رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

یک سوال Latest Articles

سوئیچ سیسکو Catalyst 4900

catalyst 4900 - سوئیچ سیسکو Catalyst 4900

بطور کلی سوئیچ ۴۹۰۰ سیسکو برای شعبه های سازمانی و یا دیتا سنترهای متوسط با محیط فضای محدود گزینه مطلوبی بحساب میاید. سوئیچ کاتالیست ۴۹۰۰ سیسکو تا حداکثر ۳۲۰Gbps ظرفیت را پشتیبانی کرده و با کارآیی بالا و بدون وقفه از تمامی قابلیت های لایه دو و سه پشتیبانی میکند.

انواع سوئیچ Cisco Catalyst 4900

در این سری از سوئیچ ماژولار سیسکو میتوان از مدل های زیر نام برد:

سوئیچ C4900M: این محصول که مناسب برای بکارگیری در لایه Distribution شبکه میباشد، از ۸x10G پورت ثابت و ۲ اسلات به بمنظور بکارگیری ماژول شبکه پشتیبانی میکند. Line Card های موجود برای این سوئیچ سیسکو موجب افزایش مقیاس پذیری این دستگاه ها با هر شبکه و هر نوع نیازی میشود. در این تجهیزات سیسکو میتوان از ۴۰ پورت با سرعت ۱GE و بعنوان Downlink و ۸ پورت با سرعت ۱۰G و برای Uplink  کرد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات سیسکو Catalyst با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

سوئیچ C4948این سوئیچ از ۴۸ پورت Downlink و تا ۴ پورت Uplink برای ارسال اطلاعات به سرورها بهره میبرد. سرعت Uplink در این مدل۴۹۴۸  تا ۱G و در مدل C4948-10G تا ۱۰G میباشد.

مطالعه
سوئیچ سیسکو Catalyst 3650

سوئیچ C4928این محصول بمنظور برطرف سازی نیازهای شبکه LAN و در لایهCore  کاربرد دارد. با توجه به بهره گیری این سوئیچ از قدرتمند نرم افزاری و سخت افزاری بسیار بالا، میتوان از آن برای بهبود کارآیی ، پهنای باند، اطمینان و هماهنگ سازی سوئیچ های لایه مختلف استفاده کرد.

لایسنس سوئیچ ۴۹۰۰ سیسکو

لایسنس سوئیچ Cisco سری ۴۹۰۰ بصورت سنتی برروی سخت افزار این محصول اعمال شده است و عملا مشتریان را از سفارش و تهیه لایسنس های اضافی بی نیاز میکند.

جایگزین سوئیچ ۴۹۰۰ سیسکو

در حال حاضر تولید و پشتیبانی از این سری سوییچ سیسکو توسط این شرکت به پایان رسیده است و مشتریانی که علاقه مند از بهره گیری از این سری میباشند، میبایست از مدل های سوئیچ کاتالیست ۹۰۰۰ سیسکو سفارش دهند. بهترین جایگزین براین محصول سوئیچ ۹۴۰۰ سیسکو میباشد.

مطالعه
اموزش فعال و غیر فعال سازی ویژگی STORAGE SENSE در ویندوز 10

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.