رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

سوئیچ سیسکو Catalyst 4500

سوئیچ سیسکو Catalyst 4500

سوئیچ کاتالیست ۴۵۰۰ سیسکو که برای افزایش ظرفیت های سوئیچینگ در لایه Access  و Distribution در طراحی Campus بحساب می آید، موجب افزایش کارایی و بهبود شبکه بهمراه کاهش هزینه های اجرایی خواهد شد. این دستگاه گزینه ایده آلی برای شبکه های Access و Distribution در طراحی Campus بحساب می آید. در عرصه طراحی سوئیچ ۴۵۰۰ سیسکو دارای شاسی های متنوعی از قبیل ۳ ، ۵ ، ۷ و۱۰  اسلات عرضه شده است. در مدل دارای ۷ و ۱۰ شاسی، با بهره گیری و استفاده از ۲ سوپروایزر قدرتمند، مدیران میتوانند Redundancy را بطور کامل پیاده سازی و بهره برداری نمایند.

ویژگی سوئیچ Cisco Catalyst 4500

این سری از سوئیچ Cisco با بهره مندی از سیستم عامل IOS XE  امکان خودکارسازی فرآیندها را فراهم کرده که این امر موجب انعطاف پذیری و سهولت بیش از پیش مدیریت شبکه میگردد. همچنین با پشتیبانی از تکنولوژیGigabit Ethernet ، Power over Ethernet ،  PoE+ و UPOE امکانات لازم برای مشتریان برای پاسخ به نیازهای آینده شبکه را نیز فراهم کرده است.

مطالعه
تنظیم نور لب تاب با محیط

ظرفیت و پهنای باند این سوئیچ ها به میزان ۹۲۸Gbps و ۴۸Gbps به ازای هر اسلات و توان مورد نیاز آن ۹۰۰۰W برای پشتیبانی از قابلیت PoE را می باشند.   سوپروایزر سوئیچ سیسکو برروی این سری از امکاناتی چون کنترلر وایرلس پشتیبانی میکند. سوئیچ سیسکو Catalyst 4500 از حداکثر توان بی سیم ۲۰G و قابلیت ارائه سرویس به ۵۰ اکسس پوینت و ۲۰۰۰ کاربر برخوردار است.

 انواع سوئیچ ۴۵۰۰ سیسکو

این محصول دارای مدل های زیر بوده که تمامی مدل های این سوئیچ دارای دو منبع تغذیه و یک سینی فن می باشند:

سوئیچ C4503 : این سوئیچ با شاسی ۳ اسلاته از یک سوپروایزر و ۲ اسلات برای Line Card که با حداکثر سرعت ۶Gbps پشتیبانی میکند.

مطالعه
فاویکون چیست و چگونه برای وب سایت خود یکی بسازیم

سوئیچ C4506 این سوئیچ با شاسی ۶ اسلاته از یک سوپروایزر و ۵ اسلات برای Line Card که با حداکثر سرعت ۶Gbps پشتیبانی میکند.

سوئیچC4507R : این سوئیچ با شاسی ۷ اسلاته از دو سوپروایزر و ۵ اسلات برای Line Card که با حداکثر سرعت ۶Gbps پشتیبانی میکند.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات سیسکو Catalyst با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

سوئیچC4510R : این سوئیچ با شاسی ۱۰ اسلاته از دو سوپروایزر و ۸ اسلات برای Line Card که با حداکثر سرعت ۶Gbps پشتیبانی میکند. این مدل تنها از سوپروایزر مدل Supervisor Engine V and V-10GE  پشتیبانی میکند.

مطالعه
سوئیچ سیسکو Catalyst 9600 

لایسنس سوئیچ C4500

تمامی لایسنس های این محصول برروی سخت افزار آن بصورت کلاسیک نصب میباشد و عموما مشتریان نیاز به تهیه لایسنس جداگانه ای نخواهند داشت.

جایگزین سوئیچ کاتالیست ۴۵۰۰ سیسکو

در حال حاضر تولید و پشتیبانی شرکت سیسکو ازین محصول به پایان رسیده است و این شرکت به مشتریان خود پیشنهاد به استفاده از سوئیچ های کاتالیست سری ۹۰۰۰ میدهد. لازم بذکر است سوئیچ ۹۴۰۰ سیسکو بهترین جایگزین برای این محصول میباشد.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.