رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

۵ روش کسب درآمد از اینستاگرام بدون اینکه اینفئولنسر باشیم

اینستاگرام بدون شک یکی از معدود شبکه های اجتماعی است که دائما از آن استفاده می کنم و می توانم بگویم یکی از محبوب ترین های من است.

اگرچه من عاشق نوشتن هستم، اما گاهی فکر می کنم که یک عکس می تواند بیش از هزار کلمه بیان کند. به همین دلیل من در اینستاگرام بسیار فعال هستم و سعی می کنم حداقل روزی یک بار آپدیت کنم.

من بیش از یک سال است که کسب و کار خودم را راه اندازی کرده ام و با اینکه بسیار کوچک بود، در سال ۲۰۱۸ توانستم آن را با کمک اینترنت گسترش دهم.

من فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کرده‌ام، استراتژی‌های بازاریابی بیشتری یاد گرفته‌ام و از شبکه‌هایم به عنوان وسیله‌ای برای رشد آهسته، اما مطمئناً چیزی کوچک استفاده کرده‌ام.

در این فرآیند، من همچنین روش‌های بسیاری را برای کسب درآمد بیشتر کشف کرده‌ام و به روش‌هایی که می‌دانستم، اما هرگز نمی‌دانستم چگونه از آنها استفاده کنم، کاوش کردم. یکی از آنها کسب درآمد با اینستاگرام است.

صرف نظر از هنرمندان و چهره های عمومی به طور کلی، خواهید دید که اینفلوئنسرها یا افرادی هستند که از طریق پلتفرم به شهرت رسیده اند، اما آیا تا به حال فکر کرده اید که علاوه بر شهرت و فالوورهای زیاد، چه چیزی به دست می آورند؟

خوب، آسان است، پول زیادی.

داشتن فالوورهای زیاد در اکانت اینستاگرام شما می تواند به منبع پول تبدیل شود. بنابراین با استفاده از انگیزه ای که این موضوع برای من ایجاد کرده بود و اینکه اینستاگرام جایی است که بیش از ۲ ساعت در روز در آن سپری می کنم، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم.

و در اینجا روش هایی را که برای کسب درآمد با اینستاگرام کشف کرده ام به اشتراک می گذارم تا شما نیز بتوانید با این شبکه شروع به کسب سود کنید.

برای کسب درآمد از اینستاگرام به چه چیزهایی نیاز دارم؟

برای شروع کسب درآمد با اینستاگرام، ابتدا به یک حساب کاربری در پلتفرم نیاز دارید.

اگر قبلاً یک حساب شخصی دارید یا حسابی دارید که تلاشی برای شناور شدن داشته است اما کار نمی کند، توصیه می کنم یک حساب جدید ایجاد کنید.

اما ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید روی چه چیزی حساب باز کنید.

در اینستاگرام تنها افراد مشهور و اینفلوئنسر نیستند که فقط برای گرفتن سلفی و عکس از محیط خود حساب باز کرده اند.

همچنین حساب‌هایی وجود دارد که فقط به عکس‌های غذا، لباس، مد، کتاب یا هر موضوع دیگری اختصاص داده شده است، بنابراین شما چندین گزینه دارید.

البته، بهتر است به جای مرور همه گزینه ها، چیزی را برای وقف اینستاگرام خود انتخاب کنید که با آن احساس راحتی کنید و طبیعی به نظر برسد.

در حال حاضر، در حالی که می توانید از تبدیل شدن به یک چهره عمومی و رشد صفحه اینستاگرام با محتوایی که ربطی به نمایش چهره شما ندارد، اجتناب کنید، این یک گزینه ممکن و بسیار خوب است.

اما اکانت هایی که بیشترین درآمد را دارند عمدتا افرادی هستند که خود را به مردم نشان می دهند و با فالوورهای خود در تعامل هستند.

این اینفلوئنسرها مانند یک یوتیوبر هستند، فقط آنها را بیشتر به عنوان “اینستاگرام” می شناسند.

بنابراین، در حالی که در حال ایجاد حساب کاربری خود در اینستاگرام هستید، به دقت فکر کنید که چگونه می‌خواهید به مردم خطاب کنید و چه محتوایی را به اشتراک می‌گذارید زیرا نام کاربری و هر چیزی که در حساب خود قرار می‌دهید نیز به آن بستگی دارد.

ساخت اکانت در اینستاگرام بسیار ساده است، کافی است به صفحه اینستاگرام مراجعه کرده و روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

در ادامه، مهم‌ترین و سخت‌ترین بخش کسب درآمد با اینستاگرام، داشتن فالوور و تعداد زیاد است.

این واقعیت ساده ایجاد حساب کاربری شما را تضمین نمی کند که درآمد کسب کنید زیرا آنچه واقعاً می توانید کسب درآمد کنید، تمام دنبال کنندگانی هستند که دارید.

وقتی منظورم این است که قسمت سخت آن است، منظورم غیرممکن یا اودیسه نیست، اما جذب کاربران به آن چندان آسان نیست، علاوه بر دیدن نشریات شما و لایک کردن هر یک از آنها، تشویق می شوند شما را دنبال کنید

به همین دلیل است که باید کارت های خود را خیلی خوب بازی کنید و روی عکس ها، داستان ها، ویدیوها و به طور کلی محتوایی که تصمیم دارید در حساب خود منتشر کنید، کار زیادی کنید.

از هشتگ ها، منشن ها و ابزارهایی که اینستاگرام به شما ارائه می دهد به خوبی استفاده کنید.

البته رازهایی وجود دارد که خیلی ها برای رشد سریع تر و داشتن هزاران یا میلیون ها فالوور در کمتر از یک خروس به اشتراک می گذارند.

5 روش کسب درآمد از اینستاگرام بدون اینکه اینفئولنسر باشیم - یک سوال
۵ روش برای کسب درآمد با اینستاگرام

قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم که دقیقاً چگونه می توانید با اینستاگرام درآمد کسب کنید و همه آن روش هایی که برای شما در ماه هزاران دلار درآمد دارند، اجازه دهید کمی توضیح دهم که چگونه ممکن است.

راز پول درآوردن و آنچه شما نیاز دارید همان چیزی است که قبلاً به شما گفتم: دنبال کنندگان.

اما ممکن است از خود بپرسید که “من دقیقاً چگونه فالوورهایم را وادار به کسب درآمد کنم؟”

این در مورد دریافت پول از آنها یا این نیست که برای هر فالو در حساب شما، اینستاگرام به شما پول می دهد.

چیزی که واقعاً باعث می شود پول زیادی به دست آورید این است که از “مخاطبان” خود که فالوورهای شما هستند، استفاده کنید و به دلیل توجهی که در شبکه اجتماعی به شما می شود، افراد زیادی وجود دارند که می خواهند با شما همکاری کنند یا خرید کنند. آنچه شما ارائه می دهید

هرچه بیشتر شناخته شوید، حتی برای نوشیدن آب شیر به شما پول می دهند و می گویند که معجزه می کند.

مطالعه
تبدیل فایل به PDF با استفاده از تلگرام

خوب، این ایده کلی برای کسب درآمد است، اما اکنون بیایید به نحوه انجام آن بپردازیم و اگر فکر می کنید که این کار شما نیست یا هر یک از آنها مناسب شما نیست، خواهید دید که روش های زیادی وجود دارد:

۱. پست های حمایت شده ایجاد کنید

اینستاگرام پلتفرمی است که به راحتی تبلیغ‌کنندگان و شرکت‌ها را با اینفلوئنسرها یا کاربرانی که هزاران و حتی میلیون‌ها فالوور دارند مرتبط می‌کند.

چرا یک تبلیغ کننده می خواهد با یک اینستاگرامر تماس بگیرد؟ برای همه افرادی که پست های شما را می بینند.

به دست آوردن فالوور در اینستاگرام زمان می برد، شاید گاهی اوقات خیلی طولانی باشد (اما به این دلیل دلسرد نمی شوید)، و ممکن است هزینه زیادی برای شرکت ها یا تبلیغ کنندگان صرف شود که زمان زیادی را برای توسعه یک حساب اختصاص دهند.

به همین دلیل است که آنها ترجیح می‌دهند سریع‌ترین، آسان‌ترین و حتی گاهی ارزان‌تر را انتخاب کنند: پرداخت پول به اینستاگرامرها برای تبلیغ آنها.

اینجا جایی است که وارد می شوید و شروع به کسب درآمد می کنید. ولی باید محتوا بسازید و بزرگترین مرجع آموزش تولید محتوا فارسی آکادمی رسا هست.

شما فقط باید مانند بقیه پستی بسازید، اما اگر تبلیغ کننده ای است که شامپو یا نرم کننده مو می فروشد، باید موهای خود را اصلاح کنید، زاویه خوبی بگیرید و محصول را در عکس خود نشان دهید.

همه اینها همراه با عنوانی است که پیامی برای تبلیغ مستقیم محصول یا برند دارد. چیزی شبیه به: “تنها راه برای براق کردن موهایم بعد از یک روز طولانی استفاده از نرم کننده این برند در هر بار شستشو است.”

هشتگ ها و ذکر شرکت و حتی اکانت اینستاگرام آن را که به تصویر لینک شده است فراموش نکنید.

شرکت‌ها و تبلیغ‌کنندگان نه تنها از کسب درآمد و فروش بیشتر با این نشریات سود می‌برند، بلکه بخشی از فالوورهای شما را به حساب خود هدایت می‌کنند.

و شما در این فرآیند، بسته به تعداد فالوورهای خود و میزان شرکت یا تجارت تبلیغ کننده ای که اسپانسر آن هستید، می توانید تا ۵۰۰۰ دلار در هر پست کسب کنید.

این متداول‌ترین روشی است که در سراسر اینستاگرام مشاهده می‌کنید، اما روشی برای هر کاربر با چند فالوور نیز نیست.

اگر می خواهید برای آن درآمد خوبی کسب کنید، مطمئن شوید که حداقل چند هزار دنبال کننده دارید و نه چند صد.

آیا توانستید میلیون ها فالوور داشته باشید؟ بنابراین اجازه دهید به شما بگویم که شخصیت های وفادار اینستاگرام مانند Lele Pons برای یک پست حمایت شده تا ۹۰۰۰۰ دلار درآمد کسب می کنند.

۲. تمام عکس های خود را بفروشید

صفحاتی هستند که در این زمینه تخصص دارند، اما من این فرصت را داشته ام تا بررسی کنم که هیچ مکانی بهتر از خود اینستاگرام برای فروش عکس های شما وجود ندارد.

چرا باورش می کنم؟ اول اینکه از تعداد افرادی که ترجیح می‌دهند در اینستاگرام عکسی با هشتگ یا کلمه جستجو کنند، تعجب خواهید کرد تا اینکه به گوگل بروید و نتایجی را ببینید که اگرچه گاهی اوقات خوب هستند، اما چیز غیرعادی نیستند.

هر کاربر متفاوت است و بنابراین، عکس‌هایی که منتشر می‌کنند (اگرچه نه همه) معمولاً متفاوت هستند و ممکن است قبلاً ندیده باشید.

به همین دلیل است که حتی من معمولاً می روم و شروع به جستجوی تصاویر برای تصویر زمینه تلفن همراه یا داستان ها و مقالاتم می کنم.

مشکل اینجاست که می‌دانید اینستاگرام دقیقاً گزینه‌ای برای ذخیره مستقیم تصویر در تلفن همراه شما ندارد، مگر اینکه صفحه‌ای را از صفحه خود بگیرید.

این کاملاً خوب است زیرا به این ترتیب از کپی رایت مراقبت می شود و اینجاست که ایده عالی فروش عکس های شما مطرح می شود.

اگر شخصی وارد نمایه شما شود یا هنگام کاوش عکسی از شما پیدا کند که دوستش داشته است، می خواهد آن عکس را داشته باشد، اما آیا بهتر نیست به جای عکس گرفتن از صفحه، آن را با کیفیت HD داشته باشید؟ خوب، دقیقاً همان چیزی است که آنها فکر می کنند.

آیا عکسی از درخت گیلاس دارید و کسی آن را دوست دارد و تصمیم می گیرد که می خواهد آن را بخرد؟ روی آن قیمت بگذارید و پس از دریافت وجه، اصل آن را برای او ارسال کنید.

تصاویری که لایک های زیادی دارند هزینه بالاتری دارند و آن این است که اگرچه یک عکس ممکن است “معمولی” به نظر برسد، اما اگر هزاران یا میلیون ها نفر آن را دوست داشته باشند، چیزی که ۵ دلار قیمت دارد می تواند حتی ۳۰۰ دلار قیمت داشته باشد.

راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید عکس‌های خود را ارائه دهید و علاوه بر این، می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید و با آن‌ها بازی کنید تا کالای جدیدی بسازید و آن را به فروش برسانید.

۳. یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید

برخی از اکانت‌های اینستاگرام هستند که تازه شروع به کار کرده‌اند و به راه‌اندازی فروشگاه و فروش محصولاتشان اختصاص دارند، اما اگر این کار را متفاوت انجام دهید چه؟

وقتی کاملاً خود را وقف آن کنید و سپس شروع به سود بردن از آن کنید، به دست آوردن طرفداران آسان تر است.

بنابراین، اگر می خواهید محصولی را بفروشید یا خدمات خود را ارائه دهید، می توانید این کار را از طریق پست های اینستاگرام خود انجام دهید.

با داشتن فالوورهای زیاد، تمام شهرت مورد نیاز خود را به دست آوردید تا کاربران هنگام خرید احساس امنیت کنند.

علاوه بر این، همچنان می‌توانید از فروش عکس‌های خود یا ایجاد پست‌های حمایت‌شده درآمد کسب کنید، زیرا اگرچه در حال راه‌اندازی یک فروشگاه هستید، لزوماً مجبور نیستید کل حساب خود را به آن اختصاص دهید.

مطالعه
قرار دادن نظرسنجی در استوری اینستاگرام

شما می توانید تنوع در عکس هایی که آپلود می کنید حفظ کنید و بنابراین روش های مختلف را انتخاب کنید.

اینستاگرام مکانی عالی برای فروش محصولات است و حتی اگر وب‌سایتی دارید که مردم بتوانند به راحتی خرید کنند، مکان بسیار خوبی است.

این شبکه اجتماعی گزینه ای به نام خرید اینستاگرام دارد و به شما امکان می دهد لینک ها و هزینه محصولات را در تصاویری که در حساب خود آپلود می کنید قرار دهید.

به این ترتیب کاربران می توانند هزینه ها را بدون پرسیدن دائمی ببینند یا اگر هزینه زیادی برای آنها دارد کمی پایین بیایند و توضیحات را مرور کنند.

به این ترتیب شما همچنین ترافیک وب سایت خود را به دست خواهید آورد.

اما حتما برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی آموزش ببینید، شما میتوانید با دوره پادشاهی اینستاگرام
قلمرو پادشاهی فروشگاه خودتون رو در اینستاگرام احداث کنید

۴. حساب خود را برای فروش قرار دهید

افرادی هستند که وقف ایجاد یک حساب کاربری و به دست آوردن فالوورهای زیادی برای مدیریت آن برای مادام العمر نیستند، بلکه برای فروش آن به شخصی که نمی خواهد کل روند رشد را طی کند، می فروشند.

به دست آوردن فالوورهایی که قبلاً به آن اشاره کردم ممکن است زمان زیادی طول بکشد، به همین دلیل است که تا حدی برای بسیاری از افراد شغل محسوب می شود.

چطور شغل؟ ساده است، آنها به رشد اکانت اختصاص داده شده اند، فالوورهای زیادی را با خود به دست می آورند و زمانی که مبلغ مناسبی دارند، آنها را به افراد یا شرکت هایی می فروشند که زمان کافی برای ایجاد یک حساب کاربری از ابتدا ندارند.

قیمت یک اکانت بدیهی است که به تعداد فالوورهایی که می توانید در آن جمع آوری کنید بستگی دارد، اما برای اکانتی با ۱۰۰۰۰ فالوور به راحتی می توانید بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار درخواست کنید.

اما اگر می خواهید از این روش استفاده کنید به این دلیل است که از قبل مطمئن هستید که چگونه به سرعت فالوور به دست آورید و انجام آن زمان زیادی از شما نمی گیرد.

من در واقع دوستی دارم که به این موضوع اختصاص دارد.

یک حساب کاربری در یک موضوع یا موضوع خاص ایجاد کنید و شروع به ایجاد فالوور کنید و زمانی که معمولاً به ۲۰۰۰۰ فالوور یا ۵۰۰۰۰ نفر رسید، آن را به صفحاتی که رشد آنها سخت بوده است یا کاربرانی که نمی خواهند ساعت ها با تلفن همراه وقت بگذارند ارائه می دهد.

مواردی وجود دارد که حتی به کاربران کمک می کند تا فالوورهای حساب های شخصی خود را افزایش دهند و آنها را به نوعی اینفلوئنسر تبدیل کنند. می توانید حساب را از ابتدا ایجاد کنید یا حسابی را که آنها ایجاد کرده اند برای مدتی مدیریت کنید.

برای اکانتی با ۵۰۰۰۰ فالوور او به من گفته است که می تواند حتی ۱۶۰۰۰ دلار دریافت کند و وقتی نوبت به مدیریت آن می رسد، در صورت دستیابی به نتایج مشخص، هزینه افزایش می یابد.

بنابراین، آیا موفق می شوید سریع فالوور پیدا کنید؟ سعی کنید آن اکانت را بفروشید و بهتر از همه، می توانید همزمان با بیش از یکی کار کنید و در پایان ماه به راحتی می توانید بیش از ۵ یا ۶ عدد را برای فروش قرار دهید.

۵. دانش خود را بفروشید

در حالی که من به شما می گویم چگونه می توانید با اینستاگرام به صورت رایگان درآمد کسب کنید، این دانشی که با شما به اشتراک می گذارم و بعداً خود را کشف می کنید، ارزش زیادی دارد.

افراد بسیار زیادی هستند که به بازاریابی آنلاین اختصاص داده شده اند و با این حال اغلب نمی دانند چگونه به راحتی یک حساب اینستاگرام ایجاد کنند.

اما اگر شما یکی از معدود افرادی هستید که یاد گرفته اید چگونه یک حساب کاربری در یک یا دو ماه بیش از ۱۰۰۰۰۰ فالوور داشته باشید، اطلاعات ارزشمندی در اختیار دارید.

این بسیار شبیه فروش اکانت های اینستاگرام شما است، اما بیایید بگوییم که بسته به اینکه چگونه آن را می بینید، کمی ساده تر است. شما فقط باید دانش خود را بفروشید، مشاور همه کسانی باشید که نمی دانند چگونه یک حساب کاربری در اینستاگرام ایجاد کنند.

افرادی هستند (مثل من) که نمی خواهند پول بدهند تا همه چیز را آماده و بدون بلند کردن انگشت خود داشته باشند، بلکه یاد بگیرند که چگونه این کار را انجام دهند و در نتیجه بتوانند از پس خود برآیند، علاوه بر این که بدون نیاز به متوسل شدن به یک ابزار پول درآورند. سرویس.

پس مانند معلم آنها شوید، کسی که به آنها یاد می دهد چگونه به صورت آنلاین موفق شوند.

شما می توانید از حساب اینستاگرام خود برای حفظ محتوایی که تاکنون ارسال کرده اید استفاده کنید، اما همچنین می توانید خدمات خود را در هر پست ارائه دهید.

آیا ترجیح می دهید حساب خود را فقط به ارائه خدمات خود اختصاص دهید؟ اگر فالوور دارید چرا که نه؟

با شارژ ساعتی یا با تعیین نرخ ثابت بسته به خواسته آنها و اگر در تدریس مهارت دارید، درآمد زیادی کسب خواهید کرد، پس منتظر چه هستید؟

همین حالا میتونید با تهیه جعبه ابزار تولید محتوا تمام نیاز های خود را برآورده کنید و محتوا بسازید

چگونه تصمیم بگیرم که برای پست های خود در اینستاگرام چقدر هزینه کنم؟

این سوالی است که من اغلب از خودم می‌پرسیدم، به خودم می‌گفتم اگرچه می‌دانستم می‌توانی برای آنها پول زیادی بخواهی، اما دقیقاً چقدر بود؟

برای اینکه تصمیم بگیرم چقدر برای انتشاراتم هزینه کنم، به خودم اطلاع دادم و آنچه که بیشتر از همه مهم است آمار شماست.

منظور من از آمار چیست؟ به همه توجهی که اکانت شما از نظر لایک، منشن و میزان جذب کاربران جدید اینستاگرام دریافت می کند.

مطالعه
انواع روشهای ذخیره ویدیو در تیک تاک

اما بیشترین بر اساس میزانی که می‌توانید شارژ کنید، تعداد فالوورهایی است که دارید.

اگرچه می توانید با اینستاگرام درآمد زیادی کسب کنید، اما این چیزی نیست که فقط با حدود ۸۰۰ فالوور بتوانید آن را بدست آورید، حتی با ۵۰۰۰ یا ۶۰۰۰ فالوور.

شما می توانید چند دلار بخواهید، بین ۲۰ تا ۳۰ دلار برای هر نشریه حمایت شده، اما این فقط به شما کمک می کند که اگر چه درآمد اضافی است که اصلا بد نیست، برای افزایش این مبلغ به صدها فالوور نیاز دارید. یا هزاران دلار

بنابراین، به طور خلاصه، هر چه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، صفرها در انتهای عدد بیشتر می شوند.

پیشنهاد می کنم قبل از کسب درآمد از حساب خود به تعداد فالوورهای خوبی دست پیدا کنید.

از ۴۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ فالوور عدد خوبی است و شما می توانید با آن درآمد قابل توجهی داشته باشید. شما به راحتی می توانید برای هر پست ۸۲۰ دلار بخواهید.

اکنون، اگر می‌خواهید در مورد دریافت ارقام بزرگ صحبت کنید، باید به بیش از ۱۰۰۰۰۰ فالوور دست پیدا کنید تا یک نشریه بتواند حتی ۳۰۰۰ دلار تولید کند.

وقتی از نظر فالوور در بین اعداد ۶ رقمی بزرگ قرار دارید، مقدار پول به ازای هر پست سریعتر افزایش می یابد، نه مثل قبل که فقط می توانستید برای رسیدن به این هدف صبر کنید.

اگر در مورد میلیون ها فالوور صحبت کنیم، در مورد پول زیادی صحبت می کنیم.

وقتی می گویم “پول زیاد” در مورد چقدر صحبت می کنم؟ فرض کنید ۵ میلیون دنبال کننده دارید، برای یک نشریه حتی می توانید ۳۰۰۰۰ دلار دریافت کنید.

معمولاً وقتی یک نام تجاری یا شخصی علاقه مند به حمایت مالی از یک نشریه است، معمولاً پیشنهادی را برای شما ارسال می کند که در آن بیشتر از شما انتظار دارند یک پیشنهاد متقابل ارائه دهید و به همین دلیل ضروری است که بدانید واقعاً انتشارات شما چقدر هزینه دارند.

شما فقط باید بر اساس تعداد فالوورها و تفاوت بین مقیاس های ۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ و از آنجا به میلیون ها نفر هدایت شوید.

چگونه می توانم مارک هایی را برای کار با آنها پیدا کنم؟

به طور معمول، آنها شما را پیدا می کنند، اما این بدان معنا نیست که جستجو ضرری ندارد، بنابراین برای یافتن آنها فقط باید محیط مارک هایی را که به بهترین وجه متناسب با سبک حساب شما هستند را مرور کنید و ببینید که آیا قبلاً برای تبلیغات حمایت شده پول پرداخت کرده اند یا خیر.

برندهای بزرگ هدف بزرگی هستند که هر اینستاگرامر از همان ثانیه اول به دنبال آن است، اما وقتی شروع به کار می کنید باید کمی واقع بین باشید یا به اندازه کافی فالوور ندارید.

با این حال، این را نیز در نظر داشته باشید که بسیاری از برندهای بزرگ در بازار در اینستاگرام چندان جذاب نیستند و به همین دلیل است که نیاز به فشار کمی دارند تا کاربران بروند و اکانت خود را دنبال کنند.

بنابراین تمرکز اصلی شما شرکت های کوچک خواهد بود، اما همچنین شرکت هایی که اگرچه بزرگ هستند، اما ممکن است حضور چندانی در شبکه اجتماعی نداشته باشند.

اما فراموش نکنید که به دنبال مارک هایی باشید که با موضوع حساب شما مطابقت دارند.

آیا از سفرها و مقاصد عکس می‌فرستید؟ می‌توانید با شرکت هواپیمایی که مرتباً با آن سفر می‌کنید یا شرکت مسافرتی که معمولاً با آن برنامه‌ریزی می‌کنید به کجا بروید، کار کنید.

بخش لباس و غذا حتی ساده تر است. شما هزاران فروشگاه با اکانت های تایید شده و رسمی در اینستاگرام دارید، بنابراین فقط با جستجوی اندک می توانید تعداد زیادی، کم و تعداد فالوورهای خوبی را پیدا کنید.

در مورد غذا، رستوران هایی دارید که بازدید کرده اید، کتاب های آشپزی که برای غذاهای خود استفاده می کنید یا برندی از ظروف که ترجیح می دهید (یا لزوماً نباید آن ها را دوست داشته باشید).

منظورم این نیست که شما فقط باید با برندهایی کار کنید که ۱۰۰% با حساب کاربری شما مرتبط هستند، همیشه می توانید کمی تغییر دهید و از برندهای دیگری که فرصت خوبی برای آنها می بینید بپرسید، اما حساب خود را روی لباس اضافه نکنید. به عنوان مثال، با انتشارات در مورد اتومبیل.

برای جستجوی صحیح آنها، توصیه می‌کنم ابتدا به گوگل بروید و برندهایی را در حوزه‌ای که روی آن تمرکز می‌کنید یا ممکن است با اینستاگرام شما خوب باشد، بررسی کنید.

هر یک از آنها را که تقریباً همیشه شبکه های اجتماعی خود را به اشتراک می گذارند، یادداشت کنید و سپس به اینستاگرام بروید و در آن زمان است که شروع به تایپ نام ها در موتور جستجو می کنید.

آیا شبکه های اجتماعی خود را به اشتراک نگذاشته اید؟ پیدا کردن یک برند در اینستاگرام با توجه به اینکه در همه سایت ها از نام خود استفاده می کنند، اصلا سخت نیست.

در این مرحله، خواهید دید که اگر با هنرمند یا اینستاگرامر دیگری همکاری کرده اند، چه تعداد فالوور دارند و وقتی متقاعد شدید که می تواند گزینه خوبی باشد، از طریق تماس یا دایرکت از اینستاگرام برای آنها بنویسید.

به همین ترتیب، همانطور که گفتم، بسیاری از برندها تمایل دارند شما را به تنهایی پیدا کنند، زیرا آنها نیز معمولاً در جستجوی تصویر جدیدی برای محصولات و خدمات خود هستند.

بنابراین، مراقب پیام‌های خود در سینی و ایمیل‌ها باشید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.