرفه نیست چرا که شما از یک سو مبلغ گزافی پرداخت کرده‌اید و از سوی دیگر باید برای بازسازی نمای داخلی و طراحی محوطه، هزینه کنید.

چطور در شمال ویلا خوب بخریم - یک سوال

بررسی مساحت ویلا

وقتی درمورد ویژگی‌های ویلای خوب در شمال صحبت می‌کنیم تنها نباید به موقعیت جغرافیایی و امکانات آن توجه داشته باشید بلکه باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید که آیا مساحت ویلا برای تعداد اعضای خانواده کافی است یا خیر. در صورتی که خانواده پرجمعیتی دارید و یا اینکه می‌دانید در سفر‌های گاه و بیگاه خود افراد زیادی شما را همراهی می‌کنند، قطعاً شما برای خرید ویلا در شمال باید به سراغ ملک‌هایی بروید که مساحت بزرگتری دارند. درست است که مدت زمان سفر کوتاه است ولی در تمام ساعات و لحظه‌ها همه افراد باید آرامش و آسایش کافی باشند. بنابراین امکانات داخلی ساختمان و اندازه مساحت آن باید برای همه افراد مناسب باشد.

توجه به طراحی ساختمان

یکی از مهمترین فاکتور‌های ویلای خوب در شمال، سبک طراحی آن است. ویلا‌هایی بسیار زیبا‌، ایده‌آل و مناسب هستند که نورپردازی خوبی داشته باشند. پیشنهاد ما به شما این است که در زمان خرید ویلا در شمال، یکبار در روز و یکبار در شب از ویلا دیدن کنید. در طول روز بررسی نمایید که ویلا تا چه اندازه از نور طبیعی بهره‌مند است. هر اندازه پنجره‌ها و شیشه‌های ساختمان بیشتر باشد قطعاً نور بیشتری به داخل ساختمان وارد خواهد شد و همین موضوع باعث می‌شود آرامش فضای ویلا بیشتر گردد. از طرف دیگر طراحی ویلا نیز اهمیت زیادی دارد. آیا ساختمان به سمت نور خورشید ساخته شده و یا اینکه پشت به نور است؟ در هر صورت به سراغ ویلا‌هایی بروید که در طول روز بیشترین نور خورشید به داخل آن‌ها وارد می‌گردد. البته فراموش نکنید که وجود شیشه زیاد در داخل ساختمان نباید شما را نگران کند که در طول زمستان، هوای ویلا بسیار سرد خواهد شد. اگر ساخت ویلا به درستی انجام گرفته و شیشه‌ها دو جداره باشند، این موضوع محدودیتی ایجاد نخواهد کرد. از طرف دیگر در بازدید از ویلا در زمان شب، شما می‌توانید نورپردازی لامپ‌ها را بررسی کنید. تمامی لامپ‌ها را روشن کنید تا متوجه شوید از چه رنگ و با چه طراحی استفاده شده است.

مطالعه
استنلس استیل در تجهیزات و لوازم پتروشیمی

https://avalkhune.com/TopList/buy-vila/Nowshahr

چطور در شمال ویلا خوب بخریم - یک سوال

خرید ویلا در شمال با تیم اول خونه

قطعاً شما برای خرید ویلا در شمال به مشاورین املاک معتمدی نیاز دارید که با مناطق شمالی کشور آشنا بوده و بتوانند به خوبی شما را راهنمایی کنند. در این زمینه نیز کارشناسان تیم اول خونه در خدمت شما خواهند بود. تمامی اعضای این تیم بومی مناطق شمالی هستند بنابراین با شهرستان‌ها و قسمت‌های مختلف آن‌ها آشنایی داشته و به خوبی می‌توانند به شما کمک کنند بهترین ویلا در شمال کشور را خریداری نمایید. به هر حال موضوع خرید ویلا در شمال، موضوعی نیست که بتوان به سادگی و عجولانه از کنار آن عبور کرد. نیاز است تمامی جوانب را در نظر بگیرید و با بررسی تمامی فاکتور‌های ذکر شده، اکنون تصمیم‌گیری کنید که آیا چنین سرمایه‌گذاری در شمال کشور عاقلانه است یا نه. جالب است بدانید برخی از مشتریان که به تیم اول خونه مراجعه می‌کنند پس‌انداز چندانی نداشته و تصمیم می‌گیرند به سراغ وام‌های بانکی بروند. اینکه این کار عاقلانه است یا خیر باید از مشاورین اول خونه سؤال بپرسید. شاید سرمایه‌گذاری آنقدر سود‌آور نباشد که بخواهید به ازای آن وام‌های بانکی با سود کلان را دریافت نمایید.

منبع: https://avalkhune.com

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.