رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

aalan

داستان هیرو تکیز دوتا ۲

داستان هیرو تکیز (techies) 

تکیز را به عنوان پوز ۲ ٬ ۴ و ۵ بازی کنند . تکیز یکی از هیرو های بشدت رو مخ بازیه که خیلی از پلیر ها باور دارند که باید این هیرو حذف شود اما بیاین قبول کنیم که کل قدرت تکیز به بمب هایی که داره هستش و اگه این ها نباشه عملا این هیرو با کریپ فرقی نداره به خاطر این است که valve چندین سال است که این هیرو را حذف نکرده است . جالبه بدونید که نژاد این هیرو کین ها هستش . نژاد کین ها همان sniper ٬ snapfire و … هستش .

داستان هیرو تکیز (techies) 

وقتی ۳ اعجوبه آتش بازی به نام های اِسکویی ٬ اِسپرین و اِسپون سعی داشتن راه امن تری برای منفجر کردن بمب هاشون پیدا کنن در واقع آن ها الان هم در کل شهر خودشون mine ها و بمب های مخفی کار گذاشتن ولی کنترل هیچ کدومشون دست خودشون نبود اون بمب ها فقط با نزدیک شدن دشمن ها فعال میشد اما بعد از کلی آزمایش ان ها تونستن یک دستگاه که فقط یک دکمه داشت را اختراع کنند  که وقتی اون دکمه را فشار بدهند . از راه دور فیتیله بمب را روشن می کرد . این ۳ تا هر چقدر که می توانستند دبه ها و مخزن هاشون را پر بمب ها کردن تا برای اولین بار اختراعشون را تست کنن . آن ها تقریباً کل کارگاهشون را پر بمب کردند .

مطالعه
واچ تایم چیست؟

و بعد هم آن ها را جمع کردن و به بیرون شهر بردن در آن جا با دستگاه جدیدشون یک فیتیله برای بمب هاشون گذاشتن که با کنترل جدیدشون روشن می شد . اِسکویی و اِسپرین بمب ها را کار گذاشتن  و در یک گودال قایم شدند تا اختراعشون را تست کنن اما آن ها آنقدر ذوق داشتن که نفهمیدن اِسپون نیست و آن را در کارگاه جا گذاشته بودند اما با خوشحالی دکمه انفجار را زد اما هیچ اتفاقی نیافتاد  و آن ها عصبانی شدند و چندین بار دکمه را زدند تا اینکه انفجار انجام شد . اِسکویی و اِسپرین خوشحال و خندان به سمت شهر حرکت کردند اما ناگهان یک موج عظیم انفجاراز سمت شهر به سمتشون آمد و آن ها را نقش زمین کرد ولی آن ها با انفجار و صدایی که داره مشکلی نداشنتد چون به نظر آن ها صدای انفجار که در گوششان می ماند یکی از لذت بخش ترین حس ها است.

مطالعه
آموزش فعال و غیر فعال کردن آنتی ویروس در ویندوز 10

اگر تمایل دارید این هیرو را به صورت کامل یاد بگیرید می توانید روی لینک تکیز کلیک کنید .

آن ها به سمت کارگاهشون حرکت کردند اما دیدن از کارگاهشون چیزی نمونده و چند لحظه و چند لحظه بعد صدای انفجار متعدد از کل شهرشون به گوش میرسید و اهالی شهر که منشاً این ها را نمی دانستند فرار کردند اما آن ها خیلی سریع متوجه قضیه شدند از شدت انفجار شهرشون لرزیده بود و باعث شده بود مین های که در همه جای گذاشته بودند به صورت زنجیره ای منفجر بشن قدرت و تعداد این انفجار ها زیاد بود که بعد از چند دقیقه شهرشون تبدیل به خرابه شد .

مطالعه
بازیابی اطلاعات از دست رفته ویندوز

اِسکویی و اِسپرین از اینکه می دیدند اختراع جدیدشون کار می کنه ذوق زده بودند نشستن و با خنده به نابودی شهر نگاه کردند. تنها یک چیز در ذهنشون می گذشت چگونه می توان انفجاری حتی بزرگتر تر از این درست کنند .

تگر در بازی به تکیز نگاه کنید متوجه می شوید که اِسپون کل این مدت را در دبه بوده و هنوز هیچکدومشون نفهمیدن و اونا فکر می کردن اِسپون با انفجار کارگاهشون مرده.

منبع : سایت هاردزون 

داستان هیرو تکیز دوتا 2 - یک سوال

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.