رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

مدرسه کسب و کار کارابیز و خدمات آن

مدرسه کسب و کار، مفهومی نسبتا تازه در ایران اما با سابقه طولانی و درخشان در دنیاست. سیستم آموزش آکادمیک، سیستم بسیار جذاب و علم محور است اما در طی زمان به این نتیجه رسیدیم که دانشگاه همه نیاز بازار کار را برطرف نمی کند.

مدرسه کسب و کار کارابیز

مدرسه کسب و کار کارابیز

 

سیستم آموزش آکادمیک، سیستم بسیار جذاب و علم محور است اما در طی زمان به این نتیجه رسیدیم که دانشگاه همه نیاز بازار کار را برطرف نمی کند.

مدرسه کسب و کار، مفهومی نسبتا تازه در ایران اما با سابقه طولانی و درخشان در دنیاست. سیستم آموزش آکادمیک، سیستم بسیار جذاب و علم محور است اما در طی زمان به این نتیجه رسیدیم که دانشگاه همه نیاز بازار کار را برطرف نمی کند. دانشجویان علم و دانش تخصصی رشته خود را در طول دوران کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی یاد می گیرند، اما همچنان برای ورود به بازار کسب و کار و دنیای کارآفرینی به مشکل بر می خورند.

اینجاست که مدرسه کسب و کار اهمیت پیدا می کند، اکثر افراد در مصاحبه های کاری یا بعد از شغلهای اولیه و کارآموزی به این نتیجه می رسند که بسیاری از مهارت های لازم را بلد نیستند. بسیاری از کارجویان نیز نیاز به مشاوره با افراد متخصص را به شدت حس می کنند و به دنبال افراد مطمئنی هستند که به آنها در شناخت و پیشرفت استعدادهای شغلیشان کمک کند.

در همین راستا مدرسه کسب و کار کارابیز برای پاسخ به این نیازها و تحول مسیر ورود به دنیای کسب و کار، به کمک متخصصان و نخبگان کشور، خدمات متنوعی را طراحی کرده تا بتواند یاری رسان نسل جوان کشور باشد.

معرفی سرویس های مدرسه کسب و کار کارابیز

مدرسه کارابیز پلتفرمی است که با نگاه به آینده، همه ضروریات ورود به بازار کار و موفقیت در آن را ارائه کرده تا جوان ایرانی کارش را شروع کند. در ادامه با سرویس های کارابیز بیشتر آشنا می شویم.

مطالعه
پشتیبانی از زبان فارسی به کلاب هاوس اضافه شد

سرویس مشاوره و استعداد یابی

بسته استارت باکس

بسته های کسب و کار ایکس

سرویس وبینار و منتورینگ

سرویس معرفی فرصت های شغلی

سرویس شتابدهی و حمایت از ایده ها

استارت باکس کارابیز

با استفاده از بسته استارت باکس کارابیز، تمام مهارت هایی که برای ورود به بازار کار به عنوان نیروی متخصص و یا شروع کسب و کار شخصیتان به عنوان یک کارآفرین نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

13 درس تخصصی شامل بیش از 100 ساعت محتوای آموزشی کاربردی و اختصاصی کارابیز شامل : خودشناسی. بازاریابی و برندینگ. مسائل حقوقی کسب و کار. مبانی کارآفرینی.تفکر طراحی. خودآگاهی. بازاریابی دیجیتال. مبانی مالی. مذاکره. راه اندازی استارت اپ. مهارت های ارتباطی. مدل کسب و کار. تیم و کار تیمی

2 درس اختیاری که مهارت جو بر اساس سلیقه و نیازمندی اش از لیست دروس پیشنهادی مثل بلاک چین، طراحی وبسایت، پرسنال برندینگ و… انتخاب می کند.

انتقال تجربیات واقعی کارآفرینان موفق

مهارت های نرم

خودشناسی

خودآگاهی

مذاکره

تفکر طراحی

مهارت های ارتباطی

ارائه و فن بیان

پرسنال برندینگ

تیم و کار تیمی

مهارت های کارآفرینی

مبانی کارآفرینی

مدل کسب و کار

راه اندازی استارتاپ

روش های نوین کسب درآمد

مهارت های کسب و کاری

مبانی مالی کسب و کار

مبانی حقوقی کسب و کار

فروش

فروش تلفنی

بازاریابی و برندینگ

بازاریابی دیجیتال

اخلاق حرفه ای در کسب وکار

بورس و بازارهای مالی

مهارت های تخصصی

طراحی وب سایت

اکسل پایه و پیشرفته

ورد پایه و پیشرفته

پاورپوینت پایه و پیشرفته

با استارت باکس کارابیز آشنا نیستی؟

تو این مقاله به طور کامل توضیح دادیم که محتوای استارت باکس چیه، به چه دردی میخوره و هزینه اش چقدره

آشنایی با استارت باکس کارابیز

بسته کسب و کار X

درصورتی که با مبانی اولیه کسب و کار آشنایی دارید و مسیر شغلی خود را انتخاب کرده اید، بسته تخصصی حرفه موردنظرتان را از ما بخواهید!

هدف بسته کسب و کار ایکس، آموزش تخصصی یک حرفه به کمک نخبه ی آن حوزه است، راه جدید و میانبر برای حرفه ای شدن، کنار افراد مشهور هر حرفه، مثل: بسته کسب و کار تدریس، بسته کسب و کار آشپزی، بسته کسب و کار برنامه نویسی و …

مطالعه
فضای کار اشتراکی

تعدادی از دروس پایه و کاربردی استارت باکس، متناسب با حرفه مورد نظر شما

پکیج کاملی از دروس تخصصی مرتبط با حرفه موردنظرتان که پس از اتمام این پکیج، آمادگی کامل برای راه اندازی کسب و کار مورد نظرتان را پیدا میکنید.

وبینار های مرتبط که توسط بزرگان کسب و کارها به طور مدوام برگزار می شود

انتقال تجربه نخبگان هر حرفه شامل صحبت ها، تجربیات دوران کاری و پاسخ به سوالات رایج در حرفه مورد نظر که توسط بزرگترین کارآفرینان آن حرفه به طور اختصاصی برای مهارت جویان کارابیزی تهیه شده است.

مشاوره و انتخاب مسیر شغلی

سرویس مشاوره کارابیز، شامل تست های مختلف شغلی و شخصیت شناسی، مشاوره آنلاین و تلفنی است که مخصوص  کسانیست که یکی از بسته های کارابیز را تهیه کرده باشند. با استفاده از این سرویس، میتوانید مسیر شغلی خود را متناسب با خصوصیات شخصیتی و استعدادهایتان مشخص کنید.

تست های شخصیت شناسی

مشاوره آنلاین فردی بر اساس نتایج تست ها

مشاوره برای انتخاب مسیر شغلی

تست های استعداد سنجی و استعداد یابی به کمک سایت کولیس

سرویس وبینار و منتورینگ

هیچ آموزشی بدون انتقال تجربه کامل نمی شود، با الهام گیری از ایده Guest Lecturer در آخرین ترندهای آموزش حرفه ای، از کارآفرین های خلاق دعوت کرده ایم تا با انتقال تجربه و آموزش های کوتاه به کاربردی شدن مباحث برای مهارت جو کمک کنند.

وبینار ها و کلاسهای تعاملی

فرصت تعامل آنلاین با کارآفرین ها و اساتید

منتورینگ و وبینارهای تخصصی با کارآفرین ها با موضوعات کاربردی کسب و کار

وبینارها به تناسب در طول سال برای مخاطبان کارابیز ارائه می شوند.

این وبینارها به صورت مداوم و دوره ای در طول سال ارائه میشوند و استفاده از تمام این وبینارها برای کاربران سایت کارابیز در دسترس است.

مطالعه
قابلیت مخفی کردن تعداد لایک ها در فیسبوک و اینستاگرام

معرفی فرصت شغلی

بعد از شرکت در دوره های مدرسه کسب و کار کارابیز و آماده شدن برای ورود به بازار کار برای تست آموخته های مهارت جویان در شرایط واقعی و ایجاد شبکه ارتباطی کاری برای آنها، فرصت های شغلی  طراحی شده است. در این دوره مهارت جویان از کانال کارابیز به کسب و کارهای همکار ما معرفی می شوند و فرصت واقعی شاغل شدن در بهترین محیط ها را به دست می آورند.

فرصت تجربه کار در بهترین کسب و کارها در طی سال از طریق سایت کارابیز به مهارت جویان عرضه می شود

امکان استخدام در کسب و کار در صورت موفقیت دوره تجربه کاری وجود دارد.

شتابدهی ایده ها

در انتهای دوره، مهارت جویان کارابیز می توانند در دوره شتابدهی ایده کارابیز شرکت کنند. به صورت دوره ای و با اعلام قبلی، بوم ایده ناب، بوم کسب و کار یا طرح کسب و کار 1 صفحه ای خود را برای تیم داوری کارابیز ارسال می کنند، طرح ها، داوری شده و بازخورد برای صاحبان طرح ارسال می شود و طرح هایی قابل قبول وارد مرحله دوم می گردند.

در مرحله دوم به کمک مشاوران کارابیز، صاحب ایده، طرح کسب و کاری خود را نگارش کرده و به همراه تیم و یا MVP، برای روز ارائه Demo Day آماده می شوند.

در صورت تایید توسط داوران در دمو دی تسهیلاتی به ارزش چند صد میلیون تومان از طرف کارابیز به 10 تیم برتر روز ارائه، اهدا می گردد. تسهیلات شامل:

خدمات منتورشیپ و مشاوره توسط کارآفرینان برتر

خدمات آموزشی راه اندازی کسب و کار توسط اساتید برجسته

امکان شبکه سازی با کارآفرینان و فعالان صنعت

خدمات مالی مثل وام، سرمایه گذاری و…

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.