رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

سوئیچ سیسکو Catalyst 9600 

سوئیچ سیسکو Catalyst 9600

بطور کلی سوئیچ سیسکو Catalyst 9600 جایگزین مناسبی برای سوئیچ های محبوب ۶۸۰۰ این شرکت میباشند که با بهره گیری از تراشه UADP 3.0 ASIC سرمایه گذاری مطمئنی برای شبکه های پیشرفته بحساب میایند. سوئیچ C9600 با بهره گیری از شاسی با چگالی پورت بالا، قابلیت هایی مشابه مدل ۹۳۰۰ ولی در ظرفیت های بالاتری را ارائه میدهد.

ویژگی سوئیچ ۹۶۰۰ سیسکو

سوئیچ Cisco Catalyst 9600 سرعت انتقال داده ها را تا ۱۰۰ گیگابیت در ثانیه میسر کرده و تا ۱۲۸ پورت برروی هر شاسی را پشتیبانی میکند.

این سری سوییچ Modular سیسکو از قابلیت های زیر برخوردار هستند:

  • امکان انتقال دیتا با ظرفیت حداکثر ۶ ترابیت
  • بهره مندی از پردازندهUADP ASIC 3
  • بهره مندی از۲ SATA SSD
  • بهره مندی ازRFID داخلی
  • بهره مندی از تکنولوژیBlue Beacon
  • حافظه رم با سرعت۱۶GB DDR4
  • پشتیبانی از پورت های اترنت و فیبر نوری
  • دارای دو عدد پورتUSBv3 و یک عدد  USB mini-B
مطالعه
دیدن استوری اینستاگرام بعد از 24 ساعت

فن سوئیچ ۹۶۰۰ سیسکو

با بهره گیری از ساختار سینی فن در شاسی سوئیچ سیسکو Catalyst 9600 ، طراحی این تجهیز سیسکو منعطف تر از سایر سری ها میباشد. این فن ها که در یک سینی در جلو و یا عقب سویچ قرار میگیرند و تا ۹ عدد قابل جایگذاری میباشند. همچنین تا دو دقیقه امکان تعویض در حالت روشن بودن دستگاه را فراهم میکنند. این فن ها با بهره گیری از سنسورهای مخصوص در زمان سبک بودن کار دستگاه خاموش میشوند که موجب کاهش نویز محیط تا حد بسزایی میگردد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات سیسکو Catalyst با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

پاور سویچ ۹۶۰۰ سیسکو

این محصول تا چهار منبع تغذیه سوئیچ سیسکو را پشتیبانی میکند که توانایی فراهم سازی جریان AC و DC را دارا میباشند.

مطالعه
نحوه نصب لینوکس

لایسنس سوئیچ ۹۶۰۰ سیسکو

این محصول از لایسنس های اسمارت DNA-Essentials و DNA Advantage پشتیبانی میکند که لایسنس Essentials قابلیت های پایه ای (مانند لایسنس IP Base در شیوه سنتی) و لایسنس Advantage قابلیت های پیشرفته و لایه ۳ را ( مانند لایسنس IP Services در شیوه سنتی) را برروی دستگاه سیسکو فعال میگرداند.

همچنین لایسنس PLR سوئیچ ۹۶۰۰ سیسکو، بعنوانی راه حل آفلاین، ساده و مناسب برای مشتریان داخلی، این امکان را فراهم میکند تا مشتریان تمامی قابلیت های دستگاه سیسکو خود را، بصورت نامحدود و دائمی، فعال کنند. توجه داشته باشید این لایسنس ها بصورت ثابت بوده و امکان جابجایی آنها بین تجهیزات مختلف وجود ندارد.

همچنین با بهره مندی از لایسنس های DNA سیسکو که در مدل های Essentials ، Advantage و Premier موجود میباشد، مشتریان میتوانند با استفاده از راهکارهای پیشرفته سیسکو مانند سیسکو ISE و سیسکو DNA Center از قابلیت های Automation در سطح شبکه خود استفاده نمایند.

مطالعه
5نکته مهم برای خرید درایو های SSDمناسب

سفارش و خرید سوئیچ ۹۶۰۰ سیسکو

امروزه مشتریان به دلایل گوناگون اقدام به مهاجرت به سری سوئیچ ۹۶۰۰ سیسکو میکنند. سری سوییچ ۹۶۰۰ سیسکو جایگزین مناسبی برای سوییچ ۶۸۰۰ میباشد. مشتریان میتوانند برای اطلاع از قیمت ها و سفارش سخت افزار و یا لایسنس این سوئیچ ها با کارشناسان شرکت افزار پرداز سورنا در ارتباط باشند.

با معرفی شیوه نوین لایسنسینگ سیسکو بنام سیسکو اسمارت لایسنس ، فعالسازی این دستگاه ها نیز با خرید اسمارت لاینس سویچ ۹۶۰۰ سیسکو و از طریق سایت CSSM سیسکو و از طریق اسمارت اکانت فرد و یا سازمان امکان پذیر میباشد. همچنین لایسنس PLR کاتالیست ۹۶۰۰ سیسکو، فعالسازی این دستگاه را یکبار برای همیشه مهیا میکند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه