رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

اکسس پوینت سیسکو Catalyst 9100

 اکسس پوینت سیسکو Catalyst 9100اکسس پوینت سیسکو Catalyst 9100 - یک سوال

امروزه با رشد تجهیزات وایرلس و کاربرانی که از آنها برای اتصال دستگاه های شخصی خود به شبکه شعب سازمان ها استفاده میکنند رو به افزایش استو در همین راستا مدیریت این کلاینت ها و ترافیک های ورودی و خروجی آنها به درون شبکه سازمانی به یکی از دغدغه های اصلی مدیران شبکه تبدیل شده است. همچنین تکنولوژی Wi-Fi 6 که پهنای باند بیشتری را در اختیار مشتریان قرار میدهد نیز در حال گسترش در بستر شبکه بوده که این امر موجب مهاجرت سازمان ها از اکسس پوینت های قدیمی به تجهیزات جدیدتر میشود.

مطالعه
وقتی کامپیوتر روشن نمی شود چه باید کرد؟

اکسس پوینت سیسکو Catalyst 9100 با قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی Wi-Fi 6 و استاندارد 801.11ax  باعث گسترش شبکه های گیگابیت اترنت و فراهم آمدن اطمینان بیشتر در شبکه های بی سیم شده و کاربران بیشتری میتوانند در شرایط و مراکز پرتراکم به اکسس پوینت ها متصل شوند و تجربه بهتری در بهره گیری از منابع سازمانی و با اینترنت داشته باشند. همچنین در زمینه هایی مانند اینترنت اشیا، پخش ویدیوهای 4K و غیره میتوان از این تکنولوژی بیش از پیش بهره برد. تمامی مودم 9100 سیسکو نسل جدیدی از دستگاه ها هستند که این تکنولوژی را پشتیبانی میکنند.

قابلیت اصلی اکسس پوینت 9120 که سردمدار سری 9100 میباشد، بهره مندی از پردازنده Cisco RF ASIC است که با هماهنگ شدن با نرم افزار این دستگاه ویژگی هایی از قبیل CleanAir و بسیاری موارد دیگر را برای شبکه فعال میکند. این قابلیت اختلالات رایج در شبکه های وایرلس را به کمترین حد خود رسانده و تجربه بهتری را برای کاربران فراهم میکنید.

مطالعه
سوئیچ سیسکو Catalyst 3750

مدیریت تجهیزات وایرلس سیسکو

تمامی اکسس پوینت Cisco را میتوان با استفاده از وایرلس کنترلر 9800 سیسکو و یا ماژول وایرلس کنترلر موجود برروی سوئیچ های سری 9000 سیسکو مدیریت کرد. بوسیله این محصول میتوان سیاست های لازمه جهت اعمال برروی کاربران و یا اپلیکیشن هایی که از آنها استفاده میکنند را از پیش تعریف کرد تا در موقع نیاز برای آنها اعمال شود.

لایسنس وایرلس سیسکو (لایسنس کاتالیست 9100 سیسکو)

بصورت کلی این محصول نیازی به لایسنس مجزایی برای فعالسازی قابلیت هایش ندارد. اما اگر مشتریان تمایل به بهره گیری از قابلیت های Automation در سطح شبکه داشته باشند و بخواهند این محصولات را در سرور Cisco DNA Center اضافه نمایند نیاز به خریداری لایسنس DNA این اکسس پوینت ها خواهند داشت.

مطالعه
۵ راه‌حل برای برطرف کردن کیورد کنیبالیزیشن

خرید اکسس پوینت وایرلس سیسکو

مشتریان میتوانند برای اطلاع بیشتر از قیمت ها و نحوه سفارش گذاری این محصول با کارشناسان فروش شرکت سورنا در ارتباط باشند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.

1 دیدگاه

  1. … [Trackback]

    […] Info on that Topic: yeksoal.com/کامپیوتر-و-اینترنت/اکسس-پوینت-سیسکو-catalyst-9100/ […]