رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

همه چیز درباره فریت بار به آلمان

با افزایش سیل مهاجرت به آلمان و اقامت در آن، یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویان، مسافران و مهاجران، ارسال وسایل دانشجویی، خرده بار منزل، چمدان اضافه بار و لوازم شخصی و وسایل منزل خود به آلمان می باشد. ارسال اضافه بار مسافری، با هزینه های ارسال “اضافه بار مسافری” بسیار سنگین و هزینه بر است، لذا مسافران عزیز می بایست برای ارسال چمدان مسافری و وسایل منزل خود به این کشور از طریق فریت بار اقدام کنند.

 

تشریفات گمرکی برای فریت کردن بارها چیست

درترمینال خدمات بار یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل کالا تجارت اسکان جهت ارسال بار شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه را به آلمان ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدان های لوازم شخصی، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی انجام میشود.

مطالعه
سفارش کیک در پاکدشت | 09371864151

 

تفاوت قیمت فریت بار برای شهرهای مختلف در مقصد

قیمت فریت بار به آلمان برای هر شهر آن متفاوت است اما این کالا تجارت اسکان این اطمینان را به شما می دهد با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت فریت بار به آلمان را به شما ارائه دهند تا با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت هوایی را با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

آیا می توان بارهای تجاری و نمایشگاهی را به آلمان فریت کرد؟

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی، تابلوهای نقاشی، اقلام نمایشگاهی، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به آلمان، میتوانید از سالها تجربه ی شرکت کالا تجارت در این زمینه یاری بجویید.

مطالعه
دوره های فنی حرفه ای در تبریز

 

کالاهای ممنوع در کشور مقصد را چک کنید

وارد کردن برخی از کالاها توسط فریت بار به آلمان ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

هزینه و تعرفه فریت بار به آلمان به چه عواملی بستگی دارد

فریت بار به آلمان هم مانند هزینه های ارسال بار مسافری به دیگر کشورها محاسبه می شود. عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد، حجم و وزن بار، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی، برای کسانی که قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی و یا خروج موقت به این کشور را دارند.

مطالعه
لمینت سرامیکی دندان چیست؟

 

مدارکی برای فریت بار به آلمان نیاز است

مدارکی که برای  فریت بار به آلمان  بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

  • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
  • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
  • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

 

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.