رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید.. Please subscribe to paid membership

متاستفانه اجازه برای ایجاد پست ندارید Please subscribe to paid membership

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

آموزش ادمینی اینستاگرام

ادمین اینستاگرام کیست؟

ادمین اینستاگرام نقش مدیر پیج اینستاگرام رو داره که بسته به سطح سواد و دانش اون ادمین، وظایف مشخص میشه و این وظایف رابطه مستقیمی با میزان حقوق ادمین خواهد داشت.

میزان حقوق ادمین اینستاگرام

میزان حقوق ادمین اینستاگرام از ماهانه ۵۰۰ هزار تومن تا ۱۵ میلیون تومن هست که در این دوره ما شما رو به یک ادمین با حقوق ۱۵+ میلیون ماهانه تبدیل خواهیم کرد. چون شما نه تنها ادمین هستید، بلکه تکنیک‌های بازاریابی و هک رشد در اینستاگرام را یادخواهید گرفت. برای داشتن یک درآمد خوب از اینستاگرام باید آموزش ادمینی اینستاگرام ببینید.

بازار کار شغل ادمینی اینستاگرام چگونه است؟

با قطعیت میشه گفت تنها شغلی که در یک سال گذشته حقوق و درخواست‌های بازارکارش بیش از ۱۰ برابر شده ادمینی و مدیریت پیج اینستاگرام بوده که دلیل آن رشد روز افزون کسب و کارها در اینستاگرام و نیازمندی آن‌ها به ادمین بوده است. برای دیدن بازار کار و حقوق‌های بسیار جذاب این کار، کافیست سری به آگهی‌های کار بزنید. نمونه آن‌ها را در عکس زیر مشاهده می‌کنید.

مطالعه
5 ایده ثروت ساز تولید محتوا

نمونه آگهی استخدام ادمین اینستاگرام

آگهی استخدام ادمین اینستاگرام

 

استخدام ادمین اینستاگرام

 

2147483648 210163 min 1024x798 1

 

2147483648 210161 min 1024x790 1

 

وظایف ادمین پیج اینستاگرام

بسته به وظایف و سطح سواد شما میزان حقوق شما متفاوت خواهد بود. در این بین سطح سواد شما بسیار مهم هست و وظایف شما می‌تواند ازجواب دادن به دایرکت‌ها و کامنت‌ها با حقوق ماهانه ۵۰۰ هزار تومان شروع بشه و با اضافه شدن وظایفی مثل: تولید محتوا برای پیج، چیدن استراتژی محتوایی و … به حقوق ۱۵+ میلیون ماهانه برسید.

مزیت این دوره نسبت به دوره‌های مشابه

ادمینی فقط جواب دادن به کامنت و دایرکت و … نیست! ادمین خوب می‌تونه یک کسب و کار رو از نابودی نجات بده! ما شما رو تبدیل به ادمینی می‌کنیم که توانایی افزایش چندین برابری فروش یک پیج را خواهد داشت و با تکنیک‌های هک رشدی که یادمی‌گیرید می‌توانید رشد چشمگیری را برای پیج رقم بزنید. نیاز امروز بازار ادمینی است که بتونه برای مجموعه سود ساز باشه! این همون چیزیه که ما به شما آموزش خواهیم داد…

مطالعه
آموزش ساخت GIF در تلگرام

منبع: https://amirnaderi.com/academy

Amir Mohammad Naderi

Amir Mohammad Naderi
آکادمی دیجیتال مارکتینگ در سال 99 توسط امیر محمد نادری، با هدف ارائه آموزش‌های کاربردی دیجیتال مارکتینگ طبق بروزترین متود‌های جهانی، تاسیس شد.
نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه