رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید.. Please subscribe to paid membership

متاستفانه اجازه برای ایجاد پست ندارید Please subscribe to paid membership

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

روتر سیسکو ISR

روتر سیسکو ISR

روتر سیسکو ISRwAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

امروزه سوئیچ های و  روتر سیسکو در هر سازمانی یافت میشوند و جزو جدا ناشدنی صنعت شبکه شده اند. در میان محصولات این شرکت سری روترهای Integrated Services Routers انتخاب هوشمندانه ای به منظور برقراری ارتباطات WAN بین شعب سازمان و دیتاسنترها بحساب آمده و برای هر تجارتی و با هر ابعادی قابلیت های گسترده ای را فراهم میکنند.

ویژگی روتر ISR سیسکو

روترهای ISR امکان فعالسازی ویژگی های بی نظیری در بستر کلود، ارتباطات همراه از قبیل LTE، ارتباطات صوتی و تصویری و اتصال امن برپایه IPsec را فراهم میسازند. پشتیبانی این محصولات از تکنولوژی ارتباطات صوتی و تصویری موجب میشود تا کنفرانس های تلفنی و ویدئویی امن بین شعب مختلف امکان پذیر شده و برای شعبه های مختلف سازمان که زیرساخت امنی برای تجهیزات Collaborative خود نیاز دارند گزینه مناسبی است.

این روترها با برقراری زیرساخت لازم برای Secure Cloud Computing به سازمان ها اجازه میدهند تا با برقرارسازی ارتباطات امن و بر پایه مناسبات امنیتی، ارتباطات بین دیتاسنترها و شعب را برقرار سازند. این امر سبب میشود تا نیازهای کارمندان سازمانی که به دورکاری مشغول هستند نیز بیش از پیش برآورده شده و موجب بالارفتن بازده کاری شود. همچنین با پشتیبانی از مجازی سازی و High Availability ، گزینه جذابی برای طراحی شبکه بحساب می آیند.

مطالعه
آموزش فیلمبرداری از صفحه گوشی با صدا در آیفون و اندروید

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه انواع لایسنس سیسکو با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

انواع مدل روتر ISR سیسکو

روتر ISR Cisco در سری ها و مدل ها گوناگون، برای مصارف مختلف در سطح شبکه های سازمان ها بکار میروند. این سری از روترها با بهره گیری از سیستم عامل پرقدرت IOS XE، پاسخگوی نیازهای شبکه های گسترده سنتی بمنظور برقراری ارتباطات بر بستر WAN میباشند. بعلاوه، با بهره گیری از سیستم عامل IOS XE SD-WAN، مدیران میتوانند از این سری از روترها بعنوان کنترلر شبکه SD-WAN سیسکو در لبه شبکه شعب و دیتاسنتر خود استفاده نمایند. در این حالت تمامی تجهیزات بوسیله نرم افزار vManage سیسکو مدیریت شده و سیاست های از پیش تعیین شده برای انتخاب بهترین مسیر برای انتقال داده برروی آنها اعمال میگردد.

مطالعه
ثابت کردن جای آیکون ها روی دسکتاپ

روترهای ISR 1000 سیسکو؛ گزینه ای مناسب برای لبه شبکه شعب

سری روتر ISR 1000 Cisco بمنظور بکارگیری در لبه شعب طراحی شده اند و به مشتریان این امکان را میدهند تا با حداقل هزینه ترافیک های خود را در بستر شبکه WAN و یا SD-WAN مدیریت کنند. همچنین این روترها توانایی اعمال سیاست های امنیتی در لبه شبکه را دارا هستند و میتوانند قابلیت های فایروال های سیسکو را در لبه شبکه در اختیار مدیران قرار دهند.

روتر های ISR 4000 سیسکو؛ گزینه ای مناسب برای لبه مراکز داده

بصورت کلی و برای شبکه های پیشرفته تر، مشتریان میتوانند از سری روترهای ۴۰۰۰ سیسکو برای مدیریت ترافیک های خود در بستر WAN و یا SD-WAN در دیتاسنترهای خود استفاده نمایند. این روترها با بهره مندی از ساختار ماژولار امکان فراهم آوردن پهنای باند بیشتری را چه برای شبکه LAN و چه بر بستر IPsec مهیا مینمایند و انتخاب هوشمندانه ای برای شبکه های دیتاسنترهای پیشرفته بحساب میایند.

مطالعه
راههای تمیز کردن کیبورد

انواع روترهای ISR سیسکوwAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

لایسنس روتر ISR  سیسکو

با معرفی لایسنس های اسمارت سیسکو، مشتریان برای فعالسازی قابلیت های محصولات سیسکو نیاز به استفاده از این لایسنس ها میباشد. در روترهای ISR سیسکو و با سیستم عامل IOS XE، مشتریان میتوانند با استفاده از اسمارت لایسنس آفلاین PLR روتر ISR، تمامی قابلیت ها و ویژگی های تجهیزات خود را بصورت دائمی و فول فعال نمایند. لازم بذکر است این روش نیازی به ارتباط با سرورهای آنلاین سیسکو ندارد.

همچنین درصورت استفاده از IOS XE SD-WAN، تمامی محصولات تا ۲۵۰Mbps ترافیک رمزنگاری شده را پشتیبانی میکنند و درصورت نیاز به پهنای باند رمزنگاری شده بیشتر، مشتریان باید لایسنس های DNA سیسکو برای SD-WAN را خریداری و برروی تجهیزات خود فعال نمایند. لازم بذکر است در حالت (Controller Mode) لایسنس های اسمارت سیسکو کارایی ندارند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه