رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

قیمت و خرید انواع دستگاه شیرینگ پک تونلی اتومات و نیمه اتومات

قبلا در مطلبی جداگانه راجع به دستگاه شرینک پک و انواع آن به طور مفصل توضیح داده ایم. دستگاه شرینک پک با توجه به نوع نیاز و محیط کاری انواع مختلفی دارد. یکی از این موارد دستگاه شرینک پک تونلی و یا همان حرارتی می باشد که در این مطلب به آن می پردازیم.

دستگاه های شیرینک پک تونلی به نسبت در سایز بزرگ تری بوده و برای بسته بندی کالاها و محصولات سنگین در کارخانه ها و صنایع غذایی، بهداشتی، شیمیایی و.. در خطوط تولید به کار برده می شود. محصولاتی از قبیل کمپوت، آب معدنی، رب، شامپو، لبنیات و…را می توان با این دستگاه بسته بندی نمود.

اکثر دستگاه های شیرینک پک تونلی از نوع دوگانه سوز بوده که امکان کار کردن آن با هر یک از نیروهای گاز و برق وجود دارد.

ماشین سازی شیرزاد با داشتن سابقه طولانی در تولید انواع دستگاه های بسته بندی به ویژه انواع دستگاه های شرینک پک و شرینک تونلی در ابعاد و اندازه های مختلف، توانسته با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع آن ها را با مناسب ترین قیمت روانه بازار نماید.

مطالعه
باربری و فریت آلمان

نحوه کارکرد دستگاه شرینک پک تونلی

این دستگاه به واسطه گرما، نایلون شیرینک یا فیلم را به دور محصول کشیده می شود و پس از اینکه از تونل حرارتی عبور کرد، در اثر گرما به دور محصول جمع و پیچیده می شود. این نوع بسته بندی باعث می شود محصولات به صورت منظم کنار هم قرار گرفته و در نتیجه راحت تر قابل جابجایی باشند. همچنین می تواند عایق رطوبت و گرد و خاک در رابطه با بسته بندی های مواد غذایی نیز باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به منظور خرید شرینک پک تونلی و سفارش دستگاه و همچنین نحوه فروش شرینک پک تونلی و ارسال آن در کمترین زمان ممکن، با شماره های زیر تماس بگیرید.

انواع شرینک پک تونلی

%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9 %D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%A9 %D9%BE%DA%A9 %D8%AA%D9%88%D9%86%D9%84%DB%8C %D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86 %D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C %D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF - قیمت و خرید انواع دستگاه شیرینگ پک تونلی اتومات و نیمه اتومات

شرینک پک تونلی اتومات

این نوع از دستگاه به صورت خودکار تمامی مراحل ردیف سازی محصولات و نایلون کشی را انجام می دهد و سپس در قسمت گرم کن مراحل نایلون کشی و بسته بندی محصولات انجام می گیرد. دستگاه شرینک تونلی اتومات برای کارخانه های بسته بندی با تیراژ بالا کاربرد دارد.

شرینک پک تونلی نیمه اتومات

در ابتدا حمل محصولات توسط اپراتور انجام می گیرد و معمولا یک پدالی برای کنترل دستگاه وجود دارد. شرینک پک تونلی نیمه اتومات در کارخانه های کوچک استفاده می شود. یه کمک نیروی انسانی و استفاده از گاز شهری میزان هزینه ها بسیار کاهش می یابد.

موارد استفاده شرینک تونلی

  • توانایی بسته بندی و شیرینک محصولات در ابعاد و اشکال مختلف
  •  قابلیت جابجایی و حمل و نقل آسان
  • بسته بندی کالا در کارخانه های با تولید انبوه و صنعتی
مطالعه
ونیرکامپوزیت دندان در اصفهان | هزینه + مزایا

دستگاه شیرینگ پک تونلی در چه محیط هایی کاربرد دارد؟

شیرینگ پک تونلی بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد و در واقع در کارخانجات و کارگاه های بزرگ به کار برده می شود. استفاده از این دستگاه بیشتر در زمینه صنایع غذایی می باشد زیرا به خوبی می توان به کمک دستگاه شیرینگ پک تونلی به بسته بندی و پلمپ نمودن محصولات پرداخت و به خوبی مانع از نفوذ هر نوع آلودگی و یا رطوبت به درون محصول مورد نظر شد.

به طور معمول این دستگاه جهت بسته بندی های نوشابه و آب معدنی مورد استفاده قرار می گیرد. البته به منظور بسته بندی محصولاتی چون جعبه، قوطی، بطری، مانند رب و تن ماهی، شیرینگ آب رادیاتور، شیرینگ بطری های عرقیات گیاهی و … نیز کاربردی می باشد.

آشنایی با دستگاه های شیرینگ تونلی مختلف

  • دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

شیرینگ پک تونلی اتوماتیک؛ بدون نیاز به اپراتور بوده و خودکار تمامی امور را انجام خواهد داد. بعد از قرارگیری محصولات روی نوار نقاله این دستگاه اتوماتیک وار طبق برنامه از پیش تعریف شده به ردیف سازی محصولات پرداخته و بعد از نایلون کشی، هدایت این محصولات را به سوی قسمت حرارتی دستگاه آغاز خواهد نمود.

در قسمت گرم کن شیرینگ پک تونلی که گرمای آن از گرم کن های گازی و یا برقی بوده نایلون روی محصولات شکل گرفته و به محصول خواهد چسبید و بدین طریق به صورت خودکار محصولات بسته بندی می گردند.

  • دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک

شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک؛ بیشتر در کارخانجات کوچک تر مورد استفاده قرار گرفته که به واسطه استفاده از آن ها هزینه های مصرفی به حداقل خواهد رسید. امور مربوط به حمل محصولات طی مراحل مختلف در این دستگاه به کمک اپراتور صورت می گیرد. به طور معمول در انواع دستگاه های شیرینگ پک تونلی، به منظور جابجایی محصولات روی تسمه نقاله ها پدال هایی تعبیه می شود.

مطالعه
مانا جم

مدل های گازی شیرینگ پک تونلی نیز که یک گانه بوده هزینه ها و سوخت مصرفی را به میزان قابل توجهی کاهش خواهند داد چرا که نیازی به برق نداشته و بسته بندی محصولات تنها به کمک نیروی انسانی و نیز گاز شهری صورت می گیرد.

قیمت دستگاه شرینک پک تونلی

%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA %D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%A9 %D8%AA%D9%88%D9%86%D9%84%DB%8C %D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86 %D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C %D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D8%AF - قیمت و خرید انواع دستگاه شیرینگ پک تونلی اتومات و نیمه اتومات

قیمت دستگاه شرینک پک تونلی بسته به نوع اتومات و نیمه اتومات و هم چنین دوگانه یا تک گانه سوز متفاوت می باشد. به این نحو که متناسب با نوع دستگاه قیمت نیز تغییر میکند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.