رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

ترسناک ترین آهنگ دنیا – ادوبیش

ترسناک ترین آهنگ دنیا

ترسناک ترین اهنگ دنیا

اگرچه ترسناک بودن یک آهنگ بستگی به سلیقه شنونده دارد، اما برخی آهنگ‌ها به دلیل مضمون و موسیقی آن‌ها معروف به ترسناک بودن هستند. یکی از معروف‌ترین آهنگ‌های ترسناک در دنیا، آهنگ “Gloomy Sunday” اثر رزا سرشنکو می‌باشد. این آهنگ در سال ۱۹۳۳ ساخته شده است و به دلیل مضمون تاریک و ناامید کننده‌اش، معروف به “آهنگ خودکشی” شده است. در واقع، خودکشی بسیاری از شنوندگان این آهنگ به دلیل تاثیرگذاری شدید آن، گزارش شده است. اما باید توجه داشت که این موضوع بسیار شایع و محبوب در میان شنوندگان آهنگ‌های ترسناک است و بسیاری از آهنگ‌های دیگری هم وجود دارند که به دلیل مضمون و موسیقی آن‌ها معروف به ترسناک بودن هستند.
همانطور که گفته شد، ترسناک بودن یک آهنگ بستگی به سلیقه شنونده دارد. اما برخی از آهنگ‌های معروف و شناخته شده به دلیل مضمون و موسیقی آن‌ها به عنوان آهنگ‌های ترسناک شناخته می‌شوند. در ادامه، به برخی از این آهنگ‌ها اشاره می‌کنیم:
“Hurt” اثر جانی کش: این آهنگ در سال ۱۹۹۵ ساخته شده است و به دلیل مضمون ناامید کننده‌اش، معروف به یکی از ترسناک‌ترین آهنگ‌های دنیا شناخته می‌شود.
“Kim” اثر امینم: این آهنگ در سال ۲۰۰۰ ساخته شده است و به دلیل مضمون خشونت‌آمیز و ترسناک‌اش، به عنوان یکی از ترسناک‌ترین آهنگ‌های دنیا شناخته می‌شود.
“Revolution 9” اثر بیتلز: این آهنگ در سال ۱۹۶۸ ساخته شده است و به دلیل موسیقی آن‌ها که شامل صداهای عجیب و غریب و تکراری است، به عنوان یکی از ترسناک‌ترین آهنگ‌های دنیا شناخته می‌شود.
“One” اثر متالیکا: این آهنگ در سال ۱۹۸۸ ساخته شده است و به دلیل مضمون پر از درد و رنج و ترس‌آورش، به عنوان یکی از ترسناک‌ترین آهنگ‌های دنیا شناخته می‌شود.
“Black Sabbath” اثر بلک صبت: این آهنگ در سال ۱۹۷۰ ساخته شده است و به دلیل موسیقی سنگین و تاریک و مضمون ترسناکش، به عنوان یکی از ترسناک‌ترین آهنگ‌های دنیا شناخته می‌شود.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه