رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

سوئیچ سیسکو Catalyst 9600 

سوئیچ سیسکو Catalyst 9600

بطور کلی سوئیچ سیسکو Catalyst 9600 جایگزین مناسبی برای سوئیچ های محبوب 6800 این شرکت میباشند که با بهره گیری از تراشه UADP 3.0 ASIC سرمایه گذاری مطمئنی برای شبکه های پیشرفته بحساب میایند. سوئیچ C9600 با بهره گیری از شاسی با چگالی پورت بالا، قابلیت هایی مشابه مدل 9300 ولی در ظرفیت های بالاتری را ارائه میدهد.

ویژگی سوئیچ 9600 سیسکو

سوئیچ Cisco Catalyst 9600 سرعت انتقال داده ها را تا 100 گیگابیت در ثانیه میسر کرده و تا 128 پورت برروی هر شاسی را پشتیبانی میکند.

این سری سوییچ Modular سیسکو از قابلیت های زیر برخوردار هستند:

  • امکان انتقال دیتا با ظرفیت حداکثر 6 ترابیت
  • بهره مندی از پردازندهUADP ASIC 3
  • بهره مندی از2 SATA SSD
  • بهره مندی ازRFID داخلی
  • بهره مندی از تکنولوژیBlue Beacon
  • حافظه رم با سرعت16GB DDR4
  • پشتیبانی از پورت های اترنت و فیبر نوری
  • دارای دو عدد پورتUSBv3 و یک عدد  USB mini-B
مطالعه
نحوه ویرایش PDF به صورت رایگان

فن سوئیچ 9600 سیسکو

با بهره گیری از ساختار سینی فن در شاسی سوئیچ سیسکو Catalyst 9600 ، طراحی این تجهیز سیسکو منعطف تر از سایر سری ها میباشد. این فن ها که در یک سینی در جلو و یا عقب سویچ قرار میگیرند و تا 9 عدد قابل جایگذاری میباشند. همچنین تا دو دقیقه امکان تعویض در حالت روشن بودن دستگاه را فراهم میکنند. این فن ها با بهره گیری از سنسورهای مخصوص در زمان سبک بودن کار دستگاه خاموش میشوند که موجب کاهش نویز محیط تا حد بسزایی میگردد.

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات سیسکو Catalyst با کارشناسان بازرگانی شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

پاور سویچ 9600 سیسکو

این محصول تا چهار منبع تغذیه سوئیچ سیسکو را پشتیبانی میکند که توانایی فراهم سازی جریان AC و DC را دارا میباشند.

مطالعه
اندروید استودیو چیست؟

لایسنس سوئیچ 9600 سیسکو

این محصول از لایسنس های اسمارت DNA-Essentials و DNA Advantage پشتیبانی میکند که لایسنس Essentials قابلیت های پایه ای (مانند لایسنس IP Base در شیوه سنتی) و لایسنس Advantage قابلیت های پیشرفته و لایه 3 را ( مانند لایسنس IP Services در شیوه سنتی) را برروی دستگاه سیسکو فعال میگرداند.

همچنین لایسنس PLR سوئیچ 9600 سیسکو، بعنوانی راه حل آفلاین، ساده و مناسب برای مشتریان داخلی، این امکان را فراهم میکند تا مشتریان تمامی قابلیت های دستگاه سیسکو خود را، بصورت نامحدود و دائمی، فعال کنند. توجه داشته باشید این لایسنس ها بصورت ثابت بوده و امکان جابجایی آنها بین تجهیزات مختلف وجود ندارد.

همچنین با بهره مندی از لایسنس های DNA سیسکو که در مدل های Essentials ، Advantage و Premier موجود میباشد، مشتریان میتوانند با استفاده از راهکارهای پیشرفته سیسکو مانند سیسکو ISE و سیسکو DNA Center از قابلیت های Automation در سطح شبکه خود استفاده نمایند.

مطالعه
نحوه ضبط صدا در پاورپوینت

سفارش و خرید سوئیچ 9600 سیسکو

امروزه مشتریان به دلایل گوناگون اقدام به مهاجرت به سری سوئیچ 9600 سیسکو میکنند. سری سوییچ 9600 سیسکو جایگزین مناسبی برای سوییچ 6800 میباشد. مشتریان میتوانند برای اطلاع از قیمت ها و سفارش سخت افزار و یا لایسنس این سوئیچ ها با کارشناسان شرکت افزار پرداز سورنا در ارتباط باشند.

با معرفی شیوه نوین لایسنسینگ سیسکو بنام سیسکو اسمارت لایسنس ، فعالسازی این دستگاه ها نیز با خرید اسمارت لاینس سویچ 9600 سیسکو و از طریق سایت CSSM سیسکو و از طریق اسمارت اکانت فرد و یا سازمان امکان پذیر میباشد. همچنین لایسنس PLR کاتالیست 9600 سیسکو، فعالسازی این دستگاه را یکبار برای همیشه مهیا میکند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.