رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید.. Please subscribe to paid membership

متاستفانه اجازه برای ایجاد پست ندارید Please subscribe to paid membership

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

نحوه کپی کردن کپشن در اینستاگرام

با موضوع نحوه کپی کردن کپشن در اینستاگرام با شما هستیم. اگر از آن دسته کاربرانی هستید که به طور مرتب از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده می کنید و عادت به استفاده از کپشن های خاص زیر پست های خود دارید، بهتر است با روش های کپی کپشن در اینستاگرام آشنا شوید. این اپلیکیشن معمولا به کاربران خود اجازه کپی متون را نمی دهد. به همین دلیل می خواهیم شما را با روش های مختلف کپی کپشن در اینستاگرام آشنا کنیم.

روش هایی برای کپی کردن کپشن اینستاگرام

نحوه کپی کردن کپشن در اینستاگرام

استفاده از مرورگر تلفن همراه

یکی از راه های کپی کردن کپشن ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده از مرورگر موبایل است. فرقی نمی کند کپشن را از اینستاگرام کپی کنید یا کامنت و …، اما می توانید از مرورگرهایی مانند کروم، موزیلا و … در موبایل های اندروید، آیفون یا آیپد استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پست یا کامنت مورد نظر خود را در اپلیکیشن اینستاگرام خود باز کنید و روی علامت سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پست و عبارت “کپی لینک” کلیک کنید.

مطالعه
فالور بگیر نامحدود و رایگان اینستاگرام

copy instagram link caption 11

در مرحله بعد باید اپلیکیشن موبایل کروم خود را باز کرده و بر روی نوار آدرس کلیک کرده و لینک مورد نظر را در این قسمت قرار دهید. حالا روی آیکون فلش کلیک کنید تا URL مورد نظر بارگذاری شود.

copy instagram caption 12

پست اینستاگرام در مرورگر بارگذاری می شود. با کلیک بر روی متن پست مورد نظر و مکث روی آن، قسمت مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه کپی را انتخاب کرده و در کپشن پست جدید خود در اپلیکیشن اینستاگرام کپی کنید.

copy instagram caption2222222222222

البته در نظر داشته باشید که کپی نظرات زیر پست ها از این طریق امکان پذیر نیست.

کپی کردن متن پست اینستاگرام با استفاده از برنامه های جانبی

روش دیگر برای کپی کردن کپشن پست اینستاگرام استفاده از افزونه ها است. نرم افزارهایی مانند GBinstagram، instaUltra و Plus OGinstagram از بهترین برنامه ها برای کپی کپشن در اینستاگرام هستند. شما می توانید این برنامه ها و سایر برنامه های مشابه را از بازارهای مجازی مختلف دانلود کرده و از آنها برای کپی کردن کپشن ها در اینستاگرام استفاده کنید. برای استفاده از این اپلیکیشن ها باید وارد حساب کاربری خود شوید و از امکانات مختلف این افزونه ها بهره مند شوید. یکی از این قابلیت ها کپی کردن کپشن در اینستاگرام است.

مطالعه
نحوه فعالسازی قابلیت ریلز اینستاگرام

اگر میخواهید با روش های دیگر کپی نمودن کپشن نیز آشنا شوید حتما به مقاله کپی کردن کپشن اینستاگرام سری بزنید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه