رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

امکان استفاده همزمان از واتساپ روی چند دستگاه

استفاده همزمان از واتساپ روی چند دستگاه - امکان استفاده همزمان از واتساپ روی چند دستگاه
پیامرسان واتساپ اعلام کرد که قابلیت جدیدی را در اختیار کاربران قرار داده که آن ها می توانند همزمان از چهار دستگاه به طور همزمان و بدون اینکه دستگاه اصلی به اینترنت متصل باشد، استفاده کنند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از وب بتا اینفو، در حال حاضر بسیاری از کاربران سیستم عامل iO‌S پیامرسان واتساپ قادر هستند از قابلیت پشتیبانی از چند دستگاه، همزمان این پیامرسان روی چهار دستگاه استفاده کنند. در این قابلیت دیگر نیاز نیست که حتما نسخه موبایلی این برنامه به اینترنت متصل باشد تا روی دیگر دستگاه‌ها سرویس بدهد. اکنون این قابلیت در دسترس تعداد زیادی از کاربران iO‌S در جهان قرار گرفته است.

مطالعه
خرید فالوور ایرانی اینستاگرام

 

استفاده همزمان چهار دستگاه از واتساپ

اکنون کاربران این برنامه نسخه دسکتاپ واتساپ به صورت همزمان با نسخه موبایلی استفاده کنند، باید نسخه موبایلی به اینترنت متصل باشد. در حال حاضر واتساپ این محدودیت اتصال اینترنت در نسخه موبایل را برای کاربران iOS برداشته است. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد که حداکثر چهار دستگاه را بدون احتساب دستگاه اصلی به یکدیگر متصل کنند. کاربران در این ویژگی بدون نیاز به اتصال به دستگاه اصلی، می‌توانند از حساب واتساپ شان روی دستگاه‌های مختلف استفاده کنند.

آخرین نسخه‌ای که در اپ استور عرضه شده، نسخه ۲.۲۱.۱۸۰.۱۴ است که کاربران پس از دانلود و نصب برنامه اعلان پشتیبانی از چند دستگاه را در بخش Linked Devices دریافت می‌کنند. پس از اینکه کاربران با این درخواست موافقت کنند، از اتصال فعلی خودشان خارج می‌شود و باید دوباره کد QR روی صفحه را روی تمامی دستگاه‌های متصل اسکن کنند.

مطالعه
جلوگیری از هک شدن

امکان استفاده همزمان از واتساپ روی چند دستگاه - امکان استفاده همزمان از واتساپ روی چند دستگاه
کاربران چند ثانیه پس از اتصال به دستگاه جدید می‌توانند پیام‌های خودشان را همگام سازی کنند. البته زمان مکالمات براساس حجم تاریخچه پیام‌های کاربران متفاوت است. پس از اتمام عملیات همگام سازی پیام ها، می‌توان از حساب واتساپ روی دیگر دستگاه‌ها نیز استفاده کرد، حتی اگر گوشی خاموش باشد. این قابلیت از حداکثر چهار دستگاه به صورت همزمان پشتیبانی می‌کند که هیچ کدام از آن‌ها به جز دستگاه اصلی نمی‌تواند موبایل باشد. البته پشتیبانی از آیپد‌ها و تبلت‌های اندرویدی هنوز به برنامه واتساپ اضافه نشده است.

گفتنی است که زمان پیوستن به نسخه بتای این قابلیت، واتساپ هشداری را مبنی بر این که برخی از ویژگی‌های برنامه مثل تماس با افرادی که از نسخه قدیمی استفاده می‌کنند، احتمالا کار نخواهد کرد، می‌فرستد. البته هنوز مشخص نیست این به روز رسانی برای چه کاربرانی فعال شده است.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.