رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

سوئیچ سیسکو Catalyst 6500

سوئیچ سیسکو Catalyst 6500

بصورت کلی سری سوئیچ ۶۵۰۰ سیسکو در دسته بندی سوییچ لایه سه، پیشرفته و ماژولار این شرکت جای میگیرند. این سری از سوئیچ های ماژولار سیسکو با بهره گیری از Line Card های متفاوت میتوانند تا ۲Tbps  اطلاعات را بدون کوچک ترین خللی منتقل کنند. تا به امروز این سری یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین سوئیچ های کاتالیست مورد استفاده در شبکه های پیشرفته بوده است و مورد اقبال بسیاری از سازمان ها واقع شده است که این امر بدلیل عملکرد بسزایی در فراهم کردن زیرساختی امن برای سرویس های شبکه بوده است.

ویژگی سوئیچ کاتالیست ۶۵۰۰ سیسکو

این سری با پشتیبانی از قابلیت هایی از قبیل NAMv3 و سرویس ماژولCisco ASA   امنیت را برای لایه Access شبکه فراهم کرده و همچنین در کاهش هزینه های و انرژی مصرفی تاثیر بسزایی دارند. در ادامه این دستگاه از ویژگی های امنیتی و گسترده زیر پشتیبانی میکنند:

  • پشتیبانی از سوپروایزرهای Redundant
  • برخورداری از چگالی پورت بالا
  • قابلیت End-to-End TrustSec
  • قابلیتLink Encrypted Line Rate MACSec
  • بهره مندی از Control Plane پیشرفته
  • پشتیبانی از Granular ACL
مطالعه
غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز 10

در آخر قابلیت های جامعی که  سوئیچ کاتالیست ۶۵۰۰ فراهم میکند مدیریت شبکه را در حد بسزایی آسان تر کرده و دید گسترده تری را برای مدیران شبکه فراهم میاورد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات سیسکو Catalyst با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

انواع سوییچ ۶۵۰۰ سیسکو

این محصول در مدل های زیر موجود میباشد که در ادامه به آنها میپردازیم:

سوئیچ C6503-E:  این محصول در ابعاد ۴RU دارای ۳ اسلات ماژول میباشد و حداکثر از ۹۷ پورت با سرعت های ۱/۱۰/۴۰GE پشتیبانی میکند.

سوئیچ C6504-E: این محصول در ابعاد ۵RU دارای ۴ اسلات ماژول میباشد و حداکثر از ۱۴۵ پورت با سرعت های ۱/۱۰/۴۰GE پشتیبانی میکند.

مطالعه
نحوه غیر فعال کردن CHKDSK در هنگام راه اندازی

سوئیچ C6506-E: این محصول در ابعاد ۱۱RU دارای ۶ اسلات ماژول میباشد و حداکثر از ۲۴۱ پورت با سرعت های ۱/۱۰/۴۰GE پشتیبانی میکند.

سوئیچ C6509-E:  این محصول در ابعاد ۱۴RU دارای ۹ اسلات ماژول میباشد و حداکثر از ۳۸۵ پورت با سرعت های ۱/۱۰/۴۰GE پشتیبانی میکند.

سوئیچC6513-E : این محصول در ابعاد ۱۹RU دارای ۱۳ اسلات ماژول میباشد و حداکثر از ۵۲۹ پورت با سرعت های ۱/۱۰/۴۰GE پشتیبانی میکند.

سوئیچC6509-V-E : این محصول در ابعاد ۲۱RU دارای ۹ اسلات ماژول میباشد و حداکثر از ۳۸۵ پورت با سرعت های ۱/۱۰/۴۰GE پشتیبانی میکند.

لایسنس سوئیچ Catalyst 6500

لازم بذکر است که لایسنس سوئیچ سیسکو Catalyst 6500 و ویژگی های دستگاه با خریداری سخت افزاری آن فعال خواهد شد و نیاز به لایسنس جداگانه ای برای استفاده از آن نیاز نمی باشد.

مطالعه
VIMEO چیست؟ نحوه دانلود ویدیو از VIMEO

مدل جایگزین سوئیچ ۶۵۰۰ سیسکو

مشتریان جدید باید توجه داشته باشند که این سری دیگر توسط سیسکو تولید و پشتیبانی نمیشود و بعنوان جایگزین، میتوان از سری سوئیچ های کاتالیست ۹۰۰۰ سیسکو و بخصوص سری ۹۵۰۰ و ۹۶۰۰ این محصولات استفاده نمود.

 

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.