رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

قابلیت مخفی کردن تعداد لایک ها در فیسبوک و اینستاگرام

روز چهارشنبه فیسبوک اعلام کرد از این پس کاربران می‌توانند تعداد لایک های خود را در اینستاگرام مخفی کنند. این اقدام با هدف کنترل سلامت روانی کاربرانی که به دنبال تایید از طریق لایک های خود هستند انجام گرفت.

قابلیت مخفی کردن تعداد لایک ها در فیسبوک و اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت پنهان کردن لایک های کاربران را به صورت آزمایشی و با هدف کاهش تجربه افراد در اینستاگرام آغاز کرده بود. قرار است این قابلیت در هفته های آینده در دسترس کاربران فیسبوک نیز قرار گیرد. فیس بوک اعلام کرد ما تا کنون آزمایش های زیادی را در مورد این قابلیت انجام داده‌ایم و قرار است به روز رسانی جدید نتایج این آزمایش ها را منعکس کند. همچنین تلاش داریم تا کاربران در زمان استفاده از برنامه های ما احساس خوبی داشته باشند.

مطالعه
جدیدترین اسپیکر سونی XP700

پیش از این مطالعات بسیاری در مورد تعداد لایک ها و بازدید پست ها در اینستاگرام و تاثیر آن بر روان کاربران انجام گرفته بود. طی این مطالعات مشخص شد تایید پست ها می تواند به سلامت روانی کاربران از جمله جوانان آسیب جدی وارد کند. محققان معتقدند با استفاده از قابلیت مخفی کردن تعداد لایک ها در پست های اینستاگرام می توان از فشارهای اجتماعی وارد بر کاربران و همچنین اضطراب آنها کم کرد.

با استفاده از این قابلیت در اینستاگرام و فیسبوک تعداد لایک ها و بازدید های پست های ویدیویی کاربران برای سایر افراد قابل مشاهده نبوده و تنها خود کاربر می‌تواند به این اطلاعات دست پیدا کند.

مطالعه
امکان نصب اپ‌های اندرویدی در ویندوز ۱۱

 

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.