رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

چرا برای بازی کردن با پلی استیشن اکانت قانونی بخریم هکی نخریم؟

هکی نخریم

یک سوالی که برای خیلیا مطرح است اینه که چرا اکانت قانونی پلی استیشن بخریم و هکی نخریم؟

برای پاسخ به سوال به این موضوع که اکانت های هکی به شخص دیگری تعلق دارد نمی پردازیم. چون این قضیه را همه می دانند و با اطلاع به این موضوع اقدام به تهیه آن می کنند.

موضوعی که مطرح است اینه که صاحب اکانت وقتی ببیند خودش نمی تواند اکانت را اکتیو کند، سعی در اکتیو کردن آن میکند و اکانت برای شما دی اکتیو شده و بازی های اکانت برای شما قفل می شود و شما اگر بخواهید جلوی دسترسی آن را بگیرید بزرگ ترین اشتباه را کرده اید چون سونی در قوانین خود گفته که تغییر در ایمیل و پسورد اکانت به منزله دزدی محسوب می شود و احتمال بن شدن کنسول دارد.

مطالعه
فروشگاه حالاچی

پس شما نباید هیچ تغییری در اکانت هکی پلی استیشن ایجاد کنید در غیر این صورت دستگاه پلی استیشن شما در معرض خطر قرار می گیره.

تازه بعضی فروشنده های هکی ممکنه اکانت بالانسی بفروشند که نور علی نور

پس اگر کنسولتون براتون مهمه و نمی خواهید بازی که میخرید قفل بشه و محدودیت زمانی تو بازی کردن نداشته باشید و هرلحظه نگران قفل شدنش نباشید و حتی فروشنده بازی ها پشتیبانی کنه براتون و خریدتون دارای ضمانت مادام العمر باشه بهتره اکانت قانونی بخرید.

تازه من هرچی اکانت بازی قانونی میخرم بعدش تو دیوار و گروه های مختلف آگهی میذارم یا به خود فروشندش میگم برام میفروشه و پولش بهم برمی گرده در صورتی که اگه اکانت هکی بخرید قید این چیزارو باید بزنید

مطالعه
متخصص ترمیمی دندان کرج

پیشنهاد من به شما اینه که اگه خواستید اکانت بازی بخرید برای پلی استیشن تون، اکانت قانونی بخرید که بازی ها با گیفت کارت قانونی تهیه شدن.

یه وبسایتی رو میشناسم که اکانت بازی پلی استیشن میفروشه قانونیه و پشتیبانی داره . اسمش گیم سیتی هست. معتبره و  خرید را از آن جا پیشنهاد می کنم .

 

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه