رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

سوئیچ سیسکو Catalyst 9500

سوئیچ سیسکو Catalyst 9500

سوئیچ کاتالیست سیسکو ۹۵۰۰ یکی از پیشرفته و مقیاس پذیر ترین سوئیچ ها برای بکارگیری در لایه Core و Distribution شبکه بحساب میاید. این سوئیچ سیسکو با بهره مندی از تراشه پرقدرت سیسکو ASIC و سیستم عامل IOS XE توانایی پشتیبانی از حداکثر ۳.۲Tbps  ظرفیت سوییچینگ و ۲ میلیارد بسته به ازای هر ثانیه را ارائه می دهد.

این سری از سوئیچ کاتالیست سیسکو جایگزین مناسبی برای سوئیچ ۴۵۰۰-X و سوئیچ ۳۸۵۰ با پورت های فیبر بوده و از پورتهایی با سرعت ۱۰ ، ۲۵ ، ۴۰ و ۱۰۰ گیگابیت اترنت برخوردارند که کمک شایانی برای ارائه سرویس و رفع نیازهای اپلیکیشن های پیشرفته در بستر شبکه بحساب میایند.

انواع سوئیچ ۹۵۰۰ سیسکو

این سری از سوئیچ های سیسکو کاتالیست در مدل های زیر قابل تهیه میباشند:

  • سوئیچ C9500-32C: سوییچ هایی با ۳۲ عدد پورت ۱۰۰GE
  • سوئیچ C9500-32QC: سوئیچ هایی با ۳۲ عدد پورت۴۵GE یا ۱۶ عدد پورت۱۰۰GE
  • سوئیچ C9500-24Q: سوییچ هایی با ۲۴ عدد پورت ۴۰GE
  • سوئیچ C9500-12Q: سوئیچ هایی با ۱۲ عدد پورت ۴۰GE
  • سوئیچ C9500-48Y4C: سوییچ هایی با ۴۸ عدد پورت ۲۵GE به همراه ۴ عدد پورت ۴۰/۱۰۰GE
  • سوئیچ C9500-24Y4C: سوئیچ هایی با ۲۴ عدد پورت ۲۵GE به همراه ۴ عدد پورت ۴۰/۱۰۰GE
  • سوئیچ C9500-40X: سوییچ هایی با ۴۰ عدد پورت ۱/۱۰GE و ۲ عدد UADP 2.0 ASIC
  • سوئیچ C9500-16X: سوئیچ هایی با ۱۶ عدد پورت ۱/۱۰GE
مطالعه
میکروبلاگینگ چیست؟

ویژگی سوئیچ ۹۵۰۰ سیسکو

بطور کلی، سری سوئیچ C9500 سیسکو در مقایسه با سری ۹۲۰۰ و ۹۳۰۰ از قابلیت های پیشرفته تری از قبیل StackWise Virtual ، قابلیت های BGP Routing Protocol ، MACSec-256 ،  MPLS و غیره پشتیبانی میکند. همچنین این سوئیچ ها دارای پردازنده ی ۴ هسته ای  ۲.۴Ghz x86 و همچنین ۱۶GB RAM DDR4  و۱۶GB حافظه داخلی هستند.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات سیسکو Catalyst با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

ماژول شبکه سوئیچ ۹۵۰۰ سیسکو

برای سوئیچ کاتالیست ۹۵۰۰ سیسکو، ماژول Uplink متفاوتی میتواند نصب شود و مشتریان میبایست برحسب نیاز خود آنها را سفارش دهند.

پاور سوئیچ ۹۵۰۰ سیسکو

این سوئیچ ها بصورت پیش فرض دارای یک پاور ماژول میباشد ولی از دو جایگاه پاور برخوردارند. مشتریان درصورت نیاز باید هنگام سفارش پاور پشتیبان بصورت مجزا خریداری شود. لازم بذکر است برای سوئیچ های این سری پاورهای ۷۱۵ و ۱۱۰۰ در دومدل Platinum و معمولی قابل تهیه است. تفاوت مدل پلاتینیوم امکان بهره مندی از پورت های mGig در سوئیچ های این سری میباشد.

مطالعه
سرشماره های 91 متعلق به کجاست؟

فن سوئیچ ۹۵۰۰ سیسکو

این سویچ ها از دو عدد فن پشتیبانی میکنند و در موقع خرید بصورت پیش فرض برروی آنها نصب میباشد.

لایسنس سوئیچ ۹۵۰۰ سیسکو

از نسخه IOS XE 16.9 به بعد در سوئیچ Cisco Catalyst 9500 ، مشتریان میبایست از لایسنس های اسمارت سیسکو برای فعالسازی تجهیزات شبکه خود استفاده نمایند. این تجهیزات بطور پیش فرض با دو نوع لایسنس مختلف DNA-Essentials و DNA Advantage ارسال شده که در پارت نامبر سوئیچ سیسکو نیز قابل مشاهده میباشد.

لایسنس Essentials قابلیت های پایه ای (مانند لایسنس IP Base در شیوه سنتی) و لایسنس Advantage قابلیت های پیشرفته و لایه ۳ را ( مانند لایسنس IP Services در شیوه سنتی) را برروی دستگاه سیسکو فعال میگرداند.

مطالعه
نصب مجدد ویندوز 10

برای مشتریانی که تمایل به استفاده از لایسنس دائمی و نامحدود دارند، لایسنس PLR سوئیچ ۹۵۰۰ سیسکو، بعنوانی رهکاری ساده تر و مناسب تر، این امکان را فراهم میکند. لازم بذکر است این لایسنس ها بصورت Node-locked بوده و امکان جابجایی آنها بین تجهیزات مختلف وجود ندارد.

همچنین با بهره مندی از لایسنس های DNA سیسکو که در مدل های Essentials ، Advantage و Premier موجود میباشد، مشتریان میتوانند با استفاده از راهکارهای پیشرفته سیسکو مانند سیسکو ISE و سیسکو DNA Center از قابلیت های Automation در سطح شبکه خود استفاده نمایند.

سفارش و خرید سوئیچ ۹۵۰۰ سیسکو

مشتریان میتوانند برای اطلاع از قیمت ها، سفارش و ارسال سوئیچ سیسکو و یا لایسنس این تجهیزات با کارشناسان شرکت افزار پرداز سورنا در ارتباط باشند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه