رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

خرید شماره مجازی

خرید شماره مجازی

خرید شماره مجازی

سلام دوستان میخواستم یک تجربه رو باهاتون به اشتراک بذارم.

احتمالا خیلیاتون از اپلیکیشن‌های اندرویدی مثل تکست نو، تکست پلاس، تکست نو و… برای گرفتن شماره مجازی رایگان استفاده کردین. خیلی خوب و اوکی بودن. به راحتی میشد شماره مجازی رایگان برای تلگرام گرفت. پیش شماره‌هاشونم معمولا امریکا بود. اما تو یکی دو سال گذشته یا همشون از کار افتادن یا بخاطر تحریما از هیچکدوم نمیشه استفاده کرد. حتی با قند شکن!

من شماره مجازی میگرفتم برای ساختن اکانت تلگرام یا وریفای کردن حساب استیم.
حالا چون ایینا رایگان بودن و عمری مفتی شماره مجازی گرفتیم برامون سخت بود که بخوایم شماره مجازی رو بخریم. بخاطر همین عملا دیگه خیلیا بیخیال شماره مجازی شدن.

مطالعه
آموزش دانلود استوری و هایلایت اینستاگرام + عکس

حالا من گفتم یه تجربه باهاتون به اشتراک بذارم، اونم اینکه یک بار جرعت کردم و خریدم. یه سایتی هست به اسم نامبر ایزی. جالب اینجاست که شماره‌هایی که داره به تفکیک برای همه‌ی سرویس‌ها هست. شما از سایتایی مثل مایکروسافت تا استیم و بیلزارد گرفته و بیا تا همه‌ی شبکه‌های اجتماعی و مسنجرها مثل اینستاگرام و تلگرام میتونی شماره بخری، واقعا ارزون. بهتر از اون اینکه به تفکیک کشور هم میتونی شماره بگیری. از امریکا و کانادا تا شماره مجازی برای کشورهای آسیایی. فقط کافیه حسابتو شارژ کنی، شماره‌ای که میخوای رو بگیری، تو اپلیکیشنت شماره رو بزنی و تو پنل سایت منتظر دریافت کد تایید باشی. شاید فک کنین به چه دردی میخوره؟ تصوری کنین که برای بیزینستون نیاز به اکانت تلگرام یا واتساپ برای پشتیبانی دارین و نمیخواین از شماره ی شخصیتون استفاده کنین. خب بهترین راه کار خرید شماره مجازی تلگرام برای ساخت اکانت هست.

مطالعه
جلوگیری از هک شدن

برای تلگرام حواستون باشه ورود دو مرحله‌ای رو فعال کنین. چون بالاخره شماره مجازیه و ممکنه اکانت تلگرام رو از دست بدینش.
حالا اگر نیاز به خرید شماره مجازی برای تلگرامو… بد نیست برای خرید شماره مجازی یه سر به سایتشون بزنین. سایت روون و خوبی دارن درگاهشم از زرین پاله و مطمعنه. numberez.com

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه